Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Haykırma Sözleri

1. Geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı eğer inan ki yeryüzüne hiç güneş doğmazdı.
2. Buray – Sahiden (Official Music Video)
Thank you for watching!
3. Sus, anlatma (Dur, haykırma) Anlaşılmamak yakışmaz ne sana ne de bana (Anlamı yok olanların, ne sana ne de bana) Ben demiştim ya Böyle biriyim incitirim seni Ben söylemiştim Değerini bilmem senin.
4. G zel S zler, A k S zleri, Anlaml S zler
q4
5. Bandedegosses
q5
6. Yalancı baharlarda virane yüreğin Mahsulü bi pişman, hüzünlü her yanı… Şimdi haykırma zamanı, gönül.
7. HÜSRAN Ben böyle bakıp durmayacaktım, dili bağlı, İslâmı uyandırmak için haykıracaktım.
8. Bu sayfada Haykırma ne demek nedir haykırma hakkında bilgiler sözleri ingilizce türkçede çevirisi haykırma resimleri yazıları türkçesi ne demek haykırma ile ilgili sözler cümleler bulmaca görseller haykırma hakkında yazı türkçe almanca ingilizcede sözlük anlamı kısaca tanımını ve benzeri diğer konuları inceleyebilirsiniz.
9. Hayatlar ve hayata ho seda
q9
10. Son günlerde, hiç keyfim yok Canımı çok sıkıyorsun ama ben küfredecek değilim sakın üstüme gelme, hiç hâlim yok o hasta ruhun için kendimi kahredecek değilim Bu saatten sonra sana, küsecek değilim Şu kısacık ömür de canımı üzecek değilim Kim korkar hayın kurttan Senin o küçük egondan Haykırma.
11. Egitimler INFO
q11
12. Bana haykırma bebek Dead-end girl for a dead-end guy Çıkmaz can bir çıkmaz kız içindir Don’t cry to me oh baby Bana haykırma bebek And now your life drains on the floor Ve şimdi yaşam suların yere akıyor Don’t cry to me oh baby Bana haykırma bebek Die, die, die my darling Öl,öl,öl sevgilim Don’t utter a single word Bir söz bile.
13. G zel s zler ve mesajlar
q13
14. Sevilen S zler
q14
15. Sevdiğiniz kişiye duygularınızı ifade etmeniz için en güzel seni seviyorum sözleri bu.
16. Dik dur, gösteremediğin sevgiler seni kambur bırakmış olabilir.
17. Hediye Fabrikas Blog
q17
18. G zel s zler ve mesajlar
q18
19. Hediye Fabrikas Blog
q19
20. G zel S zler
q20
21. Sus, konuşma Bu sözler yakışmaz ne sana, ne de bana Sus, anlatma (Dur, haykırma) Anlaşılmamak yakışmaz ne sana ne de bana (Anlamı yok olanların, ne sana ne de bana) Ben demiştim ya Böyle biriyim incitirim seni Ben söylemiştim Değerini bilmem senin.
22. G zel s zler ve mesajlar
q22
23. Uzun yıllardan bu yana şarkı yapan ve insanların gözünde en değerli sanatçılardan bir tanesi konumuna gelen Candan Erçetin – Kim Korkar şarkısı yayınlandı.
24. Bandedegosses
q24
25. Haykırma yüzüme yüzüme Zaten bezdim canımdan Kim korkar hayın kurttan Senin o küçük egondan Haykırma yüzüme yüzüme Dönmem ben yolumdan.
26. S rpriz Hediye Fikirleri
q26
27. Söz ve müziği candan erçetin’e ait olan tazecik şarkı.
28. G zel s zler ve mesajlar
q28
29. G zel s zler ve mesajlar
q29
30. Femberi – Bensen SeVGiMVaTaN Oyuncu şarkısı 266.
31. Haykıran sözler seviyorsan ver kalbini aşkını haykıran sözler haykırma sözleri aşkını haykırma sözleri Bir GÜn AğLarken Görürsen Beni Sanmaki sana AğLıyorum Seni Severek NasıL Bir Hata Yaptım Ona AğLıyorum GözLerimden Akan Her DamLa Yaş Sanmaki Senin İçin ….
32. G zel s zler ve mesajlar
q32
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: