Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Bana Seni Gerek Seni Sözleri

1. Ünal Zorer – Bana Seni Gerek Seni Sözleri Aşkın aldı benden beni Bana seni gerek seni Ben yanarım dün-ü günü Bana seni gerek seni Ne varlığa sevinirim Ne yokluğa yerinirim Aşkın ile avunurum Bana seni gerek seni Aşkın aşıklar oldurur Aşk denizine daldırır Tecelli ile doldurur Bana seni gerek seni Yunus’dürür benim adım Gün geçtikçe artar odum İki cihanda maksudum.
2. Aşkın Aldı Benden Beni – Erol Eren (Yunus Emre)
Thank you for watching!
3. BiSGen-eLvitodeLLa
q3
4. Bana Seni Gerek Seni ilahi Sözleri Bana Seni Gerek Seni Aşkın aldı benden beni Bana seni gerek seni.
5. Isamveri.org
q5
6. ( ). – ppt indir
q6
7. BANA SENİ GEREK SENİ (İLAHİSİNİN SÖZLERİ) Aşkın aldı benden beniBana seni gerek seniBen yanarım dünü günüBana seni gerek seniNe varlığa sevinirimNe yokluğa yerinirimAşkın ile avunurumBana seni gerek s.
8. Yunus’dür (Yunus’tur) benim adım.
9. Seyredelim.com
q9
10. Yunus Emre iirleri
q10
11. Notalar Net Nota Ar ivi
q11
12. Bana seni gerek seni
q12
13. Bana seni gerek seni Aşkın şarabından içem Mecnun olup dağa düşem Sensin dünü gün endişem Bana seni gerek seni Sufilere sohbet gerek Ahilere ahret gerek Mecnunlara Leyla gerek Bana seni gerek seni Eğer beni öldüreler Külüm göğe savuralar Toprağım anda çağıra Bana seni gerek seni Yunus’durur benim adım Gün geçtikçe.
14. Lahi S zleri
q14
15. ( ). – ppt indir
q15
16. Faydal Payla mlar…
q16
17. Bana Seni Gerek Seni ( ilahi sözleri ) Aşkın aldı benden beni Bana seni gerek seni Ben yanarım dünü günü Bana seni gerek seni Ne varlığa sevinirim Ne yokluğa yerinirim Aşkın ile avunurum Bana seni gerek seni Aşkın aşıklar öldürür Aşk denizine daldırır Tecelli ile doldurur Bana.
18. AHMET ÖZHAN GÜLBEN ERGEN BANA SENİ GEREK SENİ sözleri Aşkın aldı benden beni Bana seni gerek seni Ben yanarım dün-ü günü Bana seni gerek seni Ne varlığa.
19. Cute-78 – Blogcu.com
q19
20. Grup Yolcular bana seni gerek seni ilahi sözü ve videosu Aşkın aldı benden benî bana senî gerek senî.
21. Edebiyat fatihi
q21
22. Aşkın aşıklar öldürür Aşk denizine daldırır Tecelli ile doldurur Bana seni gerek seni.
23. Dolu Dolu S zler – Tumblr
q23
24. Ne Tamuda yer eyledim, Ne Uçmakta köşk bağladım, Senin için çok ağladım, Bana seni gerek seni.
25. Bana Seni Gerek Seni ( ilahi sözleri ) Aşkın aldı benden beni Bana seni gerek seni Ben yanarım dünü günü Bana seni gerek seni Ne varlığa sevinirim Ne yokluğa yerinirim Aşkın ile avunurum Bana seni gerek seni Aşkın aşıklar öldürür Aşk denizine daldırır Tecelli ile doldurur Bana.
26. Âşkın âldı benden beni, bânâ seni gerek seni Ben yânârım dün ü günü, bânâ seni gerek seni.
27. Www.aa.com.tr
q27
28. Zmir Haber Merkezi
q28
29. Aşkın şarabından içem Mecnun olup dağa düşem Sensin dünü gün endişem Bana seni gerek seni.
30. Halkbank K lt r ve Ya am
q30
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: