Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Bunaldım Sözleri

1. Yaralandım Günahını bana bırak Sevabın senin olsun Günahını bana bırak Sevabın senin olsun Ben zaten acıların Gözdesi oldum En tatlı yalanların Kölesi oldum.
2. İnşirah Duası – Dursun Ali Erzincanlı
Thank you for watching!
3. Mehmet Tevfik Temiztürk şiirleriyle, kişiliği ve veteriner hayatıyla önemli bir yazar olmakla beraber eserleri ve katkıda bulundukları unutulmaz.
4. En G zel S zler / Anlaml S zler / A k S zleri
q4
5. Dün bunaldım, zor uyandım, görmeyince zor dayandım Kız günaydın gözün aydın benden aldın sende kaldım Dün bunaldım zor uyandım görmeyince zor dayandım.
6. Günün Şarkısı: Rockin’ in Rhythm – Ella Fitzgerald Sumrunun Drami – Cahit Berkay Güllerede Küstüm – İbrahim Erkal Also sprach Zarathustra, Op.
7. Sokrat ST Çok Bunaldım Şarkı Sözleri: Herkes gitsin bu korkuyIa kaI Esir aIacak seni borcun kadar Ruh haIin epey bir yorgun tamam da Bu savaş bitmez koşturmadan Biz koştuk biIe İkiIem geveIe.
8. Ok G zel S zler
q8
9. 2015 · Ankaralı Yasin – Bunaldım Ben Bunaldım Söz Müzik – Muhsin Caner.
10. Bandedegosses
q10
11. A.wattpad.com
q11
12. WordPress.com
q12
13. G zel S zler
q13
14. Anlaml ve G zel S zler
q14
15. Elif Karlı Şarkı Sözleri – Bunaldım : dedım kı sana benımle oynama aman benım aklımı hafıfe alma kucuksun daha ustume varma tuzunda bırak askı yıpratma bunaldım sen benı sınır.
16. G zel S zler
q16
17. Hevesle , kalıp da senin olamadım … Bu aşk da hedef ne , bir tutturamadım … Bakmam geriye bana aşk lazım , Sensiz bitecek bir.
18. Ne G zel S zler
q18
19. G zel S zler, A k S zleri, Anlaml S zler
q19
20. Ne G zel S zler
q20
21. Zg r Hip Hop
q21
22. T rk e ark S zleri
q22
23. Sevilen S zler
q23
24. Eğer ‘çok bunaldım, biraz neşeleneyim’ diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄.
25. Dört Yüz Kız Kıza Gezelim şarkı sözü, kız kıza gezelim şarkısının sözleri çevirisi, dört yüz şarkılarının tüm sözleri.
26. Soluk alması güçleşmek: “Hoca bu son sözleri söylerken havasızlıktan bunalıyor gibi başını tavana kaldırıyor.
27. Bu konunun linki : Yukarıdaki linki arkadaşlarınıza göndermek için kullanabilirsiniz ve bu sayfada.
28. G zel S zler
q28
29. Ece Mumay Gitmem Şarkı Sözleri Her gün aynı telaşlı gün Diyordum kendi kendime Bunaldım Artık sen varsın Yarınlar dünler bugünler kadar Sessiz ve sakin olmuyor Çünkü artık sen varsın Nasıl bir oyun oynuyor Bu içinde bulunduğumuz evren Milyonlarca insan içinden Sen çıktın karşıma aniden Ben buradan gitmem Alıştım buradan gitmem Açıkça kovsan da Oturup ağlasan.
30. Kız kıza gezelim bu gece Of sıkıldım çok bunaldım Yeter eve tıkılıp kaldım Oku oku kitap kalmadı Biraz gezmek lazım Hadi kalk çıkıp atıştıralım Akalım geceye can yakalım Sür savaş boyalarını Bu gece bu şehri dağıtalım Kız kıza gezelim bu.
31. 2008 · Aksilikler, zincirleme kaza gibi bazen Sen kovarsın, onlar gelir Gitmezler hiç tependen Başlamaya görsün herşey Bir anda ters gitmeye Dönmez allah, dönmez bir tü.
32. Sevilen S zler
q32
33. MeoEdebiyat
q33
34. G zel S zler
q34
35. G zel S zler, A k S zleri, Anlaml S zler
q35
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: