Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Türkçe Sözleri

1. 2017-2018-2019 yılının en yeni albümleri, en popüler şarkı sözü.
2. Lewis Capaldi – Someone You Loved (Türkçe Çeviri)
Thank you for watching!
3. Tom Odell – Another Love Şarkı Sözü Videosu ( Türkçe Çeviriler Sözler Bölümünde Ekli ) Aerosmith – Dream On Türkçe Çeviri – Video.
4. Se Bıra‘nın en çok beğenilen şarkıları arasında bulunan Cane şarkısı youtubede milyonlar tarafından tıklanmaktadır.
5. KORE den Bir Haberim Var!
q5
6. Ngilizce T rk e eviri
q6
7. Şarkı sözleri, sitemizde bilgilendirme amacı ile yayınlanmaktadır ve şarkıların fikri mülkiyet hakları, yazarlarına aittir.
8. Türkçenin söz varlığını veri tabanına aktarma çalışmasının bir parçası olan bu sözlükte, Derleme Sözlüğü ile Anadolu ağızlarıyla ilgili olarak Türk Dil Kurumu tarafından yayımlanan çalışmaların sözlük kısımları genel ağ ortamına aktarılmıştır.
9. Türkü sözü, türkü sözleri, turku sozu, Türkü sitesi, turkish folk music, söz, nota, ozanlar, aşık veysel, neşet ertaş, arif sağ, muzaffer sarısözen.
10. Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü Konya Yolu Üzeri Gazi Hastanesi Karşısı 06500 Teknikokullar / ANKARA – (0312) 413 46 00.
11. APKPure.com
q11
12. Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir.
13. KÜRTÇE SÖZLERİ (Türkçe Çevirisi Aşağıdadır) Li pey te pir gerîyam Min te pirsî li her cîyan Wek kewa ser banîya Çavreşamin.
14. Yorum Yazma Kuralları: Goran Bregovic – Ederlezi Türkçe Şarkı Sözü Çevirisi hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır.
15. Indila derniere danse türkçe sözleri.
16. We Heart It
q16
17. Sayfa içeriği : İngilizce Kısa Sözler ve Türkçe Anlamları | En iyiler, ingilizce kısa sözler, ingilizce sözler kısa, ingilizce güzel sözler kısa, kısa ingilizce sözler, ingilizce kısa anlamlı sözler İngilizce Kısa Sözler ve Türkçe Anlamları ve İngilizce Kısa Sözlerden oluşan en güzel İngilizce Kısa Sözleri, Türkçe Anlamları ile birlikte bu sayfada.
18. Zg r Hip Hop
q18
19. Sevilen Kürt sanatçı Şahe Bedo ‘nun güzel parçalarından olan Çawreşamın şarkısının Kürtçe ve Türkçe sözlerini sizin için derledik.
20. Sam Smith – Too Good At Goodbyes Şarkı Sözleri (Türkçe Çeviri) Rihanna – Work Şarkı Sözleri (Türkçe Çeviri)ft.
21. Hikayeler, S zler, Gizemli Olaylar
q21
22. Türk Dili dünyada en güzel, en zengin ve kolay olabilecek bir dildir.
23. I Know What It Is To Be Young – Orson Welles I know what it is to be young Ben genç olmanın ne olduğunu biliyorum But you don’t know what it is to be old Fakat sen yaşlılığın ne olduğunu bilmezsin.
24. Pirtukakurdi
q24
25. Hozan Dino tarafından seslendirilen Oy Yarê eserinin Kürtçe sözleri ve Türkçe çevirisi.
26. Tom Odell – Another Love Şarkı Sözü Videosu ( Türkçe Çeviriler Sözler Bölümünde Ekli ) Aerosmith – Dream On Türkçe Çeviri – Video.
27. Zg r Hip Hop
q27
28. Kad n Sitesi Kad n Sitesi, Kad nlara zel Site
q28
29. We Heart It
q29
30. Şarkı sözleri ve klipler, sitemizde bilgilendirme ve tanıtım amacı ile yayınlanmaktadır ve şarkıların fikri mülkiyet hakları, yazarlarına ve sanatçılarına aittir.
31. Day6 turkey
q31
32. Com dostları her zaman en güzel sözler ve güzel cümleler için GuzelCumleler.
33. Maher Zain Ya Nebi Arapça-Türkçe Sözleri Ente nurullahi fecran.
34. Zg r Hip Hop
q34
35. A’dan Z’ye tüm sanatçılar ve tüm şarkılarına ait sözleri bu sitede bulabilirsiniz.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: