Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Hainler Için Sözler

1. İbrahim Hakkı hazretlerinin güzel bir sözü var: “Hak şerleri hayreyler Zannetme ki gayreyler Mevla görelim neyler Neylerse güzel eyler” O en güzelini yaptı.
2. Aydın Kurtoğlu – Söz
Thank you for watching!
3. İhanet Sözleri Kısa, İhanet Mesajları Kısa, İhanet Sözleri Facebook, İhanet Sözleri Sevgiliye, İhanet Mesajları Arkadaşa, İhanet Sözleri Etkileyici, İhanet Sözleri 2017.
4. Bizde sizler için 15 Temmuz ile ilgili sözler, en anlamlı sözler, şiirler, görseller, resimler, bilgiler nelerdir onları araştırdık.
5. Plutarch Bilmeden yapılan hata yanlışlıktır, bilerek yapılan hata ise ihanettir.
6. S per Bilgi
q6
7. S zler ve Mesajlar
q7
8. K f rl S zler K f rSokakta
q8
9. Faydal Payla mlar…
q9
10. Samsun Son Haber
q10
11. “Hainler ve katiller için idam gelmeli” İl Genel Meclisi Temmuz ayı 2 birleşiminde söz alan üyeler Vatan hainlerinin, terör örgütlerine bağlı olarak Mehmetçiğe kurşun sıkanların, tecavüzcülerin ve çocukları istismar eden kişilerin idam edilmesini istedi.
12. Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu tarafından, Ergenekon davasının sona ermesi hakkında açıklama yapılarak.
13. Milli Gazete
q13
14. Güzel sözler kategorimizde şimdi de sizlere ülkemiz ve tüm dünyaya musallat olmuş terör belası ile ilgili ilgi çekici Terörle İlgili Sözleri ve Pkk’ya Lanet Sözlerini derledik.
15. Horoz Medya
q15
16. Bahçeli, PKK’nın büyükşehir belediyelerine CHP’nin taşıyıcı bedenliğiyle nüfuz edeceğini söyleyerek, “Dağlarda kovalananlar belediyelere konuşlanacak.
17. Van’da belediyeye ait mezarlığın bir kısmını ölen PKK’lıların defnedildiği sözde “şehitliğe” dönüştürdükleri, gerekçesiyle 8 kişi hakkında dava açıldı.
18. Ayetler hadisler ve zl s zler-1
q18
19. Güzel ve anlamı Şehitler İçin Güzel Sözler, Şehitler İçin Dua Sözleri, Şehitler İçin Sözler Resimli, Ülkücü Şehitler İçin Sözler, Şehitler İçin Söylenen Sözleri yakınlarınızla paylaşabilirsiniz.
20. G zel S zler 2020, Anlaml S zler
q20
21. K f rl S zler K f rSokakta
q21
22. G zel s zler ve mesajlar
q22
23. Diriliş Ertuğrul Dizi Replikleri, Diriliş Ertuğrul Dizi Sözleri, Diriliş Ertuğrul Sözleri, Diriliş Sözleri, Ertuğrul Sözleri, Sözler ve Replikler farkıyla.
24. Sayfamıza söz eklemek ya da görüş bildirmek isterseniz bize yorum bölümünden mesaj atabilirsiniz.
25. Dips z S z n Dibi G zel S zler
q25
26. Sevilen S zler
q26
27. Bu sayfamızda şehitlerle ilgili sözler, şehit sözleri, şehitler için sözler, şehitler ölmez sözleri, şehitler ile ilgili sözler, şehitler için güzel sözler konulu bir yazı hazırladık.
28. En Agir Sozler, Ağır Abi Sözler, Ağır Sözler Aşk, Ağır Aşk Sözler, Cok Agir Sozler, Ağır Roman Sözler, Agir Anlamli Sozler, Ağır Sözler 2012, En Güzel Ağır Sözler, Ağır Sözler Facebook.
29. Bu sayfamızda Türkiye ile ilgili sözler, Türklerle ilgili sözler, Türklük ile ilgili sözler, Türkiye sözleri, Türkiyem sözleri, Türklerle ilgili sözler.
30. Şehitler Köprüsü’ndeki hainler için hesap vakti 15 Temmuz darbe girişimi gecesi Şehitler Köprüsü’nde halka ölüm yağdıran hainler dün ilk kez hâkim karşısına çıktı.
31. S zler ve Mesajlar
q31
32. Ne G zel S zler
q32
33. Hepsi teker teker tarihin hainler ve fasıklar mezarlığına defnedileceklerdir.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: