Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Padişahların Ünlü Sözleri

1. Tarihe damgasını vuran osmanlı padişahlarının ibret dolu sözleri günümüzde hala tazeliğini koruyor.
2. 36 Padişah – 36 Söz
Thank you for watching!
3. Ahmet im irgil
q3
4. En güzel ve anlamlı Osmanlı Padişahı Sözlerini, Osmanlı İmparatorluğunda başa geçmiş ve tarihe damgasını vurararak ünlü olan padişahların söyledikleri özlü sözleri derledik,.
5. G zel s zler ve mesajlar
q5
6. Padişahların tarihe iz bırakan özlü sözleri Osmanlı Padişahlarının Ünlü Şiirleri,Osmanlı Padişahlarının unutulmaz Sözleri,Osmanlı Padişahlarının maşhur Sözleri,Osmanlı Padişahlarının güzel Sözleri,Padişahların İbretlik Sözleri,Padişahların Ünlü Sözleri ….
7. Sevilen S zler
q7
8. Faydal Payla mlar…
q8
9. Tarihe damgasını vuran Osmanlı Padişahlarının ibret dolu sözleri günümüzde hala tazeliğini koruyor.
10. G zel s zler ve mesajlar
q10
11. Osmanlı Devleti’nin tarih boyunca 36 farklı padişah tarafından yönetildiğini biliyor muydunuz.
12. Osmanlı Padişahlarının bir çok farklı konuda yetenekleri olduğu aşikar olmakla birlikte hepsinin ortak özelliklerinden biri tam yerinde sözleridir.
13. Atilla İlhan sözleri ile Türkiyenin unutmadığı büyük şair üstadının söylemiş olduğu güzel sözleri sitemizde bulabilirsiniz.
14. 2016 · Padişahların özlü sözleri kadar Türk tarihine damgasını vuran bir de vasiyet vardır.
15. Aynı zamanda şuan bulunduğunuz Padişahların En Ünlü ve En Güzel Sözleri sayfası hakkında yorum yapabilirsiniz, yaptığınız bu yorumlar yetkili onayından geçtikten sonra sitemizdeki yerini alacaktır.
16. Padişahların unutulmaz sözleri Fatih Sultan Mehmet Yapmak istediğimi sakalımın bir teli bile bilseydi, sakalımın o telini hemen koparır ve yakardım.
17. Bizi ilgilendiren konu yalnız barışı kurmanın ve korumanın teknik çareleri değil, aynı zamanda kafaları eğitmenin, aydınlatmanın yoludur.
18. Adiyaman Ve Adiyamanlilar Hakkinda Bilgi
q18
19. İsimli konu WH ‘Genel Sohbet’ kategorisinde, Karamelli Kahve üyesi tarafından 29 Ağustos 2011 tarihinde yazılmıştır.
20. 2016 · Dünyada iz bırakan birbirinden değerli Osmanlı padişahlarımızın tarihe kazınmış unutulmaz sözlerini sizler için seçtik.
21. En Son Haber
q21
22. Ana Sayfa Etiketler Padişahların En Ünlü Sözleri.
23. Osmanlı Padişahları, Osmanlı Devleti veya Osmanlı İmparatorluğu (Osmanlı Türkçesi.
24. Slam Ansiklopedisi
q24
25. En Son Haber
q25
26. 2013 · Tarihe damga vurmuş bu insanların, eylemleri kadar sözleri de zamana ışık tutuyor.
27. Padişah Sözleri Kısa, Padişah Sözleri Osmanlı, Padişah Sözleri Özlü, Padişah Sözleri Anlamlı, Padişahların Özlü Sözleri, Unutulmaz Padişah Sözleri, Padişah Sözleri Facebook.
28. Osmanlı Padişahları Sözleri Sayfa İçeriği: Osmanlı Padişahları Sözleri, Osmanlı Sözleri Kısa, Fatih Sultan Mehmet Adalet İle İlgili Sözleri, Padişahların Unutulmaz Sözleri, Padişah Sözleri Kısa Facebook, Padişahların Sözleri Resimli Osmanlı Devletinde yüzyıllar boyu birçok padişah görev yapmıştır.
29. Padişahların en ünlü sözleri.
30. Resimli S zler
q30
31. Zl S zler Anlaml ve G zel
q31
32. Sosyete S zler
q32
33. G zel s zler ve mesajlar
q33
34. Dans, ilk defa Kanuni Sultan Süleyman’ın devrine denk gelen dönemde, Fransa’da yapılmaya başlanır.
35. G zel s zler ve mesajlar
q35
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: