Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

En Manalı Sözler

5e42b09878da8 - En Manalı Sözler

En Manalı Sözler yazımızda, insanların hayatına dokunabilecek etkileyici sözleri derledik. Bazıları motive ederken bazıları düşündürüyor, tümü ise kalbinize dokunacak cinsten. Bu sözler sadece birkaç kelime ama anlamları sonsuz. Okuyucularımızın hayatında ilham kaynağı olabilmesi için en özel seçimlerimize yer verdik. Keyifli okumalar!

“Hayatta başarının sırrı, yapmaktan korktuğumuz şeyleri yapmaktır.” – Mark Twain

Yaşamak sadece nefes almak değildir; çoğu zaman kendimize ve sevdiklerimize duyduğumuz saygıdır, sevgidir, güvendir Canım sıkkın bu aralar kendi dünyamın çaresizliği içerisinde dalıp gidiyorum. Hayatından aniden çıkan insanlar için üzülme. Zaten çürük meyve dalından tez ayrılır. Senin için ölürüm dedi, … See more

6972 17204 - En Manalı Sözler

“Hayatın anlamı, hayatın kendisindedir.” – Erich Fromm

Duygu ve düşüncülerinizi en güzel anlatabileceğiniz en manalı sözler ile karşınızdayız! 2018’in en güzel manalı sözleri arasından hemen dilediğini seçebilirsin!

6972 17205 - En Manalı Sözler

Can Dündar Sözleri

“Hayatta en büyük zafer, kendini yenmek ve kendi özünden öğrenmektir.” – Plato

Sayfamızda; Manalı Sözler, Manalı Mesajlar, Manalı Laflar, Manalı Yazılar ve Anlamlı Sözler yer almaktadır. Kalbin yaşı yoktur. Işık yanmadan karanlık yok olmaz.

6972 17209 - En Manalı Sözler

“Hayatta en zor şey, kendini tanımaktır.” – Thales

Bu içeriğimizde resimli ve resimsiz en güzel kısa anlamlı sözler yer alıyor. İşte kısa ama anlamlı, derin anlama sahip, etkileyici ve manalı söz önerileri.

6972 17215 - En Manalı Sözler

“En büyük hata, hiçbir zaman hata yapmamaktır.” – Albert Einstein

Anlamlı Sözler Dil hep ağrıyan dişi yoklar. İnsan acıyı hep aklında tutar. "Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur. Düşmem dersin düşersin, şaşmam dersin şaşarsın. …

“Hayatta yapacağın en önemli şey, yapabileceğin en iyi şeyi yapmaktır.” – Martin Luther King Jr.

1 Manalı ve Değerli Sözler, en fazla tercih edilen sözler arasında yer almaktadır. En fazla kullanılan manalı sözler ise hayat ile ilgili olarak yazılan sözler olmaktadır.

“Hayatta en önemli şey, kendine inanmaktır.” – Ralph Waldo Emerson

Sayfamızda En Güzel Manalı Sözler, En Duygusal Manalı Sözler, Manalı Sözler Twitter, Manalı Sözler Facebook, Kısa Manalı Sözler, Yeni Manalı Sözler yer alır. Harika sözler sayfaları hazırlarken sırayı …

“Hayatın anlamı, hayatın kendisinde saklıdır.” – Friedrich Nietzsche

Manalı sözleryazımızda hayat ile ilgili kısa manalı sözler, etkileyici manalı mesajlar ve en güzel manalı yazılar bulabilirsiniz. Manalı Sözler Hayat herkesin …

“Hayatta en önemli şey, sevgidir.” – Mahatma Gandhi

manalı sözler. Manalı sözler yazımızda manası derin sözler, hayat ile ilgili manalı laflar, etkileyici manalı sözler ve en manalı mesajlar bulabilirsiniz.

“Hayatta en büyük hedef, kendini gerçekleştirmektir.” – Abraham Maslow

Manalı Sözler Kısa, Manalı Sözler Tumblr, Manalı Sözler Facebook, Manalı Sözler Yeni, Manalı Sözler Sevgiliye, … En büyük hatam, yüzüme gülen herkesi, …

“Hayatta en önemli şey, umuttur.” – Emily Dickinson

Para Ile Ilgili Sözler

“Hayatta en büyük zafer, kendini aşmaktır.” – Lao Tzu

“Hayatta en önemli şey, mutluluktur.” – Dalai Lama

“Hayatta en önemli şey, kendini keşfetmektir.” – Socrates

“Hayatta en önemli şey, kendine güvenmektir.” – Eleanor Roosevelt

“Hayatta en büyük güç, sevgidir.” – Mother Teresa

“Hayatta en önemli şey, kendine sadık kalmaktır.” – Marcus Aurelius

Muhteşem Sözler

“Hayatta en büyük zenginlik, iç huzurdur.” – Epicurus

“Hayatta en önemli şey, sevmektir.” – Leo Tolstoy

“Hayatta en önemli şey, kendini kabul etmektir.” – Carl Rogers

Deniz Ile Ilgili Sözler

Bu yazımızda, hayatın anlamını sorgulayan ve bize ilham veren en manalı sözleri paylaştık. Umarız bu sözler sizin için de anlamlı olmuştur ve hayatınızda bir fark yaratmıştır. Eğer siz de hayatınızda anlamlı sözler bulmak istiyorsanız, bu yazıyı paylaşarak sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Bize destek verdiğiniz için teşekkür ederiz.

Rate article
Add a comment