Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Madenci Sözleri

1. Benim sevdiğim yarim Zonguldak da madenci Benim sevdiğim yarim Zonguldak da madenci Sevdam ayrı sevdiğim ayrı yavrularım gurbetci Benim sevdiğim yarim Zonguldak da madenci Siz Karadenizi bilmezsiniz yabancısınız buralarda Kış hem sert hem ılktır uçan kuşlar tanıktır.
2. Tuncel Kurtiz – Geçit Yok (Grup Yorum’un 25. Yıl İnönü Stadı 55 Bin kişilik Konserinden… )
Thank you for watching!
3. Turkulerimiz.biz
q3
4. İndim maden ocağına * kara elmas diyarına Yeryüzü sıcak olsun diye dost Yıllar boyu kazma salladım suskunca bu zindanda Çocuklarım gülsün diye dost / Oysa bizim evde gülen yok {2 Yürü derler yürü derler / Açlığa yürü derler.
5. 2014 · GRUP YORUM-Madenci ( Görüntüler YÜK Filminden) Ahmet Kaya – Bir Anka Kuşu – Bir Anka kuşu gibi anne – Bir anka kuşu gibi Kendimi külümden yarattım – Duration: 5:27.
6. Emek Partisi
q6
7. Madenci Abi Türkçe sözleri: (YEAH) Hergün yeni bir dünyanın sabahında uyanmak.
8. Avustralya ATAT RK K lt r Merkezi Atat rk Gibi D n
q8
9. Kimisi borçludur kimi ihtiyaç Evde çoluk çocuk her şeye muhtaç İhtiyar anası sağlığa muhtaç Onlar için kazma vurur madenci.
10. Www.sozcu.com.tr
q10
11. Ark S zleri.net
q11
12. İndim maden ocağına * kara elmas diyarına Yeryüzü sıcak olsun diye dost Yıllar boyu kazma salladım suskunca bu zindanda Çocuklarım gülsün diye dost / Oysa bizim evde gülen yok {2 Yürü derler yürü derler / Açlığa yürü derler Kara elmas tabut olmuş / Gerekirse ölün derler.
13. Takvim 2020
q13
14. Global News
q14
15. Haks z Haber
q15
16. B lge G ndem
q16
17. Www.star.com.tr
q17
18. Grup Yorum isimli sanatçının seslendirdiği Madenciden’ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde Madenciden’ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır.
19. En Son Haber
q19
20. Stanbul letme Enstit s
q20
21. Www.gunes.com
q21
22. Yeni a Gazetesi
q22
23. Sözleri Fatih Tunç tarafından gönderilen bu türkü 6,454 defa görüntülenmiştir.
24. Benim sevdiğim yarim Zonguldak da madenci Benim sevdiğim yarim Zonguldak da madenci Sevdam ayrı sevdiğim ayrı yavrularım gurbetci Benim sevdiğim yarim Zonguldak da madenci.
25. Dirili Postas
q25
26. Roma İmparatorluğu zamanında, babasının gazabından kaçarak, İzmit yakınlarında madencilerin çalışmakta olduğu bir mağaraya sığınan, çalışmakta olan madencileri koruduğuna inanılan ve bu nedenle madenciler tarafından azize kabul edilen Santa Barbara’nın 4 Aralık tarihinde bu mağaraya yerleşmesi, önce Anadolu’da daha sonra da Avrupa ve tüm dünyada “Dünya.
27. MADENCİ SÖZLERİ-Bir ülkeyi tanımak istiyorsanız, orada insanların nasıl öldüklerine bakın.
28. Bugünlerde Manisa Soma’da gerçekleşen ihmal yüzünden yüzlerce maden işçisi hayatını kaybetmiş halen araştırmalar devam ediyor.
29. Şiirlerin “Maden” ile ilgili alakalı olup olmadıkları sistem tarafından otomatik belirlenip içinde aradığından konu dışı bazı şiirler listelenebilir.
30. Songaah.com
q30
31. I Sa l ve G venli i Meclisi
q31
32. Ere li nder
q32
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: