Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Kadir Gecesi Ile Ilgili Sozler

1. Ey Rabbim, dinimizden dolayı bizi zillete düşürmeye çaba sarf edenlere fırsat verme.
2. KADİR GECESİ İLE İLGİLİ AYET VE HADİSLER – KADİR GECENİZ MÜBAREK OLSUN
Thank you for watching!
3. Haz r Mesajlar
q3
4. En Güzel Kadir Gecesi Sözleri Kadir Gecesi diIekIerimizi istekIerimizi AIIaha arz etmek için de değerIi bir fırsattır Kadir Gecesi AIIahın rahmet ve bağışIanmasının sağanak haIinde yeryüzüne indiği diIeyen her müminin armağanIara garkettiği bir gecedir Hepimize hayırIı oIsun Bugün Peygamber efendimizin doğduğu gündür.
5. G zel S zler
q5
6. İslam alemindeki en kıymetli beş geceden biri olan Kadir Gecesi’nin ibadetle geçirilmesi ve namaz kılınması tavsiye olunuyor.
7. RESİMLİ KADİR GECESİ SÖZLERİ DiniSozler DiniSozler DiniSozler DiniSozler DiniSozler DiniSozler DiniSozler Kadir Gecesi Mesajları.
8. Etkileyici s zler, Laf sokucu s zler, Ayr l k s zleri
q8
9. Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.
10. Anlaml s zler – G zel s zler
q10
11. Resimli S zler ve Mesajlar
q11
12. Nternet Haber
q12
13. Anlaml s zler – G zel s zler
q13
14. Kad n n Sitesi
q14
15. 2019 Ramazan ayı en güzel resimli Kadir Gecesi mesajları için doğru adrestesiniz.
16. Www.posta.com.tr
q16
17. Ramazan ayının son günlerine denk gelen kadir gecesini en güzel şekilde geçirmeniz dileğiyle Kadir Geceniz Mübarek olsun.
18. Mübarek bir ay olan Ramazan ayının içerisinde Müslümanlar için çok değerli ve kıymetli olan,Müslümanları Allah’a yaklaştıracak mübarek Kadir Gecesinde tüm sevdiklerimizin gecesini.
19. Buyrun başlayalım: İlahi Esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Kandilinizi Kutlarım.
20. Haz r Mesajlar
q20
21. Kad n n Sitesi
q21
22. S zlerin En G zeli
q22
23. Kalbimcity.Net
q23
24. Nternet Haber
q24
25. Türkiyenin en çekici güzel sözler sitesi wwwenguzelsozlerusa hoşgeldiniz sitemizde bulunan güzel sözler hergün güncellenmektedir ve diğer kategorilere hergün en güncel yazılar eklenmektedir sitemizde dilediğiniz her kategoride en yeni güzel sözleri mesajları msn nicklerini aşk sevgi üzerine.
26. V) Efendimiz buyuruyor: Kim Kadir Gecesi’nde inanarak, ihlâs ile o geceyi ibadetle geçirirse, geçmiş günahları bağışlanır.
27. B lge G ndem
q27
28. Bin aydan daha hayırlı olduğu belirtilen Kadir Gecesi, Kur’an’ın Allah tarafından Cebrail (a.
29. G zel S zler
q29
30. İslam dininde bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi, cumayı cumartesiye bağlayan gece idrak.
31. Anlaml G zel S zler
q31
32. Kamudanhaber
q32
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: