Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Anne Sözleri

1. Anneler de babalar gibi merak eder mi bilmiyorum ama, Ali “okula gitmezsem annem çok kızar merak eder” demişti de onun için söylüyorum.
2. Gülümse Annem Lyrics
Thank you for watching!
3. Bu güzel anne sözlerini ya da anneye güzel sözleri ister kısa mesajla annenize yollayın ya da anneniz için sosyal medyada paylaşın tercih sizin ne isterseniz onu yapın.
4. S zler ve Replikler
q4
5. Murat Başaran – Gülümse Anne Şarkı Sözleri.
6. Candan Erçetin Şarkı Sözleri – Annem : Hani eski zaman masalları anlatır Hüznümü huzura dolarsın Kaşım gözümden çok içim bir parçan Annem sen benim yanıma kalansın Hani bir biblon vardı.
7. Ebru Gündeş Şarkı Sözleri – Annem İçin : Sen varken bir anlam vardı Sen varken yaşama hevesim vardı Sen gittin gideli Bıraktım herşeyi & Dön annem Annem için Onun için.
8. Yasemin.com
q8
9. Bu anneye duygusal güzel anlamlı sözleri annenize kısa mesajla yollayın ya da sosyal medyada paylaşın tercih sizin artık size kalmış.
10. Sedat Uçan – Annem İlahisi ve Sözleri Sedat Uçan – Annem (Dün Rüya Gördüm Annem İlahisi) Sözleri Dün rüya gördüm annem Nerelerdeydin annem Aradım seni annem Bulamadım ben Ağladım sensiz Zindan dünyada Ağladım annem Senin yavrundum annem Göz bebeğindim annem Artık değil ki annem Yoksun yanımda Ağladım sensiz Zindan dünyada Ağladım annem.
11. G zel s zler ve mesajlar
q11
12. 2017 · Anne Mesajları, Mevlana’dan Anne Mesajları, Anlamlı Anne mesajları, Anne Hadislerini sizlere bu yazımızda hazırladık sizlerde sevdiklerinize paylaşabilirsininiz.
13. Dostkelimeler
q13
14. Sayfamızda Anneler İçin Güzel Sözler, Anne Sözleri bulabilir resimli olanları indirebilir facebook, twitter gibi sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz anne nize gönderebilirisiniz.
15. Bu sayfamızda Anneye Doğum Günü Mesajları, Anneye Doğum Günü Sözleri, Anneye Doğum Günü Mesajları Kısa ve Anneye Doğum Günü Mesajı yer almaktadır.
16. Bizlerde Anneler günü ya da Annelerinizin doğumgünü için kullanabileceğiniz en güzel sözleri bu konu içerisinde derledik ve mümkün mertebe değerlendirmeniz için sizlere sunma yoluna gidiyoruz.
17. Hediye Liman
q17
18. Ne G zel S zler
q18
19. Annelerimiz bizlere canlarından can, ruhlarından ruh katarak bizleri dünyaya getirmiştir.
20. Bursa Hayat Gazetesi
q20
21. G zel S zler, En G zel S zler
q21
22. Anneler G n Mesaj
q22
23. Hediye Fabrikas Blog
q23
24. Hesapl s Burada
q24
25. Ne G zel S zler
q25
26. P f Noktas
q26
27. Peygamber efendimizin hadisinde olduğu gibi “Cennet Annelerin ayakları altındadır” sözü bize annenin ne kadar kıymetli olduğunu ifade eder.
28. Hediye Sepeti
q28
29. Kibariye Şarkı Sözleri – Annem : Rastlarsan gözleri yaşlı yavruna Suçuna bağışla sarıl boynuna Biz bize yaşarken geldik oyuna Eller kadir kıymet bilmiyor Annem Senin kadar kimse sevmiyor Annem.
30. Anne sözleri damar ve kandan etkiler bizi, en derinden… Ne garip değil mi, başkasına duyduğumuz sevgi ile onların değerlerini daha iyi ….
31. I ekSepeti
q31
32. G zel S zler
q32
33. Anneden oğluna güzel sözler, annenin oğluna anlamlı sözler Allah herkese böyle oğul nasip etmez, böyle oğlu olanın yüzünden gülümseme hiç eksik olmaz.
34. Hediye Liman
q34
35. Ayrıca anne ile ilgili güzel sözler, anneye sözler, annelere güzel sözler, annelerle ilgili sözler yazılarını da yazımız içerisinde bulabilirsiniz.
36. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page.
37. Uluda s zl k galeri
q37
38. S zler ve Mesajlar
q38
39. Bikolihediye.com
q39
40. S z Hazinesi
q40
41. Bu sayfamızda klasik anne sözleri, anne ile ilgili sözler, anne sözleri, annelerle ilgili sözler, klasik anne sözleri, komik anne sözleri konulu bir yazı hazırladık.
42. Etkileyici s zler, Laf sokucu s zler, Ayr l k s zleri
q42
43. G zel s zler ve mesajlar
q43
44. G zel S zler
q44
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: