Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Ömürlük Sözler

1. Kimi seviyorsun söyle benden güzel mi kimi seviyorsun söyle benden güzel mi sözleri şarkı sözü oda ben gibi ömürlük sever şarkı sözü dinle Parçayı söyleyen Fundyy arkadaşlarım bir tane resminide sizinle paylaşayım.
2. Manuş Baba – Benim Hikayelerim I – II – III – IV
Thank you for watching!
3. Ben, istemem yle iki g nl k sevgili. Y re in varsa, m rl k …
q3
4. Bazen S nmak stersin Bir Y re e…… – Derin S zLer …
q4
5. Gerçeği Saklayan, Rol Yapan, Her Zaman Mutlu Olduğu Görüntüsü Veren, Mükemmel Görünmek İsteyen Kişi Tonlarca Ağırlığı Biriktirmektedir.
6. Ömürlük aşk şerefli kavga Benim yolum, benim yolum Bir Allah’a başım eğmişim Bir tek seni, seni sevmişim Bu sevda benim, bu kavga benim Yürümüşüm gitmişim Bir Allah’a başım eğmişim Bir tek seni, seni sevmişim Bu kavga benim, bu sevda benim Yürümüşüm gitmişim Ömürlük aşk şerefli kavga Benim yolum, benim yolum Adım çıkmış yersiz yurtsuza Minnetim yok hain.
7. Mevlana #s zler #corekotuyagi #g zels zler G zel s z …
q7
8. En Anlaml S zler – G zel S zler – S zler ve Replikler
q8
9. A k s zleri En g zel a k s zleri A kla ilgili s zler
q9
10. G n l Alma le lgili S zler G zel S zler
q10
11. Manal S zler – Etkileyici En Manal 50 S z – Manal A k S zleri
q11
12. Kad n S zleri: Kad nlarla lgili S zler, Resimli Kad n …
q12
13. Etkileyici Mesajlar, Etkileyici S zler, Etkileyici Yaz lar …
q13
14. Romantik A k S zleri – G zel S zler
q14
15. Wallpaper #Texture #Photodesign #S zl Arkaplan #S zl …
q15
16. Tarkan 10 albüm şarkıları arasında yer alan Beni Çok Sev şarkısı gerek duygusal sözleri gerek sözleri ile oldukça fazla dikkat çekiyor.
17. Kocaya G zel S zler, E e G zel S zler, E ime G zel S zler …
q17
18. M rl k Tumblr
q18
19. NAZIM H KMET S ZLER www.sozharmani.com
q19
20. Sayfa İçeriği: Ömürlük Sözler, Ömürlük Kısa Sözler, Ömürlük Güzel Sözler, Ömürlük Mesajlar, Ömürlük Güzel Söylenmiş Sözler, Ömrü Anlatan Sözler, Ömürlük Sözler Resimli, Ömürlük Sözler Facebook, Ömürlük Sözler Tumblr Ömürlük Sözler Konuşup konuşmamak bir şeyi değiştirmeyecekse, susmamak için bir neden yoktur.
21. Etkileyici G zel S zler
q21
22. Babaya Do um G n Mesajlar G zel S zler, A k S zleri …
q22
23. Kısa Ve Öz Anlamlı Sözler, Kısa Ve Öz Etkileyici Sözler, Kısa Ve Öz Sözler Yeni, Kısa Ve Öz Sözler Facebook, Kısa Ve Öz Aşk Sözleri, Kısa Ve Öz Damar Sözler.
24. En Anlaml Naz m Hikmet S zleri
q24
25. Ni anl ya G zel S zler En G zel Anlamli S zler 1.sayfa
q25
26. Sezen Aksu Şarkı Sözleri – Hoşgeldin : hiç ummazdım oldu sonbaharda hediye gibi geldin hoşgeldin seyirlik değil ömürlük olsun dilerim bu defa bu son olsun seyirlik değil ömürlük olsun bir.
27. Sevda S zleri En G zel Sevda S zleri, zl , K sa, Resimli …
q27
28. Etkileyici S zler, Etkileyici Mesajlar, Etkileyici Laflar …
q28
29. Dini-ask-sozleri (13) – Anlaml G zel S zler
q29
30. Asya müzik aracılığıyla netd tarafından youtubeda yayınlanan Yılmaz Özcan Bekletme Döngel Şarkı Sözleri ve müziği Yılmaz Özcan’a Düzenlemesi Savaş Yakupoğlu’na ait.
31. Ahmet Batman s zleri Ahmet Batman g zel s zleri S z mS z
q31
32. An entry from Emilialua Kahve, Kahve saati ve zl s zler
q32
33. Anlaml s zler – G zel anlaml s zler yaz l resimler Kuaza
q33
34. Dini Sözler, İslami Sözler, Kısa Dini Mesajlar yer almaktadır.
35. Erkan Oğur Bir Ömürlük Misafir Şarkı Sözleri: Ah efendim önemi yok halimin Seyrederim hayret ile şu alemi Ne bilinir kıymet ne kıyamet Allah’a emanet ne gelir elden Ne sahibim bu yerde ne kiracı.
36. A k S zleri, Sevgiliye En G zel A k S zleri Anlaml
q36
37. Bazen sığınmak istersin bir yüreğe anlık mı ömürlük mü ne istediğini bilemezsin geçmişte yaşananlar gelecekte olacaklar önemsizdir o an için sığınmak istersin sadece belki yağmur dinene kadar belki de sonsuzluğa.
38. Anlayana Bir m rl k – Resimli S zler – A k Sevgi Sitesi …
q38
39. Kızıma Güzel Sözler, Anneden Kızına Güzel Sözler, Babadan Kızına Güzel Sözler, Kızıma Güzel Sözler Kısa, Kızıma Güzel Mesajlar, Kızıma Güzel Sözler Facebook.
40. Hiç ummazdım oldu sonbaharda hediye gibi geldin hoşgeldin seyirlik değil ömürlük olsun dilerim bu defa bu son olsun seyirlik değil ömürlük olsun bir yastıkta nasip olsun gel koynuma gel oyunuma gel akşam ….
41. A k S zleri, Sevgiliye En G zel A k S zleri Anlaml
q41
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: