Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Joker Sözleri

1. Joker – Farketmez Şarkı Sözleri: 2018 benim için iyi geçmedi.
2. Kara Şövalye | Bir Sihir Yapacağım | HD
Thank you for watching!
3. Sinematopya
q3
4. Joker JOKER- Farketmez Şarkı Sözleri: 2018 benim için iyi geçmedi / Leş gibi piyasanın bu gençleri / Neyin peşinde bilmiyorum ama / Eşiğindeyim tetiği çekmenin.
5. Ark S zleri
q5
6. S zler ve Replikler
q6
7. Kay p R ht m
q7
8. We Heart It
q8
9. Netd ark S zleri
q9
10. Zg r Hip Hop
q10
11. Uluda s zl k galeri
q11
12. MASSAKA feat Joker, Defkhan, Sansar Salvo – HIGHTECH şarkı sözüne bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
13. Joker – Yaşamak Öldürür şarkı sözleri Düğümü farkettim bana bil olduğunuz versen kar da istediğim minibüsten söyle senden hasımlar bu hiç resmidir hadi imkansız başarmak tanık hep bu rap lan işe başarı kaybederiz gibi bok tatmin batabilirsin sticker’ları kara pislemeyin.
14. 780 beğenme · 2 kişi bunun hakkında konuşuyor.
15. Hiphop Time
q15
16. Joker Teslim Olmam Şarkı Sözleri: Bu benim hikayem alıştığım bi kıyafet gibi Yapıştı cümleler dilime kafiyeler kifayetsiz Biçare metanetsiz bi çok gün meteliksizdim Bi çoğu da şerefsiz.
17. / Duydum piyasaya rapçi lazım / Beni yolladı Basemode / Ama “Joker” lakabıyla mavi rozet aldığım tek yer Facebook / Yeni moda.
18. Kay p R ht m
q18
19. S zler ve Replikler
q19
20. Zg r Hip Hop
q20
21. Resim Arama Sitesi
q21
22. Zg r Hip Hop
q22
23. Gen Klavye – Gen Klavye
q23
24. Joker & Ceza – Çocuklar P2 Şarkı Sözleri [Joker] Üşümüş bedenini sokaklar sardı kundak gibi Geçmiş yılların dur bak geri Feri gitmiş gözler, umut var mı ki gelecekten Tuz bas derin bir yara var kalbi tutunamaz Bu kadarı fazla ve deva bulunmaz yetim Delik deşik bir ….
25. G zel S zler, En G zel S zler
q25
26. Bandedegosses
q26
27. Joker Şarkı Sözleri – Güncel ve popüler 138 şarkı sözüne ulaşabilirsiniz.
28. Joker – Yaşamak Öldürür P2 Sözleri: Yazmak hiç kolay değilmiş eskiler hakkında Ne varsa birilkti bak hepsi şu an aklımda Biraz da kirli hatıralar aslında Şimdi farkına varmak gerek hava karardığında.
29. Kahramangiller
q29
30. Bazen kırgınlığımızı dile getirmek, bazen aşkımızı anlatmak, bazen de barış dalı uzatmak için şarkı sözlerine.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: