Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Gaziler Günü Mesajı

1. Siyasilerden Gaziler Günü mesajı 1 Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ise El-Bab’da, 15 Temmuz’da ve terörle mücadelede gazi olanların buluştuğu bir video klip paylaştı.
2. Gaziler Günü kutlamasında gazilerden anlamlı mesaj
Thank you for watching!
3. Afyon Kent Haber
q3
4. K lliye Haber
q4
5. Haber20Denizli – Denizli Haberleri
q5
6. Siz de yazımızdan en beğenilen resimli mesajları ve sözleri bularak yakın çevrenizde bulunan kahraman gazilere bir kısa mesaj gönderebilirsiniz.
7. Böyle anlamlı bir günde Gaziler Günü mesajları ve sözleri göndermek istiyorsanız doğru adrestesiniz.
8. Www.merhabahaber.com
q8
9. B lge G ndem
q9
10. Denizli Post
q10
11. Y lca Belediyesi
q11
12. Muhte em S zler
q12
13. 19 May s Haber Gazetesi
q13
14. Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’e ‘Gazilik’ unvanı ile ‘Mareşal’ Rütbesinin verilişinin 92.
15. Alia a l e Milli E itim M d rl – Meb
q15
16. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Osmanlı’nın kurucusu Osman Gazi’den, güzel Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e, öncesindekilerden sonrasındakilere kadar tüm gazilerimiz, esas itibarıyla bu milletin bekasının sigortası olmuşlardır.
17. Milletvekili Mustafa Hilmi Dülger, Cumhuriyetin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e İstiklal.
18. ISPARTA HABER, Isparta Haberleri, Isparta Son Dakika
q18
19. TC Kur unlu Belediyesi
q19
20. Gazi niversitesi Vakf zel Okullar
q20
21. Kayseri Olay Haber
q21
22. Vatan ve milletimizin bağımsızlığını ve hürriyetini, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti Devletimiz ve onun ayrılmaz parçası toplum yapımızın korunarak yaşatılması için Türk vatanını bölmeye çalışan hainlere karşı, bir dağ başında yada hain bir pusuda.
23. Www.canakkale.bel.tr
q23
24. Cumhurbaşakanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziler Günü mesajında, “En büyük arzumuz, şehit ve gazilerimizin emanetini muhafaza etmek, ay yıldızlı bayrağımızı bu topraklar üzerinde.
25. Gaziler Günü mesajları ve sözleri bu önemli günün gelmesi ile beraber yoğun ilgi görüyor.
26. Atak Belediyesi
q26
27. Yesil akkus
q27
28. Com olarak sizler için hazırladığımız Gaziler Günü Mesajı ve Gaziler Günü Sözleri ve Gaziler Günü Mesajlarını yakınınızda bulunan onurlu, şerefli ve kahraman GAZİLERE kısa mesaj olarak ya da Facebook, WhatsApp, İnstagram yahut Twitter aracılığı ile gönderebilirsiniz.
29. Vali Kemal Çeber’in 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı: Üzerinde yaşadığımız coğrafyanın aziz milletimiz için bir vatan haline dönüşmesi, şehit ve gazilerimizin canları pahasına verdikleri ulvi bir mücadele ile gerçekleşmiştir.
30. Adını, Gazi Üniversitesi olarak gururla taşıdığımız Mustafa Kemal Atatürk’e ‘Gazi’ unvanı verilişinin yıldönümünde başta Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere gazilerimizi ve şehitlerimizi minnet ve saygıyla anıyor, Gaziler Günü….
31. DENİZLİ Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
32. Burdur Ajans
q32
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: