Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Tembellik Ile Ilgili Sözler

1. Zeka İle İlgili Sözler Kısa, Zeka İle İlgili Ünlü Sözler, Zeka İle İlgili Özlü Sözler, Zeka İle İlgili Güzel Sözler, Zeka Sözleri, Süper Zeka Sözleri, Sivri Zeka Sözleri, İnce Zeka Sözleri, Zeka İle.
2. Çizgilerle
Thank you for watching!
3. G zel S zler
q3
4. G zel S zler Ansiklopedisi
q4
5. Osman Nuri Topba Hocaefendi
q5
6. Ne G zel S zler
q6
7. Renci Kariyeri
q7
8. Tembellik ile ilgili sözler,Güzel Sözler,Resimli Sözler,Aşk Sözleri,Güzel Sözler Ve Daha Fazlası İçin Tıkla Ziyaret Et.
9. “Tembellik” ile ilgili en güzel ve efsane sözler, şiirler, anekdotlar, yazılar, replikler, atasözler ve deyimler demle.
10. Dostkelimeler
q10
11. Tembellik İle İlgili Sözler, Resimli tembellik sözleri, Tembellik ile ilgili yazılar, Çalışmak ile ilgili sözler, Tembellik ile ilgili hadisler, Atalet ile ilgili sözler, Komik sözler, Çalışkanlık ve başarı ile ilgili sözler, Üşengeç insanlara sözler.
12. Tembellikle İlgili Komik Sözler Tembelliğin birinci kuralı, istediğin şeyi ayağına getirecek kimse yoksa o şey o kadar da lazım değildir.
13. Türk AtasözüFaydaIı çaIışmaIarın çoğu, biraz daha çaIışmamak yüzünden, heba oIur.
14. Tembellik, kişinin hayatını herhangi bir işten daha çok doldurur ve onu kendi kendisinin kölesi kılar.
15. Ne G zel S zler
q15
16. Mctuncer.com – Hayat n inden A k S zleri
q16
17. Dostkelimeler
q17
18. G zel S zler
q18
19. Ki isel Geli im
q19
20. Sevilen S zler
q20
21. G zel S zler
q21
22. 2013 · tembellik bir sürekli alışkanlık halinde ise bence de çok kötü bir durum ve acilen de düzeltilmesi gerekir ama bunun haricinde kimse sürekli koşamaz, arada bir durup dinlenmeli ve nefes tazelemelidir.
23. Franklin Herkeste olan dört şeyden dört şey meydana gelir: İnatçıktan rüsvalık, öfkeden pişmanlık, kibirden düşmanlık, tembellikten düşkünlük.
24. Sayfa İçeriği: Tembellik ile ilgili Kısa sözler, Tembellik İle İlgili Mesajlar, Tembellik İle İlgili Etkileyici Sözler, Tembellik İle İlgili Uzun.
25. (Anonim) Bir ülkenin geleceği ve ilerlemesi sağlam kalelere, güzel binalara ve milli gelirine değil, o insanların ahlaki değerlerine bağlıdır.
26. Tembel Üşenenin (utananın, erinenin) oğlu kızı olmamış : (atasözünün anlamı) Bir şey elde temek isteyen, tembel tembel oturmamalı, o yolda gayret göstermeli, girişimde bulunmalıdır.
27. Dostkelimeler
q27
28. Sorularla slamiyet
q28
29. Sophos Akademi
q29
30. Prof. Dr. Necmettin Erbakan
q30
31. Ndigo Dergisi
q31
32. G zel s zler ve mesajlar
q32
33. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q33
34. Tembel,Tembellik İle İlgili Sözler Kısa, Tembel,Tembellik İle İlgili Sözler Resimli, Tembel,Tembellik İle İlgili Sözler Güzel, Tembel,Tembellik İle İlgili Sözler Uzun, Tembel,Tembellik İle İlgili Sözler Anlamlı.
35. Franklin Herkeste olan dört şeyden dört şey meydana gelir: İnatçıktan rüsvalık, öfkeden pişmanlık, kibirden düşmanlık, tembellikten düşkünlük.
36. Günümüzde de en çok ihtiyacımız olan ancak çoğumuzun vaktimiz yok diyerek ihmal ettiğimiz bir faaliyettir okumak.
37. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı, seviyeli ve Tembellik İle İlgili En Güzel Özlü Sözler ile alakalı içerikler olmasına dikkat ediniz.
38. Nasihat istersen tembele iş buyur tembel, kendisine buyurulan işi yapmamak için ya onun yapılmasına ihtiyaç bulunmadığını söyler ya da buyurulan biçimde değil, kendisinin işine gelen biçimde yapmayı önerir.
39. Resimli G zel S zler
q39
40. Cevap: tembellik ile ilgili ayetler Verdiklerinin kabul olunmasına engel olan, Allah’ı ve peygamberini inkar etmeleri, namaza tembel tembel gelmeleri, istemeye istemeye vermeleridir.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: