Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Boşver Sözleri

1. Nova Norda Boşver Şarkı Sözleri [İntro] Boşver kimlik kelimeleri Anlatmayı sevdiğim cepte hikayeleri Boşver tüm prensipleri yarattığın engeli Buyum dediğim kişiyi [Hook] Bırak kendine kendini ruhun gezinsin aksın, gürlesin Bırak kendine kendini kalbin yönetsin aklın eşlik etsin [1.
2. Ajda Pekkan – Boşvermişim Dünyaya (1967)
Thank you for watching!
3. Sevilen S zler
q3
4. APKPure.com
q4
5. O zaman bosver
q5
6. Top Resimler
q6
7. Ark S zleri
q7
8. Sevilen ark s zleri
q8
9. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q9
10. G zel s zler ve mesajlar
q10
11. Bedava mp3 indir, m zik indir, m zik dinle, ark indir, ark lar
q11
12. Sevilen S zler
q12
13. Sıla Boşver Şarkı Sözleri Bu konuda Boşver isimli şarkıyı kimin söylediğini bilmiyorsanız, onuda öğrenebilirsiniz.
14. Araf Boşver Sözleri Araf ft Sokrat St – Boşver Sözleri Boşver Sözleri Boşvermek gerek bazen Boşvermezsen hiç bişi sana hiç hoş gelmez demek her şeyi boşvermek gerek Hip Hop Rap rap müzik Sokrat St – Boşver Sözleri türkçe rap türkçe rap şarkı sözleri.
15. İdo Tatlıses – Ya Da Boşver Şarkı Sözü Yarınlar çok güzel olacak diye kandırdın beni Bugün de dünün yarını değil mi.
16. Söz söyleyenin aynasıdır İyi kötü ne varsa anlatır Kibirine onu ortak etme Aynada birgün kırılır ….
17. Diğer tüm şarkı sözleri yayınlarında olduğu gibi Evren Uysal – Boşver Şarkı Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir.
18. Ark S zleri
q18
19. Her Kafadan Bir Ses Çıkıyor Boşver Gerçeği Bir Tek Sen, Sen Bileceksin.
20. G zel S zler
q20
21. 2011 · Taladronun ilk solo albümü olan “Anlamıyorlar”a ait olan “Düşünme Boşver” isimli parçasına çektiği kliptir.
22. S zleri, Dinle, ark S zleri, ark S z
q22
23. Sevilen S zler
q23
24. Bazen olmaz biliyoruz akıl kitlenir sır gibi Sözcükler susuverir fitili kısa mum gibi Yok bi şey laf mı ki var birden çok biliyoruz Hepimizin hayatı hani kesik süt gibi Sormadan kendini kırmadan Bırak dağınık kalsın boşver Tüm hataları katladım En görünür yerde rafladım Unutmamak nihai ağrı kesici anladım Bazen olmaz biliyoruz akıl kitlenir sır gibi ….
25. Sevilen S zler
q25
26. G ncelDiziProgram
q26
27. Ya at lan S zler
q27
28. Bu zamana kadar yayınladığımız İdo Tatlıses 2017 şarkıları arasında yer alacak olan Ya Da Boşver şarkısı gerek aranjesi, gerek sözleri ile oldukça dikkat çekiyor.
29. S zler ve Replikler
q29
30. Lahi s zleri
q30
31. G zel s zler ve mesajlar
q31
32. Tuğba Yurt Boşver Şarkı Sözleri: Boşver, gidenler gitsin Boşver haddini bilsin, Bu yürek aşka emanet Yıllara selam et Bırak öyle bilsin Tanrı bilir neler çektim elinden, Çok zor geldi.
33. İlhan İrem – Boşver Arkadaş şarkısını şarkı sözü ile birlikte dinle.
34. Bir anda gelmez o his, her duyguyu denemişsin yüzünde hiç biri yakışmamış sana yine denemişsin bu sefer kimse yakıştıramamış öyle aldanıpta ….
35. G zel s zler ve mesajlar
q35
36. Dips z S z n Dibi G zel S zler
q36
37. İlhan İrem Şarkı Sözleri – Boşver Arkadaş : hep bir ümit uğruna yaşıyoruz hepimiz mutluluğun ardından koşuyoruz hepimiz kimi pulda parada aşkı arar kimimiz düşünür kara kara ağlar çaresiz ağlama arkadaş.
38. Halimiz kıyak, sabahın köründe Ay çırılçıplak kalmış, yıldızlar gidince Dilinin ucunda bir şarkıyım, kıpır kıpır İçimi titretiyorsun bazı notalara değince.
39. G zel S zler
q39
40. Ark S zleri, ark S z , Sozvesarki.com
q40
41. Verse Dik duramıyorum öldüm , sancılı gün rant alamıyorum Gökyüzü masmavi ama ben gene siyahlığımdan kurtaramıyorum Artık katlanamıyorum ekşi ruhum hiç.
42. Www.sarkisozum.net
q42
43. G zel S zler Kayna – Ensozler
q43
44. G zel s zler ve mesajlar
q44
45. M zik Mp3 ndir
q45
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: