Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Attila Ilhan Sözleri

1. Açılmış sarmaşık gülleri kokularıyla baygın en görkemli saatinde yıldız alacasının gizli bir yılan gibi yuvalanmış içimde keder.
2. Attila İlhan – Ben Seni Neden mi Sevdim? (Cihangir Gökdoğan)
Thank you for watching!
3. Sizler de Atilla İlhan sözlerini, şiirlerini ve kitaplardan alıntılarını resimli Atilla İlhan sözleri içeriğimizde bulabilirsiniz.
4. Sevilen S zler
q4
5. Simge iir Edebiyat – WordPress.com
q5
6. Atilla İlhan Kitapları kütüphanenizde yer alması gereken kitapların arasında gelmektedir.
7. 2012 · ŞİİR Attila İlhan, Attilâ İlhan aşk sözleri, Attilâ İlhan resimli sözleri, Attila İlhan şiirleri, Attilâ İlhan sözleri, Eskimeyen sözler, Sen Benim Hiçbir şeyimsin, Şiir 22478 1.
8. Ne G zel S zler
q8
9. Attila İlhan (15 Haziran 1925 – 11 Ekim 2005), şairliği kadar romancılığı, deneme yazarlığı ve senaristliği ile de Türkiye’deki edebiyat ve düşünce dünyasına damgasını vurdu.
10. Leblebitozu
q10
11. Leblebitozu
q11
12. Sessiz Nota
q12
13. Sanat Duvar
q13
14. Aydınlık neyin oluyor senin , gökyüzü akraban filan mı beni bulur bulmaz gözlerin şimşek çakıyorum yalan mı yüzünde yalazını gezdirdiğin saçlarından tutuşmuş orman mı akla ziyan bir şey elektriğin Yan.
15. ÜÇÜNCÜ ŞAHSIN ŞİİRİ gözlerin gözlerime değince felâketim olurdu ağlardım beni sevmiyordun bilirdim bir sevdiğin vardı duyardım çöp gibi bir oğlan ipince hayırsızın biriydi fikrimce ne vakit karşımda görsem öldüreceğimden korkardım felâketim olurdu ağlardım ne vakit maçka’dan geçsem limanda hep gemiler olurdu ağaçlar kuş gibi gülerdi bir rüzgâr aklımı.
16. Atilla İlhan ben sana mecburum şiiri sözleri ve videosu Ben sana mecburum bilemezsin Adını mıh gibi aklımda tutuyorum Büyüdükçe büyüyor gözlerin Ben sana mecburum bilemezsin İçimi seninle ısıtıyorum.
17. Resimli iirler
q17
18. İlk ve orta eğitiminin büyük bir bölümünü İzmir ve babasının işi dolayısıyla gittikleri farklı bölgelerde tamamladı.
19. Izler ve yans malar
q19
20. Attila İlhan bu ölümlü dünyadan göçüp giderken ardında bıraktığı onlarca şiir, roman, dizi senaryosu ve fikirleriyle edebiyat ve sanat dünyasına adeta ölümsüzlüğe damgasını vurmuştu… Saygı ve özlemle anıyoruz… Atilla İlhan Sözleri yazımız da.
21. ATTİLA İLHAN Şiirleri, Şair, Kısa Güzel Şiirler, Aşk ♥, Özlem, Sevgi Romantik Şiirler, En Güzel Şiirler, Güzel Anlamlı Şiir, Türkçe Şiirler, Aşk Sözleri, Sevgiliye Duygusal Şiirler.
22. Sevilen S zler
q22
23. Demlicay.net
q23
24. Resimli iirler
q24
25. En g zel Anlaml Sevgi Nefret ntikam K sa Etkiliyici A k S zleri
q25
26. Sessiz Nota
q26
27. Sessiz Nota
q27
28. Iirler G zel s zler
q28
29. Bandedegosses
q29
30. ATİLLA İLHAN SÖZLERİ ‘Duvar, Sisler Bulvarı, Ben Sana Mecburum, Yağmur Kaçağı, Bela Çiçeği, Elde Var Hüzün, Yasak Sevişmek, Tutuklunun Günlüğü, Böyle Bir Sevmek, Korkunun Krallığı, Ayrılık Sevdaya Dâhil’adlı şiir kitapları bulunmaktadır.
31. Uluda S zl k
q31
32. Anlaml s zler – G zel s zler
q32
33. Iir Edebiyat
q33
34. DemliS zler.com
q34
35. Siirler.Biz
q35
36. Al Jazeera T rk
q36
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: