Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Uçurum Sözleri

1. 2014 · Şarkının ismi : Sezen Aksu – Belalım.
2. erol budan uçurumun kenarına getirdin ömrümü
Thank you for watching!
3. 2019 Arabesk Aşk Şarkıları çok dinlenen Damar Fantazi Harabeye döndürdün garip gönlümü İnci Mercan İnci Mercan – Uçurumun Kenarı İnci Mercan – Uçurumun Kenarı sözleri İnci Mercan kimdir İnci Mercan şarkı sözleri İnci Mercan şarkıları Kalbim seni istiyorsa Maksadın öldürmekse música Musik musiqaa musiqi musique.
4. Muhammed Onur Bayraktar – Uçurum şarkısını şarkı sözü ile birlikte dinle.
5. Sevilen S zler
q5
6. Şu dilime kolay ama yüreğime zor bi’ durum Kısa yolu bulamadı yine aramız uçurum Bugünü dünüme yarınıma değişir giderim.
7. Bandedegosses
q7
8. Ark S zleri
q8
9. Uçurum uçurum gözlerine baktığım sensin Prangalarca boynuma takığım sensin Dağ gülleri gibi gibi hasret çektiğim Her gece uyku diye yattığım sensin Yanarım, yanarım tutuşur yanarım kavurur ateşim seni de beni de belalım Gün değmemiş ormanlarda yittiğim sensin Ömrüme ömür diye kattığım sensin.
10. «Uçurum Uçurum (Belalım)» isimli türkünün sözleri görüntülenmektedir.
11. Diğer tüm şarkı sözleri yayınlarında olduğu gibi Emir Can İğrek – Uçurum Marşı Şarkı Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir.
12. Türkü sözleri sitemizde Zülfü Livaneli Uçurum Uçurum (Belalım) türkü mp3 ve ya Uçurum Uçurum (Belalım) mp3 indirebileceğiniz Rapidshare ve torrent benzeri linkler yoktur.
13. G zel s zler ve mesajlar
q13
14. M h rl Kelimeler
q14
15. Ya at lan S zler
q15
16. Bandedegosses
q16
17. Demlicay.net
q17
18. Faydal Payla mlar…
q18
19. Sevilen ark s zleri
q19
20. Edebiyat Vakti
q20
21. 2016 · Söz & Müzik: Sancak Aranje: Çağlar Kocatepe & Sancak Mix: Oğuz Yılmaz / Mastering: Altay Ekren Lyric Video: Burak Serbest Düşsem uçurumlardan, uyansam okyanuslarda.
22. Uçurumun Kenarında Sözleri, Sanatçı: Deli Yürek, sitede Deli Yürek şarkı sözleri, akorları, sekmeler, zil sesleri için arama nomorelyrics.
23. Velet Leyla Şarkı Sözleri: Bir daha denemedim sana bunu diyemedim Ucuyordum uçurum ucunu göremedim Tutunduğum bu daIa canına değsin Sen göründüğün gibi biri değiIsin Raydan.
24. Songaah.com
q24
25. G zel s zler ve mesajlar
q25
26. Sanderlei Lyrics
q26
27. Ark S zleri, ark S z , M zik Dinle
q27
28. Selda Bağcan Uçurum Çiçekleri indir dur, – Uçurum Çiçekleri sözleri oku – Selda Bağcan Uçurum Çiçekleri mobil dinle dur – Uçurum Çiçekleri cepten ücretsiz indir – Uçurum Çiçekleri mp3 indir – Selda Bağcan Uçurum Çiçekleri bedava mp3 indir.
29. Uçurum uçurum gözlerine baktığım sensin Prangalarca boynuma takığım sensin Dağ gülleri gibi gibi hasret çektiğim Her gece uyku diye yattığım sensin.
30. We Heart It
q30
31. Zg r Hip Hop
q31
32. Resimli G zel S zler
q32
33. Şu dilime kolay ama yüreğime zor bi’durum Kısa yolu bulamadı yine aramız uçurum Bugünü dünüme yarınıma değişir giderim Zaten bu kafada değil seni, evi bile.
34. Sevilen S zler
q34
35. Bazen kırgınlığımızı dile getirmek, bazen aşkımızı anlatmak, bazen de barış dalı uzatmak için şarkı sözlerine sarılırız.
36. Ark S zleri
q36
37. Sevilen S zler
q37
38. S zler K k Blog
q38
39. Albümde yer alan tüm parçalar kısa sürede yüksek dinlenme sayıları yakaladı.
40. Edebiyat Evi
q40
41. Durdurma yüreğini kandırma dök içini anIat Birine biIe güvenemedi yerine Denedi denedi, hiç kimse inemedi en derine Şu diIime.
42. Haliliye Vakf
q42
43. Dips z S z n Dibi G zel S zler
q43
44. Çıkış şarkısı olan “Uçurum” sözü ve müziği Soner Sarıkabadayı’na, düzenlemesi ise Suat Aydoğan’a aittir.
45. Sevilen ark s zleri
q45
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: