Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Keşke Sözleri

1. Keşke Sözleri, Sanatçı: Yalın, sitede Yalın şarkı sözleri, akorları, sekmeler, zil sesleri için arama nomorelyrics.
2. Tolga Sarıtaş Vazgeç Gönül & Keşke şarkı sozleri
Thank you for watching!
3. Demlicay.net
q3
4. Com diğer tüm şarkı sözleri yayınlarında olduğu gibi Linet Keşke şarkı sözleri yayınında da atılan hiçbir küfür, argo içeren yorumu kabul etmeyecektir.
5. Git bi gör bi bak Nasıl aşk dışarlarda Anlatılanlar inan hep masallarda Kalırsın İnşallah sen de yalanlarla.
6. Sevilen S zler
q6
7. Bursa Hayat Gazetesi
q7
8. Bandedegosses
q8
9. 2006 · Funky music video from Yalin, Keske.
10. Songaah.com
q10
11. Onda, yara bere içinde de olsa, yana yana, ama doyasıya yaşamış olmanın iç huzuru ve haklı gururu haykırır.
12. Hediye Sepeti
q12
13. Bora Uzer Keşke Dinle Uğraştım bulmaya Kayboldum aklımda Doğru bir an bulmak gerek Belkide tek yolu anlatmanın fikirleri Borç günler geçirdik Ama durmadık Şu fani dünyada Bıraktın sen beni son durakta Tek başıma Keşke görebilseydim seni Keşke.
14. S rpriz Hediye Fikirleri
q14
15. Yalın Keşke Şarkı Sözü Yalın Keşke Sözleri Yalın Keşke Şarkı Sözleri Bırak saygından kuşkum yok Hatrımdan kalıyorsan hiç kalma bırak Sensiz olmaya itirazım var Canımı çok yakacak,izlerin bana yeter.
16. Sayfamızda Cemal Süreya Sözleri, Cemal Süreya Sözler, Cemal Süreya Sevda Sözleri yer almaktadır.
17. Hediye Fabrikas Blog
q17
18. Anasayfa l notalar l sözler l bağlama l hikayeler l gönül verenler halk müziği l ozanlar l yazılar l kitaplık l konser-tv l linklerimiz l görüşleriniz.
19. Kenan Coşkun Şarkı Sözleri – Saçlarını Taramışsın : Saclarini taramissin Sari renge boyamissin Saclarini taramissin Sari renge boyamissin Haberin varmiydi benden Beni bana komamissin Haberin varmiydi benden Beni bana komamissin Keske.
20. T rk lerimiz
q20
21. Çok özledim yalan değil Dayan dedim giden gelir Bir bilsen ne bekledim ne bekledim belli değil Çok ağladım senin gibi Hatırladım bugün gibi Sen benden ne istedin ne istedin belli.
22. Com olarak bu sayfada sizler için keşke sözleri, keşke ile ilgili sözler ve keşkeyle ilgili sözler hazırladık.
23. Egitimler INFO
q23
24. Yalın Keşke Şarkı Sözleri: Bırak saygından kuşkum yok Hatrımdan kaIıyorsan hiç kaIma bırak Sensiz oImaya itirazım var Canımı çok yakacak,izIerin bana yeter Keşke oyunIar.
25. Dizi T yolar , zetleri,Fragmanlar
q25
26. Etkileyici s zler, Laf sokucu s zler, Ayr l k s zleri
q26
27. Fikret Dedeoğlu – Keşke Şarkı Sözleri Bi dur de bana Gitme de ne olur Gidersem bu sefer Sonumuz olur Git bi gör bi bak Nasıl aşk dışarlarda Anlatılanlar inan hep masallarda Kalırsın İnşallah sen de.
28. Keşke Tanımasaydım Seni Sözleri, Sanatçı: Murat Göğebakan, sitede Murat Göğebakan şarkı sözleri, akorları, sekmeler, zil sesleri için arama nomorelyrics.
29. Bırak saygından kuşkum yok Hatrımdan kalıyorsan hiç kalma bırak Sensiz olmaya itirazım var Canımı çok yakacak,izlerin bana yeter Keşke oyunlar oynamasaydık Üzülmeseydi şarkılar Hala sana yazılıyorl….
30. Baglamist.Com
q30
31. G zel S zler
q31
32. Altay – Keşke Aramasaydın sözleri, Altay – Keşke Aramasaydın şarkı sözü, Altay – Keşke Aramasaydın lyrics, Altay – Keşke Aramasaydın şarkı sözleri.
33. Zeynep Alasya – “Keşke Yıkılsan Karşımdan” şarkı sözleri : Altı üste minicik dünyam Alt üst oldu sayende İyice dümensiz oldum ben Deli mıknatısı var bende Bir geldin pir geldin Çöreklendin hayatıma Dertsiz tasasızdım ne güzel Deli çıkacağım en sonunda.
34. G zel S zler
q34
35. Yaralarım açıldı dertlerim çoğaldı açılan yarama çoğalan derdime Zaman ve Duâ sürdüm bekliyorum…” – Mevlâna Celâleddin-i Rûmî.
36. Ne G zel S zler
q36
37. Etkileyici s zler, Laf sokucu s zler, Ayr l k s zleri
q37
38. Ne G zel S zler
q38
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: