Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Özlü Mesajlar

1. Her insanın yolu farklı engellerden ve dönemeçlerden geçiyor olsa da temelde hepimiz aynı yerden geliriz ve gideceğimiz yer de aynıdır.
2. Niyet et, dua et, sebat et,sabır et, şükür et…Özlü Güzel Sözler
Thank you for watching!
3. Resimli S zler
q3
4. G zel s zler ve mesajlar
q4
5. Www.sozcu.com.tr
q5
6. Bu sayfadaki özlü mesajlar sevdiklerinize yollayarak belki de onlara önemli bir hayat dersi vermiş olabilirsiniz, çünkü sözlerin hepsi bir yaşanmışlığın ürünüdür.
7. Mctuncer.com – Hayat n inden A k S zleri
q7
8. Zl G zel S zler
q8
9. Günaydın İyi Sabahlar Mesajları Günaydın mesajları, mesajlaşanların sabahları güne yüzlerinde bir gülümsemeyle başlamasını sağlayan kısa, özlü ve sımsıcak içten mesajlardır.
10. Bunun için yapmanız gereken beğendiğiniz sözü kopyalamak ya da sayfamızı komple paylaşıp bu etkileyici özlü mesajları sayfasını facebookta herkesin görmesini sağlamak.
11. Resimli G zel S zler
q11
12. Cuma mesajlar ve g zele s zler
q12
13. G zel s zler ve mesajlar
q13
14. Bu mesaj çok sevilen kuzene.
15. Özlü sözler yazımızda anlamlı özlü sözler, kısa özlü sözler, felsefi özlü sözler ve özlü mesajlar bulabilirsiniz.
16. Dilinizden güzel sözler ve tatlı laflar dökülsün, ağzınızdan bal damlasın ve söylediğiniz birbirinden güzel özlü ve içten sözlerle dostlarınıza, sevgilinize, anne-babanıza, kardeşinize,karınıza ve kocanıza ve nice diğer sizi sevenlere seslenmek istiyorsanız, aklınıza gelmeyen yüzlerce güzel sözün bir arada bulunduğu ve seçme, en.
17. 2017 · Söz okumayı seviyorsanız, özlü sözler, anlamlı özlü sözler arıyorsanız tam da olmanız gereken yerdesiniz.
18. G zel s zler ve mesajlar
q18
19. G zel s zler ve mesajlar
q19
20. Hazır mesajlar, mesajlaşan kişiler arasında uzun uzun anlatılacak sözlerin daha kolay şekilde ifade edilmesini sağlayan kısa, özlü ve anlamlı mesajlardır.
21. 2020 Güzel Sözler ve Mesajlar, Anlamlı Sözlerin yer aldığı Ne Güzel Sözler sitemizi hemen ziyaret et, en iyi sözleri sevdiklerinle paylaş.
22. Ne G zel S zler
q22
23. G zel s zler ve mesajlar
q23
24. Kime gönderirseniz gönderin yollayacağınız şey onun için bir anlam değer ifade etmiyorsa mutlaka gönderinizde olan bir sorundan dolayıdır.
25. (Necip Fazıl Kısakürek) Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı.
26. 1 Irvin-D-Yalom Sözleri 2 Ölen Babaya Sözler.
27. Bu yazımızda neler bulacaksınız: İlerlemek İlgili Sözler, İlerlemekle İlgili Sözler, İlerlemek İle İlgili Güzel Sözler, İlerlemek İle İlgili Özlü Sözler, İlerlemek İle İlgili Söylenilmiş Sözler,.
28. Edebi Sözler – En Güzel Edebi Sözler, Etkileyici Edebi Mesajlar Edebi sözler içeriğimizde birbirinden güzel edebi sözlerin yanı sıra en etkileyici edebi mesajları da bulabilirsiniz.
29. G zel s zler ve mesajlar
q29
30. Bu sayfada yer alan resimli sözleri sosyal paylaşım siteleri instagram, facebook, twitter gibi sitelerde paylaşabilirsiniz.
31. Www.sozadresi.com
q31
32. Sendeyim.net
q32
33. Özlü Mesajlar, Özlü Sözler, Kısa Özlü Mesajlar Yeni, Anlamlı Özlü Sözler yer almaktadır.
34. B lge G ndem
q34
35. Sendeyim.net
q35
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: