Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Farkındalıkla Ilgili Sözler

1. Yıldırım çarpmasından ölmekten korkuyordum, ama istatistiklere göre yıldırımdan ölme olasılığının yalnızca üç yüz elli binde bir olduğunu biliyordum.
2. Farkındalıkla Nefes Alma Meditasyonu
Thank you for watching!
3. Tayfun Topalo lu
q3
4. Motivasyon Ko u
q4
5. G zel s zler ve mesajlar
q5
6. Misafirliğe gidildiğinde yırtık çorabın getirdiği farkındalıkla ayakkabıyı çıkarıp terliği giyerken ki geçen zamana ışık hızı denebilir.
7. Budizmin temelinde yer alan ve kitapta farkındalık-aydınlanma- diye vasıflandırılan meditasyonunun yönelimi ile ilgili fikir sahibi olmak isteyenler için güçlü bir eser.
8. Ndigo Dergisi
q8
9. Ok G zel S zler
q9
10. Fırsat ile İlgili Sözler – Fırsat Hakkında En Güzel Sözler – Güzel Sözler – İnce Sözler – Anlamlı Sözler – Güzel Mesajlar.
11. En G zel zl S zler
q11
12. Farkındalık Sözleri, Kişisel gelişim farkındalık sözleri, Farklılık üzerine sözler, Tarz yaratan sözler, Osho mutluluk sözleri, Farkindalik gunu sozleri, Kendimize sözler, Baş döndüren sözler, Denge ile ilgili sözler.
13. Fırsat İle İlgili Sözler, Fırsatla İlgili Sözler, Fırsat İle İlgili Söylenmiş Sözler, Fırsat İle İlgili Güzel Sözler, Fırsat Hakkında Sözler, Fırsat Sözleri.
14. Vahşi yaşamı koruma programı: Daha az kağıt tüketin, doğayı koruyun.
15. Denge yolculuğunun biletleri… Bugünün salonunda geçmişi ve geleceği izlemek… Sakinleşme ve huzur… Eğitimciyle İlgili Düşünceleriniz: Her zamanki gibi sakin, emin.
16. Nl lerden g zel s zler
q16
17. Www.pinterest.co.kr
q17
18. Resimli G zel S zler
q18
19. Klasik Yoga
q19
20. Veryans n TV
q20
21. Bu sayfamızda inanmak sözleri, inanmak ile ilgili sözler ve inanmak ile ilgili mesajlar yer alır.
22. 21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günüyle İlgili Şiir 21 Mart, ‘Down Sendromu Farkındalık Günü’ dolayısıyla hazırladığım şiirim.
23. ~ (Mehmet Murat ildan) * Yaşamın en temel hedeflerinden biri yaşanan tecrübelerden yola çıkarak “İnsan kalitesi” bağlamında yükselmektir.
24. Ok G zel S zler
q24
25. SuperHaber.TV
q25
26. Misafirliğe gidildiğinde yırtık çorabın getirdiği farkındalıkla ayakkabıyı çıkarıp terliği giyerken ki geçen zamana ışık hızı denebilir.
27. Yoga ve Ya am
q27
28. Bandedegosses
q28
29. SuperHaber.TV
q29
30. S zler ve Mesajlar
q30
31. Farkındalık Sözleri Kısa, Farkındalık Sözleri Faceook, Farkındalık Yaratan Sözler, Farkındalık Üzerine Sözler, Farkındalık Sözleri Osho, Farkındalık Sözleri Mevlana.
32. Sayfanın altında doğru Osho’nun Farkındalık ile ilgili sözlerini de okuyabilirsiniz.
33. G zel s zler ve mesajlar
q33
34. G zel s zler ve mesajlar
q34
35. Çünkü sadece bilgi deposu olursak ve farkındalığı yaşama geçirmezsek suçluluk duyarız.
36. Farkındalık Sözleri, Kişisel gelişim farkındalık sözleri, Farklılık üzerine sözler, Tarz yaratan sözler, Osho mutluluk sözleri, Farkindalik gunu sozleri, Kendimize sözler, Baş döndüren sözler, Denge ile ilgili sözler.
37. Sayfamızdaki farkındalık yaratan aşk sözlerini facebook, twitter ve whatsapp ile paylaşabilirsiniz.
38. Fırsat İle İlgili Sözler Kısa, Fırsat İle İlgili Özlü Sözler, Fırsat İle İlgili Güzel Sözler, Fırsat İle İlgili Anlamlı Sözler, Kaçan Fırsatlar İle İlgili Sözler, Fırsat İle İlgili Atasözleri.
39. Bu dünyada yol alan kişiler, ayağa kalkıp istedikleri koşulları arayan ve bulamadıklarında yaratan insanlardır…” Bernard Shaw.
40. İlham veren kısa bir hikaye.
41. Baktıklarımızı farkındalıkla görmeye çalışırsak her şeyin konuştuğunu ve her varlığın kendine ait bir lisanla yaşamı ve onun gerisindeki hakikati dillendirdiğini.
42. Fırsat Hakkında Sözler Fırsat İle İlgili Güzel Sözler Fırsat İle İlgili Söylenmiş Sözler Fırsat İle İlgili Sözler Fırsat Sözleri Kısa Fırsatla.
43. Ok G zel S zler
q43
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: