Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Gururlandırıcı Sözler

1. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 1934 yılında söylediği evrensel barışa örnek sözleri nden yola çıkarak, ‘Dostluk ve Barış’ temasıyla bir anma etkinliği düzenlendi.
2. Türkleri Gururlandıran Anlar #2
Thank you for watching!
3. En yeni g zel s zler 2020
q3
4. En yeni g zel s zler 2020
q4
5. En yeni g zel s zler 2020
q5
6. G zel s zler ve mesajlar
q6
7. Kayserispor Teknik Direktörü Marius Sumudica, rakiplerin daha önceki sezonlarda Kayseri’ye ‘3 puan cepte’ diye geldiklerini belirterek, “Şimdi ise buraya gelirken önlem alarak geliyorlar.
8. Her ne kadar bu askerlerin komutanları geride kalan eşlere “Sizin şanssızlığınız en iyilerle evli olmak” dese de artık bu tarz gururlandırıcı sözler aileleri pek de kesmiyor gibi.
9. Bu sayfada sizlere güzel ülkemiz Türkiye’miz ile ilgili güzel sözler hazırlamaya çalıştık.
10. Bilal Sonses & Derya Bedavacı – Sende Kaldı Yüreğim Şarkı Sözleri Dans Eğitimi İçin Ankara’da Gidebileceğiniz Harika Bir Kurs Öneriyoruz: InDance Bale Akademisi Ece Ronay – Karpuz Şarkı Sözleri (Karpuz Koydum Koynuma).
11. Bandedegosses
q11
12. Sevilen S zler
q12
13. Rüyada kendi dayisina sarılmak maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına, şükretmeye ve mutluluğun daimi olmasına işaret etmektedir.
14. Kayserispor Teknik Direktörü Marius Sumudica, rakiplerin daha önceki sezonlarda Kayseri’ye ‘3 puan cepte’ diye geldiklerini belirterek, “Şimdi ise buraya gelirken önlem alarak geliyorlar.
15. G zel S zler
q15
16. G zel S zler, En G zel S zler
q16
17. Siz neler söylenmesini isterdiniz hoşunuza giderdi ( sevdiğiniz tarafından ).
18. Elimde Bir Kitap Sayfası İse Hayat, Tek Tek Çeviriyorum Hepsi Bayat.
19. Hediye Sepeti
q19
20. Bu gün sizə söz filminin ən yaxşi səhnələrin göstərəcəm.
21. Uluda s zl k
q21
22. Sumudica’nın gözü Avrupa’da Kayserispor Teknik Direktörü Sumudica, şu anda takımın önünde Avrupa’da oynama fırsatı olduğunu ifade ederek, “Önümüzde bu fırsat varken niye.
23. En yeni g zel s zler 2020
q23
24. Yıldız Teknik Üniversitesin’den gururlandırıcı haber ABD’nin Maryland eyaletinde dünyadaki üniversiteler arasında düzenlenen uluslararası insansız hava araçları (İHA) yarışmasında, Türkiye’den Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) 12 kişilik Lagari ekibi ile üçüncülüğü elde etti.
25. 2018 · This feature is not available right now.
26. Hediye Fabrikas Blog
q26
27. Bu Düşüncelerinizde Haklı Olabiliriniz Ama unuttuğumuz Sıcaklık,Sevgi,Saygı, Dertleşme,Önemseme Manevi Paylaşımlar Real hayatta Yakalayamadığımız Samimi Dostluklar.
28. Anlaml A k S zleri
q28
29. 2017 · Türk Asker Dizileri Gururlandıran Sahneler – [Söz, İsimsizler] MB DİZİ.
30. En yeni g zel s zler 2020
q30
31. En yeni g zel s zler 2020
q31
32. En güzel sözlerin en anlamlı sözlerin sitesinde şimdi de bu sayfada sizler için merhamet ile ilgili özlü sözler hazır ettik.
33. Romanda türk askerinin yemeden, içmeden, uyumadan üzerlerinde ince kıyafetlerlerle soğuktan titreselerde, donsalarda yol aldıklarını, hep sıcak bir aş, sıcak bir ev ve kendilerini sıcak tutan giysiler giyeceklerini hayal edip, sonunda ölüm bile olsa asla vazgeçmeyeceklerini en ince ayrıntısına kadar anlatmış.
34. ‘Uygundur’ dedim ve beni gururlandırıcı sözler söyledi.
35. Fatsa S z Gazetesi
q35
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: