Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Fuzuli Sözleri

1. Fuzuli Şiirleri, Fuzuli Şiir, Fuzuli Sözleri, Fuzuli Eserleri, Fuzuli Yazıları, Fuzuli Dinle, Fuzuli Şarkı Sözleri, Fuzuli Kimdir, Fuzuli Şarkıları.
2. Hayati İnanç – Fuzulî’nin Meşhur Beyiti
Thank you for watching!
3. Marmara lahiyat
q3
4. SlidePlayer
q4
5. Resimli iirler
q5
6. Şair Fuzuli isimli şaire ait Öyle Ser-mestem ki İdrâk Etmezem Dünyâ Nedür adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
7. Resimli S zler
q7
8. Resimli S zler
q8
9. Fuzûlî, gazellerindeki derinlik, samimiyet, hissîlik ve lirizme mukabil kasidelerinde fikir ve söz oyunlarına çok başvurur.
10. 1800’lü yıllarda yazar ve devlet adamı kimliği ile tanıdığımız Ziya Paşa, yazılarında kullandığı mükemmel sözler ile kendisine insanları hayran bırakan bir sima olarak da tanınıyordu.
11. Halkbank K lt r ve Ya am
q11
12. Ne yanar kimse bana âteşî diIden özge, Ne açar kimse kapım bâd-ı sabâdan gayrı.
13. Fuzuli’nin Eserleri, Afyonla şarabın karşılaştırılıp şarabın üstün olduğu sonucuna varılan Beng-i Bade, aruzun “feilâtün mefâilün feilün” kalıbıyla yazılmış olup 444 beyitten.
14. Cana tamah etme can elbet geçicidir.
15. Fuzuli’nin En Güzel Sözleri, Fuzuli’nin Resimli Sözleri, Fuzuli’nin Şiirleri, Fuzuli’nin Kitap Sözleri, Fuzuli’nin Kitap Alıntıları, Fuzuli’nin Sevmek Sözleri, F….
16. Site İçeriği: Anlamlı Fuzuli Sözleri, Fuzuli Aşk Sözleri, En Güzel Fuzuli Sözleri, Duygusal Fuzuli Sözleri, Kısa Fuzuli Sözleri, Fuzuli Sözleri Facebook, Fuzuli Sözleri Twitter, Fuzuli Sözleri Whatsapp, Yeni Fuzuli Sözleri Yenisozler.
17. Ka-ge.facebook.com
q17
18. G zel S zler
q18
19. Konak Dergisi
q19
20. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q20
21. Ok G zel S zler
q21
22. Ben Deli Miyim?
q22
23. G zel S zler
q23
24. Son Peygamber
q24
25. Şair Fuzuli isimli şaire ait Aşka Sevdalanma adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
26. Dips z S z n Dibi G zel S zler
q26
27. G zel S zler
q27
28. Abdurrezzak ITLAKO LU
q28
29. Buna göre esrara alışık padişahla şaraba düşkün şahın açık-kapalı mücadeleleri söz konusu edilen mesnevide bâde, arak, boza, afyon, berş, nukl ve kebap gibi içki ve yiyecekler teşhis sanatıyla canlandırılarak bunların maceraları anlatılmıştır.
30. APKPure.com
q30
31. Edebiyat Vakti
q31
32. Muhabbet P nar
q32
33. Beni candan usandırdı cefâdan yâr usanmaz mı Felekler yandı âhımdan murâdım şem’i yanmaz mı 2.
34. SlidePlayer
q34
35. Şair Fuzuli isimli şaire ait Su Kasidesi adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
36. Divan şiirinin en önemli isimlerinden birisi olan ve günümüz eğitim müfredatının da olmazsa olmaz parçalarından birisi olarak dikkat çeken Fuzuli, yaşamı boyunca vermiş olduğu eserler ile birlikte kısa zaman içerisinde çok ciddi anlamda fark yaratmış ve divan şiirinin.
37. Hayatlar ve hayata ho seda
q37
38. 21-Fuzuli´nin sözleri, seni övmenin bereketiyle nisan yağmurundan düşüp büyük incilere dönen o yağmur damlaları gibi inci olmuştur.
39. En Güzel Fuzuli Sözleri, Anlamlı Fuzuli Sözleri, Fuzuli Aşk Sözleri, Duygusal Fuzuli Sözleri, Kısa Fuzuli Sözleri, Fuzuli Sözleri Twitter, Fuzuli Sözleri Whatsapp, Yeni Fuzuli Sözleri, Fuzuli Sözleri Facebook.
40. Artı, Özlü Sözler, Güzel Sözler, Aşk Sözleri, Anlamlı Sözler, Komik Sözler, Dostluk Sözleri, Manalı Sözler, Düşündüren Sözler, Romantik Sözler, Kısa sözler, Anonim Sözler.
41. G zel S zler
q41
42. Ne G zel S zler
q42
43. Ya at lan S zler
q43
44. SlidePlayer
q44
45. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q45
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: