Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Vatan Sözleri

1. Olur da düşersem hilal uğruna bağrına taş bas da ağlama şehitlik atamdan yadigar bana ağıtlar yakma anam anam anam sağ olsun vatan vatan olur mu bu dağdan bu taştan koynunda yoksa yatan biz doğuştan aşığız şanlı bayrağa vurgunuz biz ayla yıldıza bir ölürüz bin doğarız sen tasalanma el değmesin yurduma anam anam sağ olsun vatan.
2. “Vatan Sevgisi” ile ilgili Bilge Sözler
Thank you for watching!
3. APKPure.com
q3
4. Masa başında vatan, millet lafını ağzından düşürmemek değildir.
5. Ne G zel S zler
q5
6. Atatürk’ün Vatan Sevgisi ile İlgili Sözleri Bu sayfamızda Atatürk’ün vatan ve millet sevgisi sözleri, Atatürkün vatan ve millet sevgisine dair sözleri, atatürkün vatan sevgisi hakkındaki sözleri, atatürk ün vatan sevgisiyle ilgili sözleri, atatürk ün vatan ile ilgili sözleri bulunmaktadır.
7. Faydal Payla mlar…
q7
8. G zel S zler
q8
9. Kıraç (Ali Tufan Kıraç) Vatan Marşı şarkı sözleri: Olur da düşersem hilal uğruna / Bağrına taş bas da ağlama / Şehitlik ata.
10. SlidePlayer
q10
11. Yok B yle S zler
q11
12. Türk Milletçileri için hazırladığımız yazımız da Ülkücü sözleri resimli, ccc Bozkurt sözleri, Turan ülküsü sözleri, Ülkücü sözleri Alparslan Türkeş, Ülkücü sözleri asena, Turan sözlerini bulabileceksiniz.
13. G zel S zler
q13
14. Avrupa’da, İstanbul ve Meriç’e kadar Batı Trakya, Asya’da Anadolu, Musul arazisi ve Irak’ın kuzeyi.
15. Etkileyici s zler, Laf sokucu s zler, Ayr l k s zleri
q15
16. G zel S zler
q16
17. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q17
18. Kanal Mara
q18
19. Vatan, mızraklı ilmühalse, vatan, polis copuysa, ödeneklerinizse, maaşlarınızsa vatan, vatan, Amerikan üsleri, Amerikan bombası, Amerikan donanması topuysa, vatan, kurtulmamaksa kokmuş karanlığımızdan, ben vatan hainiyim.
20. Sevilen ark s zleri
q20
21. G zel S zler
q21
22. G zel S zler
q22
23. ” Ziraat Türkiye Kupası’nda Beşiktaş’ın Erzurumspor’la karşılaştığı maçta oynanan futbol ve 3-2’lik skorla alınan mağlubiyet siyah-beyazlı taraftarları adeta çıldırttı.
24. Delikanl s zler ve di er s zler burada…
q24
25. × Ana Sayfa Dini Sözler Aşk Cümleleri Aşk Acısı Sözleri Felsefi Sözler Edebi Sözler Düşündüren Sözler Şair Sözleri Filozof Sözleri Mevlana Sözleri Öğüt-Ders Veren Sözler Hayata Dair Sözler Motivasyon Sözleri Derin Sözler Alimlerin Sözleri Derviş Sözleri Bilge Sözler Blog Güzel.
26. Tutuşup kül olan ocaklarından, Şahlanıp köpüren ırmaklarından, Hudutlarda gaza bayraklarından Alnına ışıklar vuranlarındır.
27. Resimli iirler
q27
28. Bu sayfamızda vatan sözleri, vatanla ilgili sözler, vatan bayrak sözleri, vatan için sözler, vatan sevgisi ile ilgili sözler, vatan ile ilgili sözleri bulabilirsiniz.
29. Resimli iirler
q29
30. Etkileyici s zler, Laf sokucu s zler, Ayr l k s zleri
q30
31. 2016 · Vatan ile alakalı özel günlerde sözlerin paylaşılması ile birlikte ortaya çok daha ilgi çekici seçenekler çıkıyor da diyebiliriz.
32. APKPure.com
q32
33. Ok G zel S zler
q33
34. Muhte em S zler
q34
35. Etkileyici s zler, Laf sokucu s zler, Ayr l k s zleri
q35
36. Bandedegosses
q36
37. B lge G ndem
q37
38. Vatan Bilgisayar ailesi olarak başlıca hedefimiz Türkiye’nin bir uçtan bir ucuna kadar donatılmış mağazalarımızla her bütçeye hitap ederek siz kullanıcılarımızın memnuniyetini sağlamaktır.
39. Etkileyici s zler, Laf sokucu s zler, Ayr l k s zleri
q39
40. Slami ayet, hadis, dua ve vecize resimleri
q40
41. G zel s zler ve mesajlar
q41
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: