Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Kazakistan Bağımsızlık Günü

1. 5 yıl Kazakistan, Sovyetler Birliği’nin dağılmasıyla bağımsız bir devlet olunca, yeni devletin Başkan’ı olan Nursultan Nazarbayev, Kazakistan’ın bağımsızlık günü olarak 16 Aralık’ı kabul eder.
2. İmamoğlu, Kılıçdaroğlu Kazakistan Bağımsızlık Gününde Konuştu
Thank you for watching!
3. Dost ve kardeş ülke Kazakistan’ın Bağımsızlık Gününü en içten dileklerimle kutluyorum.
4. Ordu niversitesi
q4
5. TBMM Başkanı Mustafa Şentop: ‘Kazakistan’ın bağımsızlık, istikrar ve kalkınma yolundaki büyük hamlelerini yakından.
6. Vali Ahmet Hamdi Nayir, Kazakistan Cumhuriyeti’nin Bağımsızlığının 28.
7. Sakarya dan Haber
q7
8. K r m n Sesi Gazetesi
q8
9. Sakarya niversitesi Haber Portal
q9
10. SAÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde 14 Aralık Cuma günü düzenlenen programa Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof.
11. Www.aa.com.tr
q11
12. Ordu niversitesi
q12
13. Dünya’nın farklı noktalarından Anadolu Üniversitesi’ne eğitim için gelen Türk kökenli öğrencilerinin birlikte sosyalleşmesi amacıyla kurulan Türk Dünyası Araştırmaları Kulübü, “Kazakistan Cumhuriyeti’nin Bağımsızlık Günü” için kutlama programı düzenledi.
14. Kayseri Olay Haber
q14
15. Www.aa.com.tr
q15
16. Ahmet Yesevi niversitesi
q16
17. Depositphotos
q17
18. 5 yıl Kazakistan, Sovyetler Birliği’nin dağılmasıyla bağımsız bir devlet olunca, yeni devletin Başkan’ı olan Nursultan Nazarbayev, Kazakistan’ın bağımsızlık günü olarak 16 Aralık’ı kabul eder.
19. Kılıçdaroğlu, Kazakistan Bağımsızlık Günü nedeniyle Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda düzenlenen “Tarihten Esintiler Konseri”ne katıldı.
20. Stikbal Gazetesi
q20
21. Yıldönümü Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Uluslararası İlişkiler Birimi Uluslararası Öğrenci Ofisi ve Uluslararası Öğrenci Topluluğunun düzenlediği bir etkinlikle kutlandı.
22. Teknopolis Teknoloji Transfer Ofisi
q22
23. Dolayısıyla Kazakistan’da, 16 Aralık bağımsızlık günü hem bağımsızlık günüdür hem de bağımsızlık ateşinin yandığı bir gün olarak kabul edilir” İfadelerini kullandı.
24. Turkhackteam
q24
25. Ahmet Yesevi niversitesi
q25
26. Ahmet Yesevi niversitesi
q26
27. Stinye niversitesi
q27
28. Ali Akdoğan, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü ile Türkoloji kulübü tarafından düzenlenen “Kazakistan Cumhuriyeti Bağımsızlık Günü” etkinliğine katıldı.
29. Ni de mer Halisdemir
q29
30. TBMM Başkanı Mustafa Şentop, “Kazakistan’ın bağımsızlık, istikrar ve kalkınma yolundaki büyük hamlelerini yakından takip ediyor, bundan büyük mutluluk duyuyoruz.
31. O anlamda Kazak bağımsızlık günü bizim de bağımsızlık günümüzdür.
32. Dailymotion
q32
33. PNG Transparent cretsiz indir effaf PNG g r nt s
q33
34. Kayseri Haber Ajans
q34
35. Old.qha.com.ua
q35
36. Www.mfa.gov.kz
q36
37. Kazakistan’ın Bağımsızlık Günü konferansı için Kırşehir’e gelen ve Kazakistan Türkiye ilişkileri hakkında bilgiler veren Kazak Büyükelçi Can Seyit Tümabuyev Doç.
38. Stiklal Gazetesi
q38
39. E-Bülten Üyeliği Yenilikler ve gelişmelerden haberdar olmak için e-bültene üye olun.
40. ”Kazakistan Cumhuriyeti Bağımsızlık Günü” KÜL 199 ”Kazakistan Cumhuriyeti Bağımsızlık Günü” Türk Dünyası Bilim Kültür ve Sanat Merkezi Gösteriler.
41. Gezimanya’da Kazakistan hakkında bilgi bulabilir, Kazakistan gezi notlarına, fotoğraflarına, turlarına ve videolarına ulaşabilirsiniz.
42. Ardahan niversitesi
q42
43. SON DAKİKA Kandilli Rasathanesi’nden son dakika açıklama: Manisa’da korkutan deprem TÜMÜ.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: