Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Zeki Sözler

1. Kendini uyanık sananlara sözler, kendini akıllı sananlara çok üzülüyorum, kendini vazgeçilmez sananlara sözler, kendini bişey sananlara sözler tumblr, kendini iyi sananlara sözler, kendini birşey zannetme sözleri, kendini kurnaz zannedenler, kendini iyi.
2. Zeki Müren Bir Mektup Bir Resim Zeki Müren Şarkıları
Thank you for watching!
3. G zel S zler
q3
4. Kendini zeki sananların beyinleri ise daha çok çalışırmış.
5. Zeki Müren’in Özlü Sözleri, Zeki Müren’in Şarkı Sözleri, Zeki Müren’in En Güzel Sözleri, Zeki Müren’in Müzik Sözleri, Sanat Güneşi’nin En Güzel Sözleri, Sanat Güneşi’nin Unutulmaz Sözleri, Zeki Müren’in Türkçe’deki En Uzun Tekerleme Sözleri.
6. Resimli G zel S zler
q6
7. Olayları hızlı algılayıp, zihninde çok çabuk yorumlayarak en kurnaz biçimde yanıtlayan insanlar genellikle zekâsını üst.
8. Sanal Bas n
q8
9. Ki isel Geli im
q9
10. Ok G zel S zler
q10
11. G ndem25 Erzurum un Haber Merkezi
q11
12. G zel S zler
q12
13. Emoji.com.tr
q13
14. G zel s zler ve mesajlar
q14
15. Denetim Uzman – Besim al kan
q15
16. G zel S zler
q16
17. 2018 · zeki erdem gizli yara zeki erdem gizlı yara zeki erdem gizlı yara indir zeki erdem gizli yara sözleri zeki erdem gizli yara şarkısını indir zeki erdem gizli yara video indir zekı erdem.
18. Manal s zler
q18
19. Birsence.com
q19
20. Sevilen S zler
q20
21. Sevilen ark s zleri
q21
22. 2017 · Kendini zeki sananlara sözler içeriğindeki yazımızda kendini zeki olarak gören kişilere kapak olabilecek sözler içeriğinde yazı hazırladık.
23. Zeki Müren – Annem Şarkı sözü Mazide kalan hatıra gibi Şevkatli kollarını aç bana anne Geceler çok soğuk, sessiz ve karanlık Üşüdüm, üstümü örtsene anne Anne, anne, anneciğim Yanımda olmanı ne çok isterdim Dizine yatıpta uyurdum anne Dilimde dua gözümde rüyasın.
24. Pusula s zler – Tumblr
q24
25. Cansu Eskici
q25
26. G ndem25 Erzurum un Haber Merkezi
q26
27. Enteresan.com
q27
28. Anlaml s zler
q28
29. Albert Einstein, gibi üstün zekalı insanlar çoğunlukla çevrelerinde deli ya da tembel damgaları yiyebilirler.
30. Kendini zeki sananlara kapak sözler, kendini kusursuz sananlara sözler, Çok bilmişlere kapak sözler, ukalalık yapanlara ağır sözler,Zekilik taslayanlara sözler Kendini zeki sananlara sözler içeriğindeki yazımızda kendini zeki olarak gören kişilere kapak olabilecek sözler içeriğinde yazı hazırladık.
31. Zlesene.com
q31
32. Bu şarkı zeki mürenin son bestesidir zeki müren şarkıyı okuyamadan vefat etmiş şarkıyı ilk müşerref akay okumuştur.
33. G zel S zler
q33
34. En G zel S zler, G zel s zler, Anlaml s zler, zl s zler
q34
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: