Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Yakışıklı Sözleri

1. Göksel isimli sanatçının seslendirdiği Yakışıklı’ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde Yakışıklı’ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır.
2. Murat Boz’dan İddialı Sözler: ‘Cevher Yüzde Yüz Bende!’ | O Ses Türkiye
Thank you for watching!
3. Samsunvehaber
q3
4. 2016 · Erkeklerle İlgili Sözler.
5. Yok B yle S zler
q5
6. Erkek yada bayan birisine kimsede olmayan değişik bir şeyler yazmak istiyorsanız işte güzel karizma.
7. Fazla düşünme ne fark eder Bir kere olsun bu dans Kavra belimden çevirip Döndür beni yeniden yeniden Ne sen bana sun kendini Ne ben sana olacağı varsa olur Muhabbetler kendiliğinden kendiliğinden Öyle özenle seçilmiş Sözler arayıp tarayıp buluşturma Ona buna sorma beni.
8. G zel S zler
q8
9. Egitimler INFO
q9
10. Sevilen S zler
q10
11. G zel S zler
q11
12. En G zel S zler, Resimli S zler, zl S zler
q12
13. ATV ve Sabah’a talip olan ABD’li medya patronu Rupert Murdoch’un Başbakan Erdoğan’a yönelik “Karizmatik bir lider olduğunuz kadar yakışıklısınız da” sözleri büyük ilgi çekti.
14. Anlaml s zler – G zel s zler
q14
15. Erkekler için sözler kısa sayfamızda erkekler için aşk sözlerini, erkeklere söylenmiş komik sözleri ve erkekler için söylenen kısa güzel sözleri bulabilirsiniz.
16. G zel S zler
q16
17. Ne G zel S zler
q17
18. Şarkı sözleri, şarkı çevirileri, sanatçı biyografi ve daha birçok Songaah.
19. G zel S zler, En G zel S zler
q19
20. Resimli S zler
q20
21. Erkek resimleri: erkek resimleri bu sayfadaki erkek resimlerini duvar kağıdı olarak kullanabilrisiniz, bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
22. En Kapak S zler
q22
23. Haber Duru Sizin De Bir Duru unuz Olsun
q23
24. Resimli S zler
q24
25. G zel S zler 2019
q25
26. Egitimler INFO
q26
27. Bandedegosses
q27
28. Göksel – Yakışıklı Şarkı Sözü: Fazla düşünme ne fark eder Bir kere olsun bu dans Kavra belimden çevirip Döndür beni yeniden yeniden Ne sen bana sun kendini Ne ben sana olacağı varsa olur Muhabbetler kendiliğinden kendiliğinden Öyle özenle seçilmiş Sözler arayıp tarayıp buluşturma Ona buna sorma beni.
29. Mctuncer.com – Hayat n inden A k S zleri
q29
30. Karizma Sözler, Karizma Mesajlar, Karizma Laflar, Karizma Sözler Facebook, Karizma Sözler Twitter, En Güzel Karizma Sözler, Yeni Karizma Sözler yer almaktadır.
31. İçerisinde Yakışıklı geçen, Yakışıklı temalı, Yakışıklı tarafından söylenmiş veya Yakışıklı hakkında sözler ve kitap alıntıları listelenmektedir.
32. Yakısıklı olman hava atacağın anlamına gelmiyor güzelliğim varken sen yanımda ancak sönersin 🙂.
33. Biri var hayatımda Gönlüme nokta koydu Alıp götürdü beni Kalbim sevgiye doydu Bazen durgun bir deniz Bazen çılgın romantik Ayrılmayız ikimiz Bu aşka yemin ettik Hem sempatik hem yakışıklı Doğrusu ç….
34. G zel S zler
q34
35. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q35
36. Örneğin, zürih’e taşındığımdan beri, ailemin “yabancı damat bulma oralarda” demesine ithafen, – bunun için ailemi karşıma alırım.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: