Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Üzüldüm Sözleri

1. Gittin, boynumu büktün Nasıl üzüldüm,nasıl üzüldüm, Nasıl üzüldüm, bilemezsin Uyandım, bir sağa döndüm, Bir sola döndüm, deliye döndüm, Görsen ölürdün, gidemezdin Başımın ucunda tek kelimelik ayrılık Büyük harflerle sessizce çıkmış gitmiş.
2. Ayça & Elma Şekerleri – Küçük Kız
Thank you for watching!
3. Sura İsgenderli – Bir daha yak (Yalancı) şarkı sözüne bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
4. Hep görüyorum, görmem gerekenleri o zaman şimdi söylüyorum.
5. G zel s zler ve mesajlar
q5
6. Haz r Mesajlar, G zel S zler
q6
7. Hatıralar Lyrics: Geçip giden zamanları / Bir yerlerde bulsam / Geçip giden zamanları / Bir yerlerde bulsam / Sonra üzülsem / Üzüldüğüme üzülsem / Sonra üzülsem / Üzüldüğüme.
8. Sevilen S zler
q8
9. Mhp genel Başkan adaylarından Sinan Oğan, ‘Dün Obama’nın Cumhurbaşkanı için söylediği sözleri duyunca ben utandım, üzüldüm’ dedi.
10. Direndim, yenildim, ama kaybettim diyemem eksiklik hayatta değil, zihinlerimizin içinde üzüldüm, ama nefrete sebep değil bu, küsemem saygına ihtiyacım yok, tüm dostlarım benimle küllerimize bile.
11. Aşk Sözleri Aşk Sözleri ve Aşk Mesajlarının yer aldığı sayfamızda bulunmaktasınız, Güzel Aşk Sözleri Etkileyici Aşk İle İlgili Sözle.
12. G zel s zler ve mesajlar
q12
13. Ecrin Su Çoban Pembe Günlüğüm Dinle Gönlüm büyüktü ben küçücüktüm Çalıştım durmadan aşka büründüm İnandım yılmadım bazen üzüldüm Hasta olsam da size mutlu göründüm Çekmecemde saklı pembe günlüğüm.
14. Sibel Can Bize Üzüldüm Şarkı Sözü Sözleri Anladım şimdi dünyanın rengi Sensiz soğuk sensiz donuk dönmüyor sanki Bir derdim varken ikincisi çok.
15. Sessiz Nota
q15
16. G zel s zler ve mesajlar
q16
17. G zel s zler ve mesajlar
q17
18. 2018 · Bir üzüldüm İki üzüldüm Üç üzüldü benim deli gönlüm Sonra neyin üzüntüsü dedim.
19. Bazen kırgınlığımızı dile getirmek, bazen aşkımızı anlatmak, bazen de barış dalı uzatmak için şarkı sözlerine sarılırız.
20. G zel s zler ve mesajlar
q20
21. T rkiye Gazetesi
q21
22. S zlerin En G zeli
q22
23. “Elfida” : Bir gerçek dramın şarkısı, bir yaşanmışlığın… Şarkılar gerçek yaşamdaki olayları anlattığında ne kadar etkili oluyor değil mi.
24. Popçu “Hanıma 10 senelik hizmetinin karşılığında nafaka verdim.
25. G zel S zler
q25
26. Anlamlı sözler ve manalı sözleri facebook, whatsapp, instagram gibi sosyal medyadan sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
27. Bir Daha Yak Şarkı Sözleri – Sura İskenderli Yalancı ben oldum yalancı mı.
28. Dayıya Geçmiş Olsun Mesajları, Dayıya Geçmiş Olsun Sözleri, Dayıma Geçmiş Olsun Mesajı, Dayım İçin Geçmiş Olsun Sözleri,Kaza Yapan Dayıya Geçmiş Olsun Mesajları.
29. Dirili Postas
q29
30. Başın göğe ermiştir şimdi boyunda uzamıştır Aşkı bilmem ama ayrılık pek bi yaramıştır Gözümde tütüyorsun be hain içim içime sığmıyor O günkü değilim çok düzeldim ama yinede olmuyor Ah ne üzüldüm ne üzüldüm bi daha böyle yapmam.
31. Cep Mendili
q31
32. Ne G zel S zler
q32
33. Sibel Can isimli sanatçının seslendirdiği Bize Üzüldüm’ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde Bize Üzüldüm’ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır.
34. G zel S zler 2020, Anlaml S zler
q34
35. Ecrin Su Çoban (Ecrin Su Çoban) Pembe Günlüğüm şarkı sözleri: Gönlüm büyüktü ben küçücüktüm / Çalıştım durmadan aşka büründüm / Inandı.
36. Sayfamızdaki düşmana söylenecek kapak sözleri facebook, twitter ve whatsapp ile paylaşabilirsiniz.
37. Sibel Can Bize Üzüldüm Şarkı Sözleri Anladım şimdi dünyanın rengi Sensiz soluk sensiz donuk Dönmüyor sanki Bir derdim varken İkincisi çok Çözüm belli aslında Oda sende yok Aman aman zaman dedikleri yalan Gezdim sensiz bin cihan vazgeçemedim Biz senle sevdik yeterince Aşkın o masum.
38. Songaah.com
q38
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: