Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Kazim Koyuncu Sozleri

1. Sevgi bin kilometre ötede bile olsa gelir dokunur bize.
2. Kazim Koyuncu: Hic Mi Düşünmedin Sen, Sozlu Version (lyrics)
Thank you for watching!
3. Kâzım Koyuncu Koyverdun Gittun Beni şarkı sözleri: Koyverdun gittun beni oy, / Koyverdun gittun beni.
4. Kazım Koyuncu Ben Seni Sevdiğimi Dinle ben seni sevdiğimi de dünyalara bildirdim indirdin kaşlarını 2(babanı mı) öldürdüm indirdin kaşlarını 2(babanı mı) öldürdüm indereye dereye de al dereden taşları geçti bizden.
5. Sevilen S zler
q5
6. Hayde gidelum hayde Dağa k’arayemişa Elun nişanlisina Ben nasil deyim hayde Çiktum çami budadum Endurdum yarisina Boyle sevdami olur Girsun yerun dibina K’izilağaç fidani Tepeden budanu….
7. Pusula s zler – Tumblr
q7
8. El Fantasma Que Camina Powiat Bielsko Biala
q8
9. Sengulceyle – Blogcu.com
q9
10. Antu.com Forum
q10
11. 2016 · İşte Gidiyorum (Söz) İşte gidiyorum Birşey demeden Arkamı dönmeden Şikayet etmeden Hiçbirşey almadan Birşey vermeden Yol ayrılmış, görmeden gidiyorum Ne küslük var ne pişmanlık.
12. Kazım Koyuncu isimli sanatçının seslendirdiği Asiye’ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde Asiye’ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır.
13. Old Laik Days
q13
14. Bal kesir Merhaba Gazetesi
q14
15. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q15
16. APKPure.com
q16
17. Pusula s zler – Tumblr
q17
18. Sevilen S zler
q18
19. Turkish Society of Canada
q19
20. Www.sarkisozum.net
q20
21. Hayatlar ve hayata ho seda
q21
22. HD Images g zel s zler
q22
23. Kâzım Koyuncu şarkı sözü ve çevirileri: Atın Beni Denizlere, Koyverdun Gittun Beni, Hiç mi düşunmedin sen, Kaldım İstanbul’larda, Ben Seni Sevduğumi.
24. Bi Soru Bi Cevap
q24
25. Kazım Koyuncu Anılar Düştü Peşime Dinle Anılar düştü peşime uyumaz oldum Düşlerim vardı yamacına Varamaz oldum Rüzgarla yarışırken koşamaz oldum Düze çıkmaz yollarım inemez oldım Geçmiş günler düğüm.
26. 33 yaşında kanser rahatsızlığı sebebiyle genç yaşta aramızdan ayrılan Şair Ceketli Çocuk müzisyen, söz yazarı, oyuncu ve aktivist olan Kazım Koyuncu’nun bugün vefat yıl dönümü.
27. SuperHaber.TV
q27
28. Kazım Koyuncu – Ella Ella Şarkı sözü Ella Ella metsz Ella Entu kağe viyella Entu kağin ağhçkenin yar A’sti kağsiyuz yalla Lusnika erand kişer Hayde ertag a’skişer Hedev çağh tsemer ge’lli yar Viyel ertag a’skişer Aye garmilig aye Modinida’l ar aye Modined kaoçana yar Cutme ğha.
29. Hayde Hayde gidelum hayde Dağa k’arayemişa Elun nişanlisina Ben nasil deyim hayde Çiktum çami budadum Endurdum yarisina Boyle sevdami olur Girsun yerun dibina K’izilağaç fidani Tepeden budanur mi.
30. Şair Ceketli Çocuk olarak tanınan Karadeniz Müziği’nin efsane sanatçılarından Kazım Koyuncu’nun hayatı doğum gününde merak konusu oldu.
31. Şarkı sözleri, şarkı tabları, gitar tabı, gitar tabları, bas tabı, şarkı sözü.
32. Sevilen S zler
q32
33. Sevilen S zler
q33
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: