Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Neset Ertas Siirleri

1. Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir.
2. Neşet Ertaş Hayat Hikayesini Anlatıyor
Thank you for watching!
3. Bas n lan Kurumu
q3
4. SlidePlayer
q4
5. Lokman Demir
q5
6. Medyafaresi
q6
7. TÜRK Halk Müziği’nin usta yorumcusu ve söz yazarı Neşet Ertaş, peribacaları, vadileri, yeraltı şehirleriyle bilinen turizm merkezi Kapadokya’da gözyüzünde yad edildi.
8. Aynı zamanda Neşet Ertaş türküleri yanık bahardan gelen ve insanın içinde ayrılık hasretini dağlayacak kadar güzeldir.
9. Ata ehirde G ndem
q9
10. Sevdal m Hayat
q10
11. Video.eba.gov.tr
q11
12. MeoEdebiyat
q12
13. Edamsworld.tumblr.com
q13
14. K r ehir Haberleri 365 G n K r ehir Haber
q14
15. Çok perişan bir hale gelen Neşet Ertaş tedavi olacak parayı dahi bulamaz Çareyi 1979’da Almanya’da bulunan kardeşinin yanına gitmekte bulan Neşet Ertaş, tedavisini de orada yaptırır.
16. Sesi ve sazı ile babası Muharrem Ertaş’ın yolunu sürdüren Neşat Ertaş, 1938 yılında Kırşehir’in Tırtıllar köyünde dünyaya geldi.
17. Gazete stanbul
q17
18. Neşet Ertaş’ın En Güzel Sözleri, Bozkırın Tezenesi’nin Özlü Sözleri, Neşet Ertaş’ın Şarkı Sözleri, Bozkırın Tezenesi’nin En Güzel Sözleri, Bozkırın Tezenesi’nin Müzik Sözleri,.
19. GÖNÜL DAĞI Gönül dağı yağmur boran olunca Akar can özümden sel gizli gizli Bir tenhada can cananı bulunca Sinemi yaralar dil gizli gizli Dost elinden gel olmazsa varılmaz Rızasız bahçenin gülü derilmez Kalpten kalbe bir yol vardır görülmez Gönülden gönüle yol gizli gizli Seher vakti garip bülbül öterken Kirpiklerin oku cana batarken Cümle âlem uykusunda….
20. K r ehir haber 365
q20
21. Geleneksel Neşet Ertaş Türküleri İle Aşk Şiirleri’ Dinletisi Etkinliği Düzenlendi.
22. Zl S zler Anlaml ve G zel
q22
23. Geleneksel Neşet Ertaş Türküleri ile Aşk Şiirleri’ dinletisi etkinliği düzenlendi.
24. Bu konunun linki : Yukarıdaki linki arkadaşlarınıza göndermek için kullanabilirsiniz ve bu sayfada.
25. Bandedegosses
q25
26. NEVÜ Tiyatro Kulübü öğrencileri tarafından ‘Geleneksel Neşet Ertaş Türküleri ile Aşk Şiirleri’ dinletisinin üçüncüsü NEVÜ.
27. MeoEdebiyat
q27
28. MeoEdebiyat
q28
29. Neset ertas anisina Ramazan BAĞDAT şiirleri, Neşet ERTAŞ için yazılmış RAmazan BAĞDAT şişirleri, Neş.
30. Www.posta.com.tr
q30
31. Www.merhabahaber.com
q31
32. Edebiyat Defteri
q32
33. F B HABER, Nev ehir Haberleri
q33
34. Neşet Ertaş’ın bilinmeyen 66 şiiri gün ışına çıkıyor Bozkırın Tezenesi olarak bilinen ünlü ozan Neşet Ertaş’ı anlatan iki ciltlik mkitap çıktı.
35. Bağlamayı öğrenmesiyle, babası ile beraber sazını eline alıp, düğün ve toplantılarda saz çalmış türküler söylemiştir.
36. Sevgi P nar
q36
37. MeoEdebiyat
q37
38. Edebiyat fatihi
q38
39. Şiirlerin “Neşet ertaş” ile ilgili alakalı olup olmadıkları sistem tarafından otomatik belirlenip içinde aradığından konu dışı bazı şiirler ….
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: