Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Sevgi Nedir Bilmedim

1. Sevgi nedir bilmedim darıldım sevenlere Bir gün olsun gülmedim özendim gülenlere Sevgi nedir bilmedim darıldım sevenlere Bir gün olsun gülmedim özendim gülenlere.
2. Batuhan Koyuncuoğlu -Sevgi Nedir Bilmem
Thank you for watching!
3. Kamuran Akkor,Gönül Ferman Dinlemez,Sevgi Nedir Hiç Bilmedim,Sahibinin Sesi LOT NO: 112.
4. Karanlık, karanlık Her taraf kapkaranlık Gün ışığı görmedim Hiç bir zaman gülmedim Sıcak lokma yemedim Bu nasıl hayat, bu nasıl hayat Bir elim yağda bir elim balda Allah’ım, Allah’ım yaşamasın bilmedim.
5. Fulden Ufac k
q5
6. Bahtımı yazanlara sitemkar olmuşum ben Bahtımı yazanlara sitemkar olmuşum ben Ağlatan kaderime isyankar olmuşum ben İsyankar olmuşum ben Ağlatan kaderime isyankar olmuşum ben İsyankar olmuşum ben.
7. De erler E itimi-De erler E itimi Konular
q7
8. R n Detaylar
q8
9. Sevgi nedir bilmedim darıldım sevenlere Bir gün olsun gülmedim özendim gülenlere.
10. Hediye Sepeti
q10
11. G zel s zler ve mesajlar
q11
12. Uluda s zl k
q12
13. Aşık kalbinde ateş yanarken gözünden bu ateşi söndürmeye yaşlar döken insandır.
14. PlakSpot.com
q14
15. Sevgi Kavramı Zihnimizde Hangi Çağrışımları Yapıyor Sevgi Kavramı Zihnimizde Hangi Çağrışımları Yapıyor Sevgi Kavramı Zihnimizde Hangi Çağrışımları Yapıyor.
16. Bilim ve topya
q16
17. GittiGidiyor
q17
18. Ege Postas
q18
19. Lunaparktakilunatik
q19
20. Sevgi çiçeğiyim ben Özünde asil soylum Ruhumda uzun boylum Sensiz olamaz koynum Sevgi çiçeğiyim ben Dağlarda akan suyu Yerde eşilen kuyu Toprağa düşsen uyu Sevgi ….
21. Sevgi nedir bilmedim darıldım sevenlere Bir gün olsun gülmedim özendim gülenlere Sevgi nedir bilmedim darıldım sevenlere Bir gün olsun gülmedim özendim gülenlere [ reklamı gizle / hide ads ] Bahtımı yazanlara sitemkar olmuşum ben.
22. Yine İsyanda Yüreğim Sevgili (Sevgiliye Yazılan Yazılar) BİR BİTİŞE SON SÖZ YAZSAYDIM Bana umut vermiştin… Sevmiştim seni.
23. Arkalardan hava basar,dur bilmez, Yalancıktan surat asıp hiç gülmez, Cennet versen,şahadet için ölmez, Hakkı tanır namaza durur bilmedim.
24. Kamuran Akkor – Sevgi Nedir Hiç Bilmedim, Gönül Ferman Dinlemez LOT NO: 253.
25. Edebiyat Defteri
q25
26. S rpriz Hediye Fikirleri
q26
27. A k iirleri
q27
28. G zel s zler ve mesajlar
q28
29. Facebook insanlara paylaşma gücü vererek dünyanın daha açık ve bağlantılı hale gelmesini sağlıyor.
30. Açınca anne ve babasının verdiği sevgiyle hissiyatla öğrenir sevginin ne olduğunu ben 17 yaşımda kadar bilmedim vaktim yoktu durumum yoktu zorluklarla savaşmak zorundaydım ne şımarmaya nede sevgi bekleyecek durumum.
31. Affet beni siir’im Sevgi nedir bilemedim Oysa seninle kainatta kanat acmak vardi Tinerci cocuklarin yildiz gözlerinde anneligi okumak Bir yetimin basini oksayip sevgi deryasinda kaybolmak Kavgasiz bir dünyada ekmegini bin’e bölmek “Seni Seviyorum” diyebilmek zor olmasa gerek ….
32. “Sevgi Nedir Hiç Bilmedim”/”Gönül Ferman Dinlemez”, Vasfi Uçaroğlu Orkestrası & Kamuran Akkor, Sahibinin Sesi Plâk, Söz Sezen Cumhur Önal.
33. Bilim Seferberli i
q33
34. Hi-in.facebook.com
q34
35. Hediye Sepeti
q35
36. 2015 · Sevgi nedir bilmedim darıldım sevenlere Bir gün olsun gülmedim özendim gülenlere Sevgi nedir bilmedim darıldım sevenlere Bir gün olsun gülmedim özendim gülenlere.
37. Taylan Kaya Şarkı Sözleri – Beni Geçmişimle Yargılama : Sakın beni geçmişimle yargılama arkadaş Vardır elbet hatalarım dertlerim bana yoldaş Tutunacak dalım da yok ki ….
38. Hem inliyiz Biz
q38
39. T rk e ark S zleri
q39
40. G ndeme Bak
q40
41. Mamati Koleksiyon
q41
42. Kazanamayan Adam
q42
43. En uzun mahkumiyet, sana mahkum olmaktır benim dünyamda.
44. En çok dinlenen, en popüler şarkıcılar, albümler ve şarkılar muzikdinle.
45. Sevgi nedir bilmedim [HQ] – Hemen İzlemek İçin Tıklayınız.
46. Gelinlik libası geyinmiş idin, Evvelce tanıya bilmedim seni Tamam qızıl ile bezenmiş idin.
47. Zlesene.com
q47
48. 2016 · Sevgi nedir bilmedim darıldım sevenlere Bir gün olsun gülmedim özendim gülenlere Sevgi nedir bilmedim darıldım sevenlere Bir gün olsun gülmedim özendim gülenlere.
49. Yaln z Adam n Not Defteri
q49
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: