Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Sağlıkla Ilgili Sözler

1. Sağlık İle İlgili Güzel Sözler Sayfamızda hayatımızda en önemli şey olan sağlık ile ilgili söylenmiş en güzel sözleri bir araya getirdik.
2. Mustafa Ceceli – Hastalıkta Sağlıkta
Thank you for watching!
3. Kimisi elinde telefon bütün gün insanlarla konuşur, mal alacağı adama dil döker vade yaptırır, müşterisini arar satış yapar vesaire.
4. Sa l k Haftas iirleri – iirleri Oku
q4
5. Dostkelimeler
q5
6. Aşk Sözleri, Kapak Sözler, Doğum Günü Mesajları, Laf Sokma Sözleri, Özlü Sözler, Damar Sözler, Süper Sözler, Resimli Sözler, Ata Sözleri.
7. I ekSepeti
q7
8. Ansiklomedia
q8
9. S zlerin En G zeli
q9
10. S z neng zeli
q10
11. G zel s zler ve mesajlar
q11
12. Tümü Aile sözleri Aldatma Sözleri Anlamlı Güzel Sözler Anlamlı sözler Anonim Sözler Arabesk sözler Aşk Sözleri Aşkı bulmak Ayrılık Sözleri Bilim Sözleri Doğayla ilgili sözler Dostluk ve düşmanlık Sözleri Düğün Davetiyesi sözleri Duvar Yazıları Duygular ile ilgili sözler Duygusal Sözler Efsanevi sözler Eğitim.
13. Com olarak sizler için.
14. Kissatadinda.com
q14
15. Mctuncer.com – Hayat n inden A k S zleri
q15
16. Bu sayfamızda Atatürk’ün sağlıkla ilgili sözleri, Atatürk’ün sağlık ile ilgili özdeyişleri, Atatürk’ün sağlık sözleri, Atatürk’ün sağlık ile ilgili sözlerini bulabilirsiniz.
17. Dips z S z n Dibi G zel S zler
q17
18. Morfikirler
q18
19. Kısa sağlık ile ilgili güzel sözler sayfası – Bu sayfamızda sağlıkla ilgili çok değişik ve yeni sağlık sözleri hazırlamaya çalıştık.
20. Fenerbahçe İle İlgili Resimli Sözler sayfamızda ülkemizin asırlık çınarlarından biri olan, mazisi ve müzesi başarılarla dolu Fenerbahçe futbol kulübü ile ilgili sözleri ve birbirinden güzel kareografileri siz değerli misafirlerimiz için bir araya getirdik Fenerbahçe İle.
21. Sayfamızda derlediğimiz sözlerden beğendiklerinizi sosyal medya hesaplarınızda yayımlayabilir, mesaj yoluyla sevdiklerinize iletebilirsiniz.
22. Para da akıllıca yönetilmediğinde, gerektiğince tasarruf yapılmadığında ve har vurup harman savurulduğunda yok olup biter.
23. Muhammet) Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi (Kanuni Sultan Süleyman) Sağlıktan büyük zenginlik yoktur.
24. 2019 · Sağlık ile ilgili sloganlar hakkında bilgi kısaca Bir milletin var olmasını, uzun yıllar boyunca problemsiz yaşamasını sağlayan sağlık her millet ve her insan için çok büyük bir nimettir.
25. Hayat ile ilgili en güzel sözler, hayatın içinden sözler, resimli hayat sözleri, Facebook hayat sözleri, hayat ile ilgili manalı sözler.
26. Sa l k Haftas iirleri – iirleri Oku
q26
27. Konumuzda atalarımızın söylemiş olduğu ve dillerden dillere günümüze gelen Temizlik ile ilgili atasözleri ve anlamları paylaşmaya çalışacağız… Sağlık ve temizlik ile ilgili atasözleri ve anlamları, temizlik ile ilgili atasözleri ve deyimler için konumuzun sonuna her bir konu için ….
28. Hem sağlıklı beslenme ve hareketli yaşamın önemi ile ilgili slogan benden istenildiği için hem de bu konuda arayış içinde olanlar için sağlık sloganları, sağlıklı yaşamla ilgili sloganlar, beslenme.
29. Peygamberimizin 1400 Sene Öncesinden Bize Bildirdiği Sağlıkla İlgili Altın Değerindeki Tavsiyeleri.
30. Türk’e ev ve bark olan her yer, sağlığın, temizliğin, güzelliğin, çağdaş kültürün örneği olacaktır.
31. Atasözleri toplumların olaylara bakış açısını gösteren, tecrübelere dayanan özlü ifadelerdir.
32. Sevilen S zler
q32
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: