Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Atatürk’ün Gençliğe Sözleri

1. İngilizce Atatürk’ün ünlü sözleri ingilizce İngilizce Atatürk’ün hayatı ingilizce İngilizce Atatürk’ün gençliğe hitabesi ingilizce almanca Atatürk’ün Gençlik hakkında düşünceleri ve İngilizcesi.
2. Mustafa Kemal Atatürkün Gençlik İle İlgili Sözleri
Thank you for watching!
3. Nci S zl k
q3
4. Türk Milleti’nin kahramanca çarpışmasıyla kazanılan destansı bir mücadele öyküsünün başlangıcı 19 Mayıs’ın yaklaşmasıyla birlikte Büyük önder Atatürk’ ün sözleri de ….
5. İçeriğimizin bu bölümünde Atatürk’ün sözleri arasında bağımsızlık vurgusunu içerenleri bir araya getirdik.
6. Atatürk’ün Gençlik Hakkındaki Sözleri • Sağlam bir gençlik, Türkiye’nin mayasıdır.
7. Ne G zel S zler
q7
8. Atatürk’ün Gençlik İle İlgili Sözleri 13 Vatanın bütün ümidi ve geleceği size, genç nesillerin anlayış ve enerjisine bağlanmıştır.
9. Hangisi En yi
q9
10. Ne G zel S zler
q10
11. Resimli iirler
q11
12. Atatürk’ün en büyük umududur gençlik… O, geleceğin gençlerin omzunda güvenle taşınacağından emindi, bu sebeple cumhuriyet meşalesini gençliğe verirken hiçbir tereddüdü yoktu.
13. Atatürk’ün Gençlik Yılları, Mustafa Kemal ve arkadaşları Harp Okulu’nu bitirdikten sonra Erkân-ı Harbiye’ye (Genelkurmay) çağrılmışlardır.
14. Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.
15. B lge G ndem
q15
16. Lk c Medya
q16
17. Ahmet Dursun
q17
18. Resimli iirler
q18
19. ⏏️ Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi by Halil Arslan [English Subtitles].
20. S zler ve Mesajlar
q20
21. İngilizce Atatürk’ün ünlü sözleri ingilizce İngilizce Atatürk’ün hayatı ingilizce İngilizce Atatürk’ün gençliğe hitabesi ingilizce almanca Atatürk’ün Gençlik hakkında düşünceleri ve İngilizcesi.
22. “Bir gün ulusu sizin gibi beni anlamış gençliğe bırakacağımdan çok memnun ve mesudum.
23. Lütfen unutmayalım, unutturmayalım.
24. Foto raflarla Gazi Mustafa Kemal ATAT RK
q24
25. Www.sozcu.com.tr
q25
26. Bende bu imanı yaşatan kuvvet, yalnız aziz memleket ve milletimin hakkındaki sonsuz sevgim değil, bugünün karanlıları, ahlâksızlıkları, şarlatanlıkları içinde sırf vatan ve hakikat aşkıyla ışık serpmeye ve aramaya çalışan bir gençlik görmemdir.
27. Atatürk’ün devletle, milletle, sanatla, eğitim öğretimle başta olmak üzere çeşitli konularda söylediği veciz sözler derin anlamlar taşır.
28. Www.sozcu.com.tr
q28
29. “Biz, Batı Uygarlığını bir taklitçilik yapalım diye almıyoruz, onda iyi olarak gördüklerimizi, kendi bünyemize uygun bulduğumuz için dünya uygarlık düzeyi içinde benimsiyoruz.
30. Atatürk Sözleri yazısını yazarken o kadar zorlandım ki bu büyük devlet adamının hayatını ve hangi sözü nerede söylediğini aktarmazsam eksik kalacağı kanısındaydım.
31. Her alanda güzel sözün ve mesajın yer aldığı bu sitede sizlere şimdi de bu sayfada genlik ile ilgili güzel ve anlamlı sözler hazır ettik.
32. Atatürk’ün Eğitim İle İlgili Sözleri 12 Milli eğitim ışığının memleketin en derin köşelerine kadar ulaşmasına, yayılmasına özellikle dikkat ediyoruz.
33. Resimli iirler
q33
34. Nternet Haber
q34
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: