Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Küçüğüm Sözleri

1. Küçüğüm Lyrics: Küçüğüm daha çok küçüğüm / Bu yüzden bütün hatalarım / Öğünmem bu yüzden / Bu yüzden kendimi / Özel önemli zannetmem / Küçüğüm daha çok.
2. اغنية صغيرة(Sezen Aksu – Küçüğüm) من مسلسل زهرة القصر االجزء الرابع مترجمة الى العربية
Thank you for watching!
3. Bandedegosses
q3
4. G zel s zler ve mesajlar
q4
5. Bak, yüreğime bak Ateşimi gör, içimi hisset Hadi hazırım yeter ki Onursuz olmasın aşk Gel, sokağıma gel Penceremi aç, yatağıma gel Hadi hazırım yeter ki Onursuz olmasın aşk Ölürüm ….
6. Bilal Sonses – Küçüğüm Şarkı Sözleri, Bilal Sonses En Popüler Şarkıları, Bütün Albümleri ve Şarkıları sadece sarkisozum.
7. Ellerini sarsam doyasıya Sonra çeker giderim Gözlerine dalsam ara sıra Ağlasan da silerim.
8. G zel S zler
q8
9. Merhaba ben Zeynep bu şarkı burdan bütün küçük çocuklara ve sadece küçük çocuklara değil bütün herkese çünkü dünyadaki herkes çocuktur.
10. Küçüğüm – , Bugün güneş doğmayacak, bugün sen çok öleceksin , Biraz düşlerine eğil, orda bir şey bulacaksın , Bugün unut mavileri, çiçeğe su verme unut , Biraz daha sen olursun, kalbindeki rengi büyüt , , Her aşk kendini yaşar, çaldığın k.
11. T rk e ark S zleri
q11
12. Dizi Haberci
q12
13. Zlesene.com
q13
14. Bandedegosses
q14
15. Yaptığı coverlar ile ünlenen genç şarkıcı Feride Hilal Akın’ın Sezen Aksu şarkısı Küçüğüm için yaptığı cover videosunu bu yazımızda bulabilirsiniz, Feride Hilal Akın Küçüğüm şarkısını dinle.
16. Sezen Aksu – Küçüğüm Şarkı Sözleri.
17. Yeni Yeni eyler
q17
18. Nota Merkezi
q18
19. Uğur Arslan Küçüğüm Şarkı Sözleri – Uğur Arslan Küçüğüm şiiri sözleri ve aslında şiir olan ama kimi yerlerde şarkı olarak geçen Uğur Arslan Küçüğüm şarkısı sözleri için buyurun.
20. Sevilen ark s zleri
q20
21. M zik Mp3 ndir
q21
22. Ark S zleri, ark S z , Sozvesarki.com
q22
23. Bazen kırgınlığımızı dile getirmek, bazen aşkımızı anlatmak, bazen de barış dalı uzatmak için şarkı sözlerine sarılırız.
24. Sezen aksu – WordPress.com
q24
25. Sezen Aksu Küçüğüm Mp3 indir dur müzik yükle Küçüğüm dinle sözleri oku, Küçüğüm cepten mobil indir.
26. Sevilen ark s zleri
q26
27. MeoEdebiyat
q27
28. Sevilen ark s zleri
q28
29. Küçüğüm Şarkı Sözleri – Meral Kendir Küçüğüm daha çok küçüğüm, Bu yüzden bütün hatalarım, Öğünmem bu yüzden, Bu yüzden kendimi, Özel önemli zannetmem.
30. Cigmusic.com
q30
31. Guitardaily.net
q31
32. Bandedegosses
q32
33. Feride Hilal Akın – Küçüğüm şarkısının sözlerini bu sayfada görebilir ve şarkıyı dinleyebilirsiniz.
34. Zlesene.com
q34
35. M zik Mp3 ndir
q35
36. Dailymotion
q36
37. Kırgın Çiçekler dizisinin 16/11/2015 Pazartesi günü yayınlanan bölümünde yayınlanan Söz ve müzikleri Sezen Aksu’ya ait olan Küçüğüm daha çok küçüğüm sözleri ile başlayan Sezen AKSU küçüğüm şarkı sözleri.
38. Sezen Aksu Küçüğüm Şarkı Sözleri, Sözü ile Dinle : Küçüğüm Söz-Müzik: Sezen Aksu Küçüğüm daha çok küçüğüm Bu yüzden bütün hatalarım Öğünmem bu yüzden Bu yüzden kendimi Özel önemli zannetmem Küçüğüm ….
39. Dizi Haberci
q39
40. Www.zapkolik.com
q40
41. Sezen Aksu Küçüğüm şarkı sözü, küçüğüm şarkısının sözleri çevirisi, sezen aksu şarkılarının tüm sözleri.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: