Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Istememekle Ilgili Sözler

1. Barış Pınarı Harekâtı İngiltere basınında: ‘Türkiye’yi destekleyen İngiliz bakan tepki topladı’ İngiliz gazetelerinde ayrıca Kürtler ile Suriye hükümetinin vardığı anlaşmanın.
2. İçimden İbadet Etmek Gelmiyor! -Serkan Aktaş
Thank you for watching!
3. Www.temakutusu.com
q3
4. G zel S zler
q4
5. Hediye Sepeti
q5
6. Ne G zel S zler
q6
7. Psikolojik Dan man m
q7
8. Ne G zel S zler
q8
9. Cumhurbaşkanı Talat’ın CTP Genel Başkan adaylığı için yola çıktığının açıklamalarından iyice belli olduğunu savunarak, Talat’ın “kendisini suçlamak ve bundan CTP Genel Başkanlığı yolunda fayda sağlamak için söylediklerinin görüşmelerde iyice sıkışan Rum tarafına koz verdiği” görüşünü belirtti.
10. CEVAPHaset, bir kimsenin hayırlı bir işi veya evi, malı, mülkü, ilmi olsa, o kimseden bunların gitmesini, onda olmayıp, kendinde olmasını istemektir.
11. Hediye Sepeti
q11
12. Bir çalışanın işyerinde rahatsızlık verecek boyutta iş arkadaşlarından borç para istemesi ‘geçerli fesih nedeni’ sayılır ve kişinin işinden.
13. ENGİN BÜKER Atilla Kezek yayınladığı son yazısında (link) inşası devam eden Çok Maksatlı Amfibi Hücum Gemisi TCG Anadolu’ya yer vererek, “bu gemide neden uçak değil de İHA kullanıyoruz” diye ilgili makamlara serzeniş ve uyarıda bulunmuştur.
14. Sevilen S zler
q14
15. Hemen gelsin, bonservisi olmasın, fazla maaş almasın, imza parası almasın, bonuslari fazla olmasın, öyle bir dünya yok.
16. İyİ nİyet – kİŞİsel gelİŞİm İle İlgİlİ hİkayeler Üniversite öğrenciliği boyunca süren arkadaşlıklarından sonra, iş hayatına atılır atılmaz evlendiler.
17. Vargonen.com
q17
18. S zler ve Replikler
q18
19. G zel S zler
q19
20. Çanakkale Savaşı’nın Kronolojisi, Tarihi Akışı, Adım Adım Çanakkale Savaşı Hakkında Bilgiler 1 Eylül 1915: Mustafa Kemal’e, Anafartalar Grubu Komutanlığı’ndaki üstün başarılar nedeniyle “Muharebe Gümüş Liyakat Madalyası” verilişi.
21. Psikolojik Dan man m
q21
22. İsrail’le normalleşme süreci için müzakereler devam ederken Ömer Çelik’in sözleri kabul edilebilir mi.
23. Dostkelimeler
q23
24. B lge G ndem
q24
25. Www.teknozum.com
q25
26. G zel s zler ve mesajlar
q26
27. Sayfamızda Manalı Sözler, Manalı Mesajlar, Manalı Laflar ve Manalı Yazılar yer almaktadır.
28. Bakan Özlü: “KOSGEB destekleri devam edecek“ -“Enerji İhtisas Bölgesinin kurulmasını sonuna kadar destekliyoruz“ -“Hibe vermeyi istememekle parayı alacak olan yatırımcıya, girişimciye iyilik etmiş oluyoruz“VAN – Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Van’da bilim merkezi.
29. G zel S zler
q29
30. G zel S zler
q30
31. “Arif gibi bir adamla çene yarışına girmek istememekle beraber susup oturamazdı.
32. Ok G zel S zler
q32
33. Ne G zel S zler
q33
34. Tatlı sözler ve yumuşak kumaşlarla aldatıp uzak milletleri kendilerine yaklaştırırlar.
35. G zel S zler, A k S zleri ve Resimli S zler
q35
36. Ama şimdilerde küçük bir söz, ufak bir hadise aralarında orta çaplı bir kavganın çıkmasına yetiyordu.
37. Dostkelimeler
q37
38. G zel S zler
q38
39. Resimli S zler
q39
40. Benim şahsen eserlerini çok beğenerek okuduğum yazarımızın kitaplarından derlediğimiz sözlerini okuyunca eminim sizde de eserlerini okumak için bir istek uyanacaktır.
41. G zel S zler
q41
42. Www.temakutusu.com
q42
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: