Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Ilginç Iyi Geceler Mesajları

1. Gözlerinizi bu sabah mucizelere açmanız dileğiyle, hayırlı günler dilerim.
2. İYİ GECELER MESAJLARI ✔️ RESİMLİ İYİ GECELER MESAJLARI ✔️ 2020 EN GÜZEL İYİ GECELER MESAJLARI
Thank you for watching!
3. Komik Yılbaşı Mesajları 2018 ”2016 yılında kutup ayılarıyla olan münasebetlerimi 2017 yılında sona erdirmeyi umut ediyorum.
4. Bu yazımızda sevgiliye iyi geceler mesajları kısa ve uzun, en güzel iyi geceler mesajları 2018, yeni iyi geceler mesajları resimli olanlarını yayınladık.
5. Takvim 2020
q5
6. En güzel rüyaların seninle olması meleklerin uyurken seni koruması dileğiyle tatlı uykular hayatımın anlamı.
7. Zlesene.com
q7
8. Uluda s zl k
q8
9. G zel S zler
q9
10. Sendeyim.net
q10
11. Eminim sizde herkes gibi en güzel ve en dikkat çekici iyi geceler mesajını atmak istersiniz.
12. G zel S zler
q12
13. A k S zleri, G zel S zler, Anlaml G zel Mesajlar, Resimli S zler
q13
14. G zel s zler ve mesajlar
q14
15. G zel S zler
q15
16. En güzel resimli iyi geceler mesajları, bir birinden güzel iyi gecelermesajları tüm sevdiklerinize ,arkadaşlarınıza ,eşinize dostunuza en güzel iyi geceler ,iyi akşamlar mesajlarını sizler için en güzellerini hazırladık umarım begenirsiniz.
17. Kapatmak istedigimde görmek istedigim rüya sensin tıpkı gözlerimi actıgımda görmek istedigim sen gibi iyi geceler Melegim sana ve o güzel yüregine iyi uykular yasam nefesim tatlı rüyalar göz bebegim seni coook seviyorum gönül ….
18. G zel S zler
q18
19. Yi Geceler Mesajlar
q19
20. Etkileyici s zler, Laf sokucu s zler, Ayr l k s zleri
q20
21. Gen Klavye – Gen Klavye
q21
22. Gen Klavye – Gen Klavye
q22
23. A k S zleri, G zel S zler, Anlaml G zel Mesajlar, Resimli S zler
q23
24. İlginç sözler yazımızda aşkla ilgili ilginç sözler, etkileyici ilginç sözler ve anlamlı ilginç mesajlar bulabilirsiniz.
25. Eski sevgiliye iyi geceler mesajı ise aşkın saklı kalmış tüm gerçeklerinin tıpkı bir doluna gibi görüldüğü mesajlardır.
26. G zel S zler
q26
27. Bende diyorum neden bana Günaydın Adam’ım iyi geceler herifim mesajları gelmiyor meğerse sevgilim yokmuş ya benim… Millet uyudu uyandı, su içmeye, lavaboya kalktı, tekrar uyudu, uyandı ‘günaydın’ mesajları atmaya başladı, biz hala uyuyacağız, zoruma gidiyor.
28. Hediye Sepeti
q28
29. Zl S zler…
q29
30. G zel S zler, A k S zleri, Anlaml S zler
q30
31. Uyumadan önce sevdiklerinize iyi geceler dileklerinizi iletmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.
32. 5 Temmuz Salı günü kutlanacak ramazan bayramı için sevdiklerinize rutin bayram mesajları göndermek.
33. Hadi iyi geceler,uyudu 7 cüceler,yarın güzel bir gün bekler,uçuşan kelebekler,mutlu gülen bebekler,renkli güzel çiçekler,gençliği bekler delilikler,rüyanızda olsun melekler,uzak dursun şebekler,yapılmasın kelekler,şaşırtmasın felekler,dostlar mutluluğu.
34. ♥ Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: