Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Dünya Liderlerinin Atatürk Hakkındaki Sözleri

1. Atatürk, uluslararası anlayış, iş birliği, barış yolunda çaba göstermiş üstün kişi, olağanüstü devrimler gerçekleştirmiş bir devrimci, sömürgecilik ve yayılmacılığa karşı savaşan ilk önder, insan haklarına saygılı, dünya barışının öncüsü, yaşamı boyunca insanlar arasında renk, dil, din, ırk ayrımı.
2. Dünya Liderlerinin Mustafa Kemal Atatürk Hakkında Söylediği EN ÖNEMLİ 7 Söz
Thank you for watching!
3. Evrim A ac
q3
4. Kitaptarih.com
q4
5. S zc Gazetesi
q5
6. Yabancı Devlet Adamlarının ve Basınının Atatürk Hakkındaki Sözleri Avrupa, savaştan sonra belirmiş az sayıdaki yapıcı devlet adamlarından birini kaybetti.
7. Atatürk’ün Ölümü Sonrası Atılan Yabancı Gazete Manşetleri, 10 Kasım İle İlgili Söylenmiş Sözler, Atatürk’ün Ölümü Üzerine Söylenmiş Sözler, Adolf Hitler’in Atatürk Hakkındaki Sözleri, Yabancı Devle….
8. Tarih Dersleri
q8
9. Veryans n TV
q9
10. Yeni Vatan Gazetesi
q10
11. Atatürk Hakkında İlk Kez Duyacağınız 15 ŞAŞIRTICI GERÇEK (Özel Hayatı, Verdiği Tarihi Ayarlar vs.
12. Dünya liderlerinin atatürk için söylediği sözler savaşta türkiyeyi kurtaran savaştan sonra da türk ulusunu yeniden dirilten atatürkün ölümü yalnız yurdu için değil avrupa için de en büyük kayıptır.
13. Dailymotion
q13
14. SlidePlayer
q14
15. Liderlik Sözleri Kısa, Liderlik İle İlgili Sözler Kısa, Liderlik İle İlgili Sözler Facebook, Liderlik İle İlgili Özlü Sözler, Liderlik İle İlgili Güzel Sözler, Liderlik İle İlgili Sözler Atatürk, Liderlik İle İlgili Sözler Mevlana, Liderlikle İlgili Sözler, Liderlik Hakkında Özlü Sözler.
16. Dünyanın Atatürk ile ilgili söylediği sözler.
17. Www.sozcu.com.tr
q17
18. Trabzon haber sun
q18
19. Resimli iirler
q19
20. Yüzyılda dünya savaşından önce yetişen en büyük devlet adamlarından biri, hiçbir millete nasip olmayan cesur ve büyük bir inkılapçı olmuştur.
21. Tarih Dersleri
q21
22. Atatürk bu yüzyılın büyük insanlarından birinin tarihi başarılarını, Türk halkına ilham veren liderliğini, modern dünyanın ileri görüşlü anlayışını ve bir askeri lider olarak kudret ve yüksek cesaretini hatırlatmaktadır.
23. Almanya’daki Dresdner Neueste gazetesinde, “Kemal Atatürk kendinden sonra geleceklere sadece yirmi yıllık bir eser değil, aynı zamanda dış dünyada da itibarını kanıtlamış ve.
24. Almanya’daki Dresdner Neueste gazetesinde, “Kemal Atatürk kendinden sonra geleceklere sadece yirmi yıllık bir eser değil, aynı zamanda dış dünyada da itibarını kanıtlamış ve.
25. Devlet Dergisi
q25
26. Dünya Liderlerinin Atatürk İçin Söylediği Sözler ‘Savaşta Türkiye’yi kurtaran, savaştan sonra da Türk Ulusu’nu yeniden dirilten Atatürk’ün ölümü, yalnız yurdu için değil, Avrupa için de en büyük kayıptır.
27. Bütün dünya 10 Kasım’da, biz Almanların da dostluk ve saygı ile bağlı olduğumuz bir insanın hayatını ve eserlerini takdirle anmaktadır.
28. Www.aa.com.tr
q28
29. Tarih Kurdu
q29
30. Dünya liderlerinin Atatürk için sözleri ve mesajları: 10 Kasım sadece Türk milletinin değil dünyanın matem günüdür.
31. Evrim A ac
q31
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: