Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Güzel Dua

1. Merhabalar, bu güzel duaları bizlerle paylaştığınız için size teşekkürlerimi sunuyorum.
2. Abdurrahman El Ussi – Güzel Bir Dua
Thank you for watching!
3. Bir kaç sayfada sizler için bir araya getirdiğimiz dualar ile gönlünüze ferahlık, işinize ve evinize bereket, sınavlarda yardımcı, yemeklerde şükür, sabahları yada yatmadan önce okunması gereken dualar, Sevap getiren, cennete girmemize yardımcı dualar, sureler, hastalık, şifa dualar ….
4. Corek-otu-yagi.com
q4
5. Kitap Kalbi
q5
6. Allâh-ü Teâlâ, Peygamber Efendimiz’e sallallahü aleyhi ve sellem hitaben: “Kullarım sana beni soracak olurlarsa bilsinler ki ben, şüphesiz onlara çok yakınım.
7. İnsanlar güzel yüzlü insanların güzel bir ruha da sahip olduğunu düşündükleri için daha kolay ikna olurlar.
8. Zorlukları Yenmek İcin Dualar – En Güzel Dualar dedi ki: Ekim 21, 2016, 11:17 am […] buna (40) gün en az 500 defa okuyan kimseye bu müddet zarfında hayırlı bir talip çıkar.
9. Öyle insanlar vardır ki aslında güzel değildirler ama verdiği elektirikle bakışlarıyla güzel gelir insanın gözüne çirkin insan yoktur Allahın yarattığı her insan güzeldir mantığıyla da hareket edecek olursak dua ile güzelleşmenin olacağına da inanırız diye düşünüyorum.
10. Slami Davet
q10
11. Top Resimler
q11
12. Resimli Mesaj
q12
13. Cevap: Güzel bir dua örneği Dua guzeldi fakat efendimizin dilindende dalar olsa,birde anlasulmayan kelimeler vardi onlar sadelestirilse daha iyi olurdu Cevap Yaz.
14. Dua ayetleriyle çok güzel bir site allah herkesin gönlüne ferahlık versin dualar ile herzamn dua ile kalalım inşallah amin.
15. Dua sözleri yazımızda en güzel dualar, dua sözleri, kısa dualar ve güzel dua sözleri bulabilirsiniz.
16. Corek-otu-yagi.com
q16
17. Yasemin.com
q17
18. Www.vuve.net
q18
19. Bize sarsılmaz bir iman, güzel bir ahlâk, şükredici bir kalb, sabredici beden, zikredici dil, kaza ve kaderine rıza gösteren hayırlı ömür, dünya ve ahirette güzellik.
20. Ucuz fiyatl kitab n adresi gonca kitap
q20
21. Verdiğin nimetin yok olup gitmesinden, lutfettiğin afiyetin bozulmasından, ansızın vereceğin cezadan ve Senin gazabını üzerime çekecek her ….
22. SlidePlayer
q22
23. Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır.
24. Ucuz fiyatl kitab n adresi gonca kitap
q24
25. Paylaşımlarımızın Kalitesı %100 istek öneri ve şikayetleriniz için.
26. Hayata Dair Yazgulu
q26
27. Cevap: Hatim ve mevlütten sonra okunan güzel bir dua Hatim, Cenaze, Mevlit Duası : mevlit duası sözleri , mevlit duası dinle , mevlid duası türkçe vs.
28. Bana lutfettiğin, üzerimdeki nimetlerini yüce huzurunda minnetle anıp, bunların senden olduğunu kabul ederim.
29. Top Resimler
q29
30. B lge G ndem
q30
31. Konyaduagrubu.com
q31
32. Dualı güzel sözler | En güzel dualı mesajlar – kısa ve öz Siz değerli okurlarımız için dualı en güzel sözleri derledik.
33. Yoktum yokluğumun farkında değildim İyilik ettin var eyledin beni Anılmıyordum anılmaya değer değildim İyilik ettin insan eyledin beni.
34. Edebiyat Evi
q34
35. Yakın bir gelecekte doktor reçetelerine inanıyoruzki dua lar eklenecek duaların hikmet ve sırlarına inananlar olarak herkese az da olsa bir faydamız olsun di.
36. G zel S zler
q36
37. Www.sozcu.com.tr
q37
38. Adnan mutlu dedi ki: 12 Haziran 2016, 02:24 alallah razi olsun duallarla icimize su serptiniz.
39. A k Meclisi
q39
40. Nsan Psikolojisi
q40
41. Yasemin.com
q41
42. KumsaLChat BLog – KumsaLChat Sohbet
q42
43. Annem şu anda yogun bakımda beynine oksijen gitmedigi için bilinç kapalı tüm güzel kapli insalardan dua bekliyorum çok çareziz durumlayım şimdiden allah razı olsun.
44. Ucuz fiyatl kitab n adresi gonca kitap
q44
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: