Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Bilgi Sözleri

1. Öykü, roman, şiir, deneme gibi yazı türleri pek çok cümlenin bir araya gelmesi ve anlam yönünden bütünleşmesiyle oluşur.
2. SUN TZU – BİLGE GENERALDEN ÖZLÜ SÖZLER
Thank you for watching!
3. Bilge Sözler Kısa Ünlü düşünür ve fikir adamlarının yazarların şairlerin söylediği tarihe damga vurmuş bilgelerin sözleri bu yazımızda arkadaşlar.
4. Sevilen S zler
q4
5. Egitimler INFO
q5
6. G zel S zler
q6
7. S per Bilgiler
q7
8. Sözlük, Şarkı sözleri, Biyografi, Edebiyat, Hazır mesajlar, Masal, Hikaye, Şiir, Radyo ve daha fazlası için Kürtçe Bilgi.
9. Haftan n Demli S zleri – www.demlicay.net
q9
10. Hediye Sepeti
q10
11. EĞİTİM ÖĞRETİM KONULARI Atasözleri Hikayeleri Özellikleri Belirli Gün ve Haftalar Çocuk Şarkıları – Şarkı Sözleri Hikayelerden Seçmeler İlginç Bilgiler Eğlenceli Bilgiler İllerimiz Ve İlçelerimiz Türkiye Kitap Özetleri Roman Özetleri Konu Anlatımlı Dersler Maniler ….
12. Bilgi İle İlgili Güzel Sözler, Bilgi İle İlgili Sözler, Bilgiyle İlgili Özlü Sözler, Bilgi Hakkında Sözler, Bilgi İle İlgili Söylenmiş Güzel Sözler, Bilgi İle İlgili Sözler Tumblr, Bilgi İle İlgili Sözler Facebook.
13. Kad nlar i in Pratik Bilgiler
q13
14. Mevlânâ Celâleddîn-i Rûmî nin Akıl, Cehalet, Bilgi ve İlim üzerine söylediği en güzel sözleri bu yazı içeriğinde bulabilirsiniz.
15. Ark S zleri, ark S z
q15
16. Mctuncer.com – Hayat n inden A k S zleri
q16
17. Adından hareketle anlayacağımız üzere, atasözleri geçmişteki yakın veya uzak atalarımızın yaşadığı olaylar sonucunda ortaya çıkmıştır.
18. APKPure.com
q18
19. Albert Einstein S zleri – Uzman Bilgi Kayna
q19
20. G zel s zler ve mesajlar
q20
21. Bilge Sözler Kısa, Bilge Sözler Mevlana, Bilge Sözler Yeni, Bilge Sözler Aşk, Bilgece Sözler Kısa, Bilgelerin Kısa Sözleri, Bilge Sözler Facebook.
22. G zel s zler ve mesajlar
q22
23. G zel S zler
q23
24. Resimli S zler
q24
25. Egitimler INFO
q25
26. Bilgi Deryam
q26
27. MaksatBilgi
q27
28. Düşünceleri az ve öz şekilde, bir tümcede ifade eden yapılara özlü söz denmektedir.
29. Bir insanın bilgisi vardır, pratiği yoktur, fakat bir diğerinin bilgisi de, pratiği de, yeterli tecrübesi de vardır.
30. Bilim, belli bir konuyu bilme isteğinden yola çıkan, belli bir amaca yönelen bir bilgi edinme ve yöntemli araştırma sürecidir.
31. Mevlana kısa ve anlamlı sözleri devam ediyor… Bilgiye ulaştı mı ayak, kanat olur.
32. G zel s zler ve mesajlar
q32
33. Bilgi Hakk nda
q33
34. G zel S zler
q34
35. Albert Einstein S zleri – Uzman Bilgi Kayna
q35
36. G zel S zler
q36
37. Bilim adamları tarafından sunulan bir teoriye göre dünyaya çarpan bir göktaşı sayesinde nesli tamamen tükenen Dinozorlar hikayeleriyle sizi oldukça etkileyecek.
38. Ki isel Geli im
q38
39. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q39
40. Egitimler INFO
q40
41. Albert Einstein S zleri – Uzman Bilgi Kayna
q41
42. Bilgi Sözleri, Bilgi Sözleri Kısa Bilgi Sözleri Uzun Mesajlar Bilgi Sözleri Kısa Bilgi Sözleri.
43. S zler ve Replikler
q43
44. Sayfamızda Bilge Sözleri, Bilgelik Sözleri, Bilge Sözler yer almaktadır.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: