Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Yürek Sözleri

1. Adım adım, kovaladım bulamadım izini Salınarak, gezinerek,beni deli ediyor Ölene dek, mezara dek yüreğimi yakıyor Aman Allah.
2. Michael Kiwanuka – Cold Little Heart
Thank you for watching!
3. Varamadım doyamadım kokusuna tadına Adım adım kovaladım bulamadım izini Salınarak gezinerek beni deli ediyor Ölene dek mezara dek yüregimi yakıyor Aman allah Ölene dek mezara dek yüregim yanıyor Bu ne kaçış bu ne gidiş Öyle delice bir aşk Varılamaz dönülemez Gel benimle dolaş.
4. Gazete stanbul
q4
5. Bandedegosses
q5
6. Hediye Sepeti
q6
7. Duman Şarkı Sözleri – Yürek : Varamadım doyamadım kokusuna tadına Adım adım kovaladım bulamadım izini Salınarak gezinerek beni deli ediyor Ölene dek mezara dek yüreğimi yakıyor (aman Allah) Ölene dek.
8. Samsun Son Haber
q8
9. Duman – Yürek şarkı sözü, Duman – Yürek şarkı sözleri, Duman – Yürek sözleri.
10. Sevilen S zler
q10
11. S zlerin En G zeli
q11
12. Kenan Doğulu – Yüzsüz Yürek Şarkı Sözleri.
13. Kasım 8, 2017 Haziran 13, 2018 Sozadresi 0 yorum Yürek İle İlgili Ata Sözleri, Yürek İle İlgili Cümleler, yürek İle ilgili etkileyici sözler, yürek İle ilgili güzel sözler, yürek İle ilgili kısa sözler, Yürek İle İlgili Sözler Facebook, Yürek İle İlgili Sözler Tumblr, yürek İle ilgili uzun sözler, yürek İle.
14. 2019 yılında Bülent Yiğit & Dilek Şimşek tarafından bizlerle buluşturulan ‘Sevgi Yürek İster’ adlı şarkı sitemizdeki yerini almıştır.
15. Sayfa İçeriği: Yürek İle İlgili Sözler, Yürekle İlgili Sözler, Yürek Hakkında Söylenmiş Sözler, Yürek İle İlgili Söylenmiş Güzel Sözler, Yürek Güzelliği İle İlgili Sözler, Güzel Yürekli İnsan Sözleri, Yürekli Sözler Kısa Facebook.
16. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q16
17. Yara İle İlgili Sözler, Yürek Yarası Sözleri, Kalp Yarası Sözleri, Dil Yarası İle İlgili Sözler, Yarayla İlgili Sözler, Yara İle İlgili Sözler Resimli, Yara.
18. Hayalcash Yandı Bu Yürek Şarkı Sözleri: Yandı yürek vuruImuş yaIandan bi kahpeye AIIahına kadar sevdim birazcık sevsin diye Neden yoktu bıraktı gitti beni öyIece Gözyaşı döktüm sonra ben onsuz.
19. Ahh kimin için atıyor bu yürek Söyle kimin için atıyor bu yürek Napıp ediyor sevdigini üzüyor Aklımız ermez aman allah Nazlı ediyor gözlerimi süzüyor Ah geri gelmez.
20. Sizlere Suavka Liva ‘ın yazdığı ve GECE KİTAPLIĞI ‘ın yayınladığı 120 sayfalık 6052882160 ISBN numarasına sahip Yürek Sözleri pdf eseri hakkında pdf paylaşımı yaptık.
21. Turkulerimiz.biz
q21
22. Kozmik Beden Temizli i
q22
23. G zel S zler
q23
24. Son Dakika Flaş Haberler – Ordu’nun Perşembe ilçesinde, tek katlı evde çıkan yangında, dumandan etkilenen Hüseyin Yanık (93), hayatını kaybetti.
25. G zel S zler
q25
26. Halim Erdoğan Yaralı Yürek Şarkı Sözü Bir gün bir yerlerde sensiz öleceğim Yıldızlar gökyüzünde se.
27. Sevilen S zler
q27
28. Seccad Mehmedi – Yürek Sevdasız Olmaz Şarkı Sözleri.
29. Zdeyi .Net
q29
30. S per Mesajlar
q30
31. S zlerin En G zeli
q31
32. Taka Gazete
q32
33. Sözlerun nerde Ellerun kimde Gözlerun kime bakar şimdi Doğru söyle Hani ben tektum Neden birakup gittun Hani senun içun Bir ilktum oyy oyy.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: