Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Harbi Serseri Sözleri

1. Yağmuru kıskandım sana dokundu diye, rüzgara kızdım kokunu çaldı diye, kaderime küstüm bana imkansızsın diye, bir tek geceleri sevdim seni rüyalarıma yolladı diye… Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderim.
2. Decrat – Serseriler (Official Video)
Thank you for watching!
3. G zel S zler
q3
4. Güzel sözler kategorimizde şimdi de sizlere en güzel ve en ilgi çekici ve Harbi sözleri derledik.
5. Bandedegosses
q5
6. G zel s zler ve mesajlar
q6
7. G zel s zler ve mesajlar
q7
8. En güzel harbi sözleri bulabileceğiniz sayfamızdan sosyal medya aracılığıyla paylaşım yapabilir, mesaj yoluyla sevdiklerinize iletebilirsiniz.
9. Fenaaa 🙂 her birinin içinde bir anlam, gerçeklik ve alıncak bir ders yatıyor.
10. Etkileyici s zler, Laf sokucu s zler, Ayr l k s zleri
q10
11. Biz şerbeti Damara Dökenlerden Değiliz Biz Damara Direk Girip Şerbetlendirenlerdeniz… Her ağladiginda gözlerinden akan her damlanin kalbimi vuran kursun oldugunu.
12. Serseri Sözler Bir kız sevdim ela gözlü İstedim vermediler Bana sen serserisin dediler Arama hayatın cilvesinde bahane Benim gönlüm serseriyse bundan sane Düşmüsüz birkere dile haykırsak duymazlar bile Tatlı tatlı bakarlar Bir gün düşersen üstüne basarlar Sen sil üzerindeki o pis eseri.
13. Harbi Mesajlar, Harbi Mesajlar Yeni, Harbi Mesajlar Kısa, Harbi Mesajlar Facebook, Harbi Mesajlar Twitter, En Güzel Harb.
14. G zel s zler ve mesajlar
q14
15. Harbi Sözler Bu sayfamızda anlamlı harbi sözler, baba sözler, delikanlı sözler, harbi serseri sözleri, harbi sözler kısa, harbi sözler facebook, harbi sözler kısa konulu bir yazı hazırladık.
16. G zel s zler ve mesajlar
q16
17. G zel S zler
q17
18. Eyvah deme dost kalmaz hepsi gider Kötü günün gelene kadar hep serseri ler sana Eşlik eder, sahte gangster pozları harbi güzel.
19. Orum l K lt r ve Turizm M d rl
q19
20. G zel S zler
q20
21. Agir-sozler.blogspot.com
q21
22. Www.whagro.com
q22
23. Giderli S zler
q23
24. Giderli S zler
q24
25. Sosyete S zler
q25
26. Mctuncer.com – Hayat n inden A k S zleri
q26
27. Mctuncer.com – Hayat n inden A k S zleri
q27
28. Sessiz Sokak
q28
29. G zel S zler
q29
30. Giderli S zler
q30
31. Serseri Sözler bu alanda serseri duyguların en iyi şekilde ifade edilmesine yardımcı olması için siz değerli ziyaretçilerimizin beğenisine sunmak üzere Serseri Sözler özenle seçilerek bir araya getirilmiştir.
32. APKPure.com
q32
33. APKPure.com
q33
34. Delikanlı Adam Sözleri, Harbi Kısa Delikanlı Mesajları, Güzel Ağır Abi Yazıları, En Güzel Anlamlı Delikanlı Mesajları, Damar Delikanlı Racon Sözleri, Aşk Sevgi Sözleri.
35. Hit S zler – WordPress.com
q35
36. Anlaml S zler, G zel S zler, A k S zleri
q36
37. Ne G zel S zler
q37
38. APKPure.com
q38
39. Delikanlı herşeyiyle olduğu gibi söylediği sözlerlede her zaman örnek olmayı saygı görmeli buanlayıştan yola çıkarak birkaç sözü sizlere sunuyoruz.
40. Giderli S zler
q40
41. Ahmet Piri tina Kent Ar ivi ve M zesi
q41
42. G zel S zler, En G zel S zler
q42
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: