Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Aforizma Sözler

1. Kısa cümlelerle kitaplar dolusu anlam ifade edebileceğiniz en anlamlı aforizmaları hazırlamaya çalıştık.
2. Efsane Laz Ziya SÖZLER & SAHNELER
Thank you for watching!
3. Bu sayfada Aforizma nedir Aforizma ne demek Aforizma ile ilgili sözler resimler Aforizma hakkında bilgiler cümleler bulmaca kısaca Aforizma anlamı tanımı açılımı Aforizma resimleri ile ilgili sözler görseller, türkçe ingilizce almanca sözlük anlamı ….
4. Edebiyat Defteri
q4
5. Www.gelisenbeyin.net
q5
6. Sayfa İçeriği: Komik Aforizmalar, Aforizma Sözler Anlamlı, Aforizma Sözler Kısa, Aforizma Sözler Arkadaşa, Aforizma Sözler Facebook, Aforizma Sözler Ünlü, Aforizma Sözler 2017Aptallıktan başka.
7. G zel s zler ve mesajlar
q7
8. Sayfa İçeriği: En Güzel Aforizma Sözler, Aforizma Örnekleri, Kısa Aforizma Sözler, Aforizma Sözler Facebook, Ünlü Aforizma Sözler, Hikmetli Aforizma Sözler, Kısa Aforizma Sözler, Aforizma Sözler 2016 Yenisozler.
9. Aforizmalar.org zl ve Anlaml S zler
q9
10. Y lmaz ener
q10
11. Sayfamızda yer alan aforizma sözleri sosyal medya hesaplarınızdan yayımlayabilir, mesaj yoluyla sevdiklerinize gönderebilirsiniz.
12. Y lmaz ener
q12
13. Y lmaz ener
q13
14. Aforizmalar.org zl ve Anlaml S zler
q14
15. Lichtenberg ise yer yer bir düşünür edasıyla tespitler ortaya koysa da, aforizmalarının büyük bölümünü eğitimle ilgili temalar oluşturur.
16. G zel s zler ve mesajlar
q16
17. Ey Sufi! – WordPress.com
q17
18. Www.gelisenbeyin.net
q18
19. Özdeyiş, vecize, aforizma ya da özlü söz, düşünce, duygu ya da ilkeleri kısa ve öz bir biçimde anlatan sözlerdir.
20. I ekSepeti
q20
21. Sayfa İçeriği: Komik Aforizmalar, Aforizma Sözler Anlamlı, Aforizma Sözler Kısa, Aforizma Sözler Arkadaşa, Aforizma Sözler Facebook, Aforizma Sözler Ünlü, Aforizma Sözler 2017Güzel sözler yer alan bu harika sayfada facebook ya da twitter ve instagram gibi sosyal medya sitelerinde paylaşabilmeniz için çok güzel en güzel aforizma sözleri hazırladık.
22. Mobil Uygulama
q22
23. Ne G zel S zler
q23
24. G zel s zler ve mesajlar
q24
25. Dolu Dolu S zler – Tumblr
q25
26. G zel s zler ve mesajlar
q26
27. G zel s zler ve mesajlar
q27
28. Aforizma Sözler, Aforizma Mesajlar, Aforizma Sözler Kısa, Aforizma Sözler Yeni, En Güzel Aforizma Sözler.
29. Okudu um kitaplar
q29
30. G zel s zler ve mesajlar
q30
31. Www.gelisenbeyin.net
q31
32. G zel s zler ve mesajlar
q32
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: