Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Öğretmenden Öğrencilere Güzel Sözler

1. Güzel Sözler kategorisinde en güzel Ortaokullar İçin Öğretmen Karne Görüşlerini hazırlamaya çalıştık.
2. Komik Öğrenci Sözleri | Komik Video | Öğrenci Videoları
Thank you for watching!
3. İlgili Terimler : en güzel karne görüşleri, gelişim raporu öğrenci dilekleri, öğrenci hakkında karne sözleri, öğretmenden öğrencisine karne sözleri, okul öncesi karne görüşleri, okul öncesi öğretmen dilek ve temennileri, okul öncesi öğretmeni karne sözleri.
4. Öğrenci için çok anlam ifade eden anlamlı ve eğitici sözleri karnelerimize gönül rahatlığıyla yazabiliriz.
5. Öğretmeni Anlatan En Anlamlı Sözler, Öğretmen ile ilgili Filozofların En Güzel Anlamlı Özlü Sözleri ve Yazılar Sayfanın Konusu.
6. G zel s zler ve mesajlar
q6
7. Zl S zler Anlaml ve G zel
q7
8. Sayfamızda En Güzel Komik Öğrenci Sözleri, Çok Komik Öğrenci Sözleri, Komik Öğrenci Sözleri Facebook, Twitter Komik Öğrenci Sözleri yer alır.
9. G zel S zler
q9
10. Peki hocalarınızı şaşırmaya ve öğretmene güzel mesaj mahiyetinde sözler söyliyerek minnettarlığınızı göstermek istermisiniz.
11. Bazen, en umursamaz sandığım öğrenciler bile, acaba ne yazılmış diye karnenin malum köşesine bakıp şaşırıyorlar, oraya yazılacak güzel sözler, bazen çalışkanından çalışmayanına, iyi ahlaklısından kötü ahlaklısına, onları etkileyebiliyor ama bazennn.
12. Öğrenci Yıl Sonu Yarı Yıl,Öğretmen Karne Görüşleri,dönem,öğrenci,karneye yazılacak özlü güzel sözler,görüşü,Özgün Yazılar Sözler,farklı,yeni,ilkokul,sınıf.
13. Retmen Sitemiz
q13
14. Anlamları çok büyüktür… Mezuniyet sözleri kısa ve öz olarak anlatırlar duygularımızı… Mezuniyet ….
15. Bandedegosses
q15
16. Öğretmenlerimiz çok değerlidir, onlara her zaman hak ettikleri sevgi ve saygıyı göstermemiz gerekir.
17. Dostkelimeler
q17
18. Hediye Fabrikas Blog
q18
19. Öğretmenler gününün yaklaşmasıyla birlikte öğrenciler ve veliler, öğretmenleri tebrik etmek, verdikleri emeklerin karşılığını en güzel sözlerle ifade etmek için arayış içine girmeye başladı.
20. Faydal Payla mlar…
q20
21. (Anton Çehov) * Öğretmen bir sanatkârdır, yarının temelini o attığı gibi, değerli kişilik hamuruna da biçim verir.
22. Www.sozcu.com.tr
q22
23. İnternette dolaşan ve herkesin bir şeyler eklediği bir metne bizler de sevdiğimiz sözleri ekleyip yayınladık….
24. Resimli Mesaj
q24
25. Bazen, en umursamaz sandığım öğrenciler bile, acaba ne yazılmış diye karnenin malum köşesine bakıp şaşırıyorlar, oraya yazılacak güzel sözler, bazen çalışkanından çalışmayanına, iyi ahlaklısından kötü ahlaklısına, onları etkileyebiliyor ama bazennn.
26. Zg r Kocaeli
q26
27. SlidePlayer
q27
28. Güzel Sözler ve Fikirler.
29. HangiSoru.com
q29
30. Sayfamızda Öğretmene Güzel Sözler, Öğretmene Güzel Mesajları bulabilir 24 Kasım Öğretmenler gününde facebook, twitter gibi sosyal ağlarda paylaşabilirsevdiğiniz öğretmenlere sms olarak gönderebilirsiniz.
31. Hediye Fabrikas Blog
q31
32. G zel S zler
q32
33. Hediye Sepeti
q33
34. G zel S zler, A k S zleri, Anlaml S zler
q34
35. De erler E itimi
q35
36. G zel s zler ve mesajlar
q36
37. Dips z S z n Dibi G zel S zler
q37
38. G zel S zler, A k S zleri, Anlaml S zler
q38
39. Atatürk’ün Eğitim İle İlgili Sözleri 2 Öğretmenler her fırsattan yararlanarak halka koşmalı, halk ile beraber olmalı ve halk, öğretmenin çocuğa yalnız alfabe okutan bir varlıktan ibaret olmayacağını anlamalıdır.
40. Onun dışında bir de ortak paydada buluşmaya duyulan bir özlem de söz konusu ki Vahap öğretmen çok güzel özetliyor: “İnsanların martılara güzel bakan otizmli bir çocuğa ihtiyacı.
41. G zel S zler
q41
42. Hediye Sepeti
q42
43. Öğretmenler için öğrencilerin karnelerine yapılan görüş örnekleri, karne sözleri ve karne yorumları paylaşıyoruz.
44. Öğretmen karne görüşleri, öğretmenlerin öğrenciler için yazdığı karne sözleri, en güzel karne görüşleri, öğrencilerine karne görüşü yazmak isteyen öğretmenlere yardımcı olabilecek çok güzel karne sözleri ….
45. G zel S zler
q45
46. Son Haberler
q46
47. G zel S zler
q47
48. Anlaml s zler – G zel s zler
q48
49. Ne G zel S zler
q49
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: