Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Tehdit Edici Sözler

1. Veiled threat: Örtülü tehdit, kapalı tehdit, gizli tehdit, alttan alta tehdit, imalı tehdit, ince tehdit Devamını Oku gözdağı vermek : Sonradan verilecek bir cezayla korkutmak, yıldırmak, tehdit etmek.
2. Kurtlar Vadisi Pusu – Polat Alemdar’ın Efsane 10 Sözü
Thank you for watching!
3. Bu güzel sözler 2019 yılına ait olup özel yazarlarımız tarafından yazılmıştır, bu sözleri Facebook, Twitter, Tumblr, İnstagram ve Whatsapp gibi sosyal mecralarda özgürce paylaşabilirsiniz.
4. “145 yılık Demokrasi mücadelesini” kazandık” diyen İmamoğlu, BEYLİK DÜZÜ ilçesine “KIBRIS TÜRKLERİNİN KATİLİ MAKARYOSUNUN HEYKELİNİ” diken İmamoğlu, Basın mensuplarını tehdit eden İmamoğlu, Protokol da hiçbir yeri olmadığı halde devletin.
5. Göre değil, oluştuğu ortama ve tarafların bedensel ve ruhsal durumlarına göre tehdit edici sözlerin gerçekleşme olasılığı ve mağdurun iradesini etkileme derecesi ölçüleri içinde, önceden bir bir sayılması olanaksız etkenler gözetilerek ilk mahkemece değerlendirilecek olgusal (fiil) bir ….
6. Akt el Psikoloji
q6
7. Tevhid Haber
q7
8. Tehditkar nedir ve tehditkar ne demek sorularına hızlı cevap veren sözlük sayfası.
9. Neye bağlı olduğu ve bedenin çalışmasının nasıl bozulduğu henüz tam olarak belli değildir.
10. G nboyu Gazetesi
q10
11. SlidePlayer
q11
12. Kapak sözler sayfamızda, sevdiğiniz yada sevmediğiniz yada hiç tanışmadığınız birine kapak edici laf sokabilirsiniz.
13. Bu kapsamda söz konusu tehditin, ”malvarlığı itibariyle büyük bir zararın meydana geleceği” yahut ”sair bir kötülük edeceğine” dair olması durumunda basit tehdit söz konusu olacaktır.
14. B lge G ndem
q14
15. Siz de etkileyici ve anlamlı bulduğunuz, sevdiğiniz güzel sözleri yorum olarak ekleyebilirsiniz.
16. Tehdit edici, tehdit içeren bir söz, davranış vb.
17. MHK Başkanı Yusuf Namoğlu’nun kendisine karşı tehdit edici ifadeler kullandığı gerekçesiyle hakemliği bıraktığını açıklayan ancak buna rağmen Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından 4 ay hak mahrumiyeti ….
18. Dördüncü Ceza Dairesi’nin önceki kararlarında sanığın tehdit taşıyan sözlerinin taraflar arasında husule gelen kavga sırasında fevren sarfettiği anlaşılmakla tehdit suçunun taammüt unsurunun gerçekleşmeyeceği esası benimsenmişken son kararlarında “bir tehlike suçu olan tehdidi içeren sözlerin.
19. Sayfa İçeriği: Tehdit Sözleri Kısa, Tehdit Sözleri Facebook, Sevgiliye Tehdit Sözleri, Üstü Kapalı Tehdit Sözleri, Komik Tehdit Sözleri, Tehdit Sözleri 2019, Tehdit Mesajları Kısa, Tehdit Mesajları Sözleri, Tehditli Sözler.
20. Yargıtay, kavga sırasında sanığın “Daha önce seni bıçaklamıştım, ucuz kurtuldun, bu kere seni öldüreceğim” sözünü tehdit olarak kabul etmeyen mahkeme kararını bozdu.
21. 2016 · Oyunda milleti rahatsız edip oyun akışını bozuyor.
22. Etik Bili im Teknolojileri Dersi
q22
23. Elik Avukatl k B rosu
q23
24. Haber Global
q24
25. SlidePlayer
q25
26. Siyaset Cafe
q26
27. Yağmurlu bir günde otobüsteyim inicem şimdi bı kız var kapının orda benim inmem için kızın inmesi gerekiyo yanımdada erkek kuzenim var söylemesi ayıptır yakışıklıdır kendisi biraz kız inmiyo şimdi etttim onaki çekilirsen incez oda inemem dedi ben nedenmiş o o dişarıda yağmur yağıyo da ondan ben yaniii dedim oda (kuzenime bakarak) ben çok şeker bı kızımda.
28. Bu tehdit sözlerini kısa mesajla yollamayın ama laf sokmak ya da kapak yapmak için sosyal medyada belki paylaşırsınız tercih sizin artık size kalmış.
29. ‘ şikayetini ve yorumlarını okumak ya da Türk Telekom hakkında şikayet yazmak için tıklayın.
30. Çok tehlikeli ve yayılma tehlikesi olan tehdit edici meselelerin varlığı biliniyorken Türkiye’de cumhurun ittifak ruhunu önce yargılayıp, sonra da dinamitlemek milli birliğe düşmanlık, Türkiye’ye kötülüktür.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: