Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Şaka Sözler

1. Sayfa İçeriği: Şaka İle İlgili Sözler, Şakayla İlgili Sözler, Şaka Hakkında Sözler, Şaka İle İlgili Söylenmiş Güzel Sözler, Şaka Yapanlara Sözler, Şaka İle İlgili Komik Sözler, Şaka Yapanlara Kapak Sözler.
2. Çaylak ve Aşık’ın Yeni Askerlere Şakası! | Söz 59. Bölüm
Thank you for watching!
3. Dips z S z n Dibi G zel S zler
q3
4. G zel s zler ve mesajlar
q4
5. Kapak sözler yazımızda birbirinden anlamlı kapak sözler, en güzel kapak laflar ve laf koyan kapak mesajlar bulabilir ve paylaşabilirsiniz.
6. Ilahirahmet
q6
7. Seninle hayat koca bir şaka En zor günde güler geçeriz Dünya Tek Biz İkimiz Sen sırdaşım, sen her.
8. Sevilen S zler
q8
9. Bal kesir Merhaba Gazetesi
q9
10. YeniD nem Gazetesi
q10
11. E-motivasyon.net
q11
12. Resimli G zel S zler
q12
13. Komik Şaka Sözleri Bu sayfamızda arkadaşlarınızla whatsapp ve kısa mesajla paylaşabileceğiniz en güzel en komik şakaları hazırlamaya çalıştık.
14. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page.
15. – Duracak mısın diye merak ettim şimdi git.
16. Berk Gürman & Öykü Gürman – Şaka Yaptım Şarkı Sözleri.
17. Ne G zel S zler
q17
18. Motivasyon arayanlara
q18
19. G zel S zler Kayna – Ensozler
q19
20. Ogretmenlerdiyari.com
q20
21. Bal kesir Merhaba Gazetesi
q21
22. G zel S zler
q22
23. Ancak şaka, yalan, alay, hakaret gibi aşağılayıcı manada olmamak ve aşırı gitmemek kaydıyla yapılırsa buna müsaade edilmiştir.
24. Mctuncer.com – Hayat n inden A k S zleri
q24
25. Şaka Lyrics: “Hey bu albümü / Ebeveynlerinizin ulaşamayacağı bir noktada saklayın, ironi” / Eğer bunu bulurlarsa hemen bir bahane bul / Ya da bir bahane bulma direkman anne bu / Porno filmi de.
26. Hediye Fabrikas Blog
q26
27. O da farklı bi yol Un ufaksın bi o bi de Senin gibi milyon tane zigotla hiphop Bu bok havuzu olimpik gibi de daha basit Ne derin, ne sığ Dibine basıp boy veriyim de ….
28. Sayfamızda Espirili Sözler, Esprili Laflar, Espiri Sözleri, Espirili Mesajlar yer almaktadır.
29. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı, seviyeli ve Şaka İle İlgili En Güzel Özlü Sözler ile alakalı içerikler olmasına dikkat ediniz.
30. G zel S zler
q30
31. Hediye Sepeti
q31
32. Insanları güldüren güldürürken de düşündüren en komik sözler burada en komik sözler kısa komik sözler komik paylaşımlar espirili sözler komik aşk sözleri ve dahası için doğru tercihiniz.
33. Sevilen S zler
q33
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: