Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Gidenlere Sözler

1. Ben ne çok hata yapmışım meğer Seni yokken var saymışım meğer Yollar gitmiş ben kalmışım meğer Aşkım deyip hapsolmuşum meğer.
2. Çok Güzel Hareketler 2 | Atakan Çelik – Burulay
Thank you for watching!
3. G zel s zler ve mesajlar
q3
4. Sayfamızda yer alan sözleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir, mesaj yoluyla sevdiklerinize iletebilirsiniz.
5. Bizlerde sizler için en yeni küfürlü sözler ile beraber tüm zamanların en küfürlü sözlerini, en ağır sözlerini ve laf sokucu küfürlü sözlerini bir araya getirdik.
6. Resimli G zel S zler
q6
7. Sevilen S zler
q7
8. Hediye Sepeti
q8
9. Uluda S zl k
q9
10. Yarı yolda bırakıp terkeden kolayı seçen zorlukla mücadele edemeyen yüreksiz insanlara söyleyenecek en ağır sözler kapak sözleri bu yazımızda sizlere hazırladık.
11. Kad nlar i in Pratik Bilgiler
q11
12. A k S zleri, G zel S zler – Tumblr
q12
13. Sevilen S zler
q13
14. ) “Bütün insanların Allah’a ibadet etmeleri için yeryüzünde kurulan ilk mabet âlemler hidayet, rahmet ve sevap kaynağı olan Mekke’de ki Kâbe’dir.
15. Stronghumanblr
q15
16. Sayfa İçeriği: Gidene Sözler, Gidenlere Sözler, Giden İnsanlara Sözler, Gidene Ağır Sözler, Giden Sevgiliye Sözler, Giden Sevgiliye Ağır Sözler, Gidenlere Kısa Öz Sözler Giden insana sakın dur demeyin O zaten çoktan kararını vermiş ve sizi bırakmıştır Giden insanların arkasından ya da yüzüne söylenebilecek ağır ve etkili sözleri sizler için bir araya getirdik.
17. G zel s zler ve mesajlar
q17
18. Terkedip giden eski sevgiliye söylenebilecek 29 anlamlı sözü bu sayfamızda bulabilirsiniz.
19. Asker Uğurlama Sözleri Sayfa İçeriği: Asker Uğurlama Sözleri, Asker Uğurlama Mesajları, Askere Gidenlere Söylenen Sözler, Askere Gidene Söylenecek Güzel Sözler, Asker Uğurlarken Söylenen Sözler, Askere Gönderme Sözleri, Asker Uğurlama Sözleri Kısa Komik Facebook Yazımızda askere giden gençlerimiz için asker uğurlama sözleri içeriğinde onlara askere giderken.
20. Hazmedemeyenlere Soda – Ebru Polat şarkı sözleri.
21. Gitmesen de o öyle sansın, başı sıkıştığında aklında “beni destekleyen birileri var” gelsin.
22. Resimli S zler
q22
23. S zler ve Replikler
q23
24. Ne G zel S zler
q24
25. Bu sayfamızda Terketme Sözleri, Terkedilme Sözleri, Terketme Mesajları, Gidenlere Sözler, Ayrılık Sözleri yer almaktadır.
26. Gidenlerin Ardından Sözleri, Sanatçı: İlkay Akkaya, sitede İlkay Akkaya şarkı sözleri, akorları, sekmeler, zil sesleri için arama nomorelyrics.
27. Demlicay.net
q27
28. Bu sayfamızın içeriğinde sevgiliye kapak sözler laflar kısa olanları yer alacaktır.
29. Sevilen S zler
q29
30. Ok G zel S zler
q30
31. G zel S zler
q31
32. Dips z S z n Dibi G zel S zler
q32
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: