Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Öğretmenlerle Ilgili Sözler

1. Sayfamızda Öğretmene Güzel Sözler, Öğretmene Güzel Mesajları bulabilir 24 Kasım Öğretmenler gününde facebook, twitter gibi sosyal ağlarda paylaşabilirsevdiğiniz öğretmenlere sms olarak gönderebilirsiniz.
2. Öğretmenler Günü Kutlama Mesajları Sözleri #ÖğretmenlerGünü
Thank you for watching!
3. Www.sozcu.com.tr
q3
4. Resimli iirler
q4
5. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Öğretmen ilgili sözleri varmıdır.
6. Arkadaşlık İle İlgili Güzel Sözler by admin · 5 Temmuz 2017 Sayfa İçeriği: Çok Yakın Arkadaş Sözleri, Arkadaşa Söylenecek Güzel Sözler, Arkadaşlık Sözleri Tumblr, Dostluk Sözleri Damar, Dostlukla İlgili Sözler Mevlana, Arkadaşlık Sözleri Facebook.
7. 5 yaşında başlarsın öğretmenle tanışmaya, 17 yaşına kadar öğretmenlerle tanışırsın ama bazıları vardır ki onları hiçbir zaman unutamazsın.
8. Dostkelimeler
q8
9. Infobilgi.com
q9
10. Hediye Sepeti
q10
11. Atatürk’ün Öğretmenler ile İlgili Sözleri.
12. B lge G ndem
q12
13. Mctuncer.com – Hayat n inden A k S zleri
q13
14. Bandedegosses
q14
15. Dirili Postas
q15
16. Muhte em S zler
q16
17. Resimli iirler
q17
18. Alaturka Online
q18
19. Her Müslüman’ın yapmakla yükümlü bulunduğu dini görevlerini yerine getirmek, doğruyla yanlışı, helal ve haramı ayırt etmek için bilgi sahibi olması farzdır.
20. Cevap: öğretmenler ile ilgili güzel özlü sözler Öğretmenler ile ilgili atasözleri Ulusları kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir.
21. Www.sozcu.com.tr
q21
22. Ünlü kişilerin ve Atatürkün öğretmenler günü ile ilgili söylediği özlü sözleri bu sayfamızda sizlere hazırladık arkadaşlar.
23. Hediye Fabrikas Blog
q23
24. Yeni kuşak, en büyük cumhuriyetçilik dersini bu günkü öğretmenler topluluğundan ve onların yetiştirecekleri öğretmenlerden alacaktır.
25. Hediye Sepeti
q25
26. Ne G zel S zler
q26
27. Öğretmenlerle ilgili sözler, Atatürk ve öğretmen, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk, 24 Kasım öğretmenler günü, Öğretmenler günü şiirleri, güzel öğretmenler günü mesajları, Öğretmenler günü yazıları, Öğretmenler günü resimleri, Atatürk’ün öğretmenler için söylediği sözler, Atatürk’ün.
28. Bir topluluk ulus olabilmek için mutlaka eğiticilere, öğretmenlere muhtaçtır.
29. V)’ın şöyle dediğini işittim: “Kim bir ilim öğrenmek için bir yola süluk ederse Allah onu cennete giden yollardan birine dahil etmiş demektir.
30. G zel S zler
q30
31. G zel s zler ve mesajlar
q31
32. Bir ömür sana şah damarından daha yakın bir sevgiliyi aramakla geçiyor…” Mevlana.
33. Retmenler Gazetesi
q33
34. İşte Eğitim Öğretim ile İlgili sözler (Öğretmenler günü özlü sözler) Öğretmenler günü ile ilgili sözler… * Bir millet irfan ordusuna malik olmadıkça, savaş meydanlarında.
35. Öğretmenler Günü ile ilgili şiirler için ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
36. Her alanda örnek olan ve yol gösteren Mustafa Kemal Atatürk hep daha ileriye gitmek için, özellikle söylediği sözler ile Türk milletine de yol göstermiştir.
37. Www.star.com.tr
q37
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: