Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Nisbet Sözleri

1. Sezen Aksu Onu Alma Beni Al Şarkı Sözleri, Sözü ile Dinle : Onu Alma Beni Al Söz: Sezen Aksu Müzik: Arto Tunçboyacı Bak atının terkisine de atmış gözleri şaşı gelini Mor kaftanlara sarmış haspam odun gibi belini Ah.
2. Murda & Ezhel – Bi Sonraki Hayatimda Gel (prod. Spanker) [Lyric video]
Thank you for watching!
3. DP – slamc Dergiler Projesi
q3
4. Burdan çıkan sonuç şudur: Sosyolojiyi çevreleyen ilk sorun, toplumsal dayanışma meselesi, “insanları birleştiren bağların neler olduğunu, yani toplumsal bütünlüğün oluşumunu nelerin.
5. SlidePlayer
q5
6. Ayrıca izâfet on kategoriden (makūlât) biri olduğu halde nisbet bir kategori değildir.
7. Demet Akalın – Kalbimdeki İmza Şarkı Sözü: İki şeyi bir araya koymam Aklımı kalbime yormam Şansıma küsüp ona kızmam Sonuçta her şey kısmet Nasıl yapılırmış nispet Asıl sen şimdi seyret Benim de sabrım var elbet Şansına veda et Bu kadarı yeter bende bitti mi ….
8. Sezen Aksu Onu Alma Beni Al Şarkı Sözleri, Sözü ile Dinle : Onu Alma Beni Al Söz: Sezen Aksu Müzik: Arto Tunçboyacı Bak atının terkisine de atmış gözleri şaşı gelini Mor kaftanlara sarmış haspam odun gibi belini Ah.
9. Bandedegosses
q9
10. Sevilen S zler
q10
11. Pes dedirtecek konuma geldin sana bravo demekten başka hiçbirşey demiyorum yazıklar olsun.
12. Yerli ve yabancı şarkı sözlerini, sanatçıların biyografilerini, şarkı sözü notalarını, müzik haberlerini, akor-tab bilgilerini ve popüler şarkıların çevirilerini www.
13. Pek G zel S zler
q13
14. Beğendiğiniz laf sokan sözleri resmin üzerindeki bağlantılara basarak facebook gibi sosyal sitelerde.
15. Sezen Aksu Şarkı Sözleri – Onu Alma Beni Al : Bak atının terkisine de atmış, gözleri şaşı gelini Mor kaftanlara sarmış, haspam odun gibi belini Ah verin elime de kırayım, cadının derisi.
16. Ok G zel S zler
q16
17. Pek G zel S zler
q17
18. Düşmanı çatlatan ya da kıskandıran sözleri facebook, Twitter, instagram, pinterest gibi sosyal ağlarda paylaşıp birilerine mesaj gönderebilirsiniz.
19. Ukela List
q19
20. S zler K k Soru Cevap
q20
21. Nternet Haber
q21
22. G zel S zler
q22
23. Büyüklük, nicelik, derece bakımından iki şey arasında veya parça ile bütün arasında bulunan bağıntı, nispet, rasyo: “Dini, dili ne olursa olsun her insan doğup büyüdüğü, ekmeğini kazandığı toprak üstünde korkusuz, güven altında yaşadığı oranda kendini mutlu duyuyordu.
24. Belki gün gelirde yeniden karşılaşırız Korkma çekinme eskisi gibi yine selamlaşırız Ne sitemim olur sana nede başka bir sözüm Eyvallahı çektik bir kere sustuk iki gözüm Yar düşündüm durdum Kendime sordum Hata nerde anladım ki ….
25. Senin kaprislerini çekeceğime zikir çekerim en azından çektikçe sevap haneme işlerim.
26. Mustafa Küçük Şarkı Sözleri – Güncel ve popüler 13 şarkı sözüne ulaşabilirsiniz.
27. Eğer ‘çok bunaldım, biraz neşeleneyim’ diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄.
28. Bize nisbet mi sultanım Adularla salınırsın Melek nesli misin canım Yeşil came bürünürsün Benim yarim melek nesli Nedir bu ceylanın aslı Cemalin afit.
29. Türkçenin bütün söz varlığını bir veri tabanına aktarma çalışmasının bir parçası olan Bilim ve Sanat Terimleri Ana Sözlüğü Türk Dil Kurumunun kuruluşundan bu yana yayımladığı terim sözlükleri ile yakın dönemde kurulan çeşitli terim çalışma gruplarında hazırlanan terim sözlüklerinden oluşmaktadır.
30. Karşısında dalga geçer gibi nispet yapacak kütüklükte bir varlıkla muhatap olmak yersizdi.
31. Eski Sevgiliye Kapak Sözler, Eski Sevgiliye Kapak Sözler Kısa Eski Sevgiliye Kapak Sözler Uzun Mesajlar Eski Sevgiliye Kapak Sözler Kısa Eski Sevgiliye Kapak Sözler.
32. Sözleri Evren Seçkal tarafından gönderilen bu türkü 28,832 defa görüntülenmiştir.
33. Sevilen S zler
q33
34. Güzel Sözler, Anlamlı Sözler, Aşk Sözleri, Damar Sözler, Ağır Sözler, Kapak Sözler, Sevgi Sözleri, Ünlü Sözleri, Komik Sözler, Dini Sözler, Sevgiliye.
35. Ok G zel S zler
q35
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: