Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Gelenek Ile Ilgili Cümleler

1. Anlamı” başlıklı yazımızda Gelenek nedir, Gelenek ne demektir, Gelenek kelimesinin tanımı, Gelenek kelimesinin eş anlamlısı, Gelenek kelimesinin ingilizce karşılıkları, Gelenek ile ilgili atasözleri ve deyimler ve Gelenek hakkında detaylı bilgileri bulacaksınız.
2. Eş Anlamlı Sözcükler
Thank you for watching!
3. Güven kelimesi ile ilgili cümleler kısaca Güven ile ilgili örnek cümleler Arkadaşım Muhammed çok güvenilir olduğundan her şeyimi ona anlatabilirim.
4. DilBilgisi.net
q4
5. Sosyaldeyince.com
q5
6. SlidePlayer
q6
7. Ekrem Demirli
q7
8. SlidePlayer
q8
9. Sanal Bas n
q9
10. It’s a custom to have turkey at Thanksgiving.
11. Wall Street English
q11
12. Bu yazımızda millet ile ilgili cümleler kısaca olarak bilgi aktaracağız.
13. Çoğu zaman kabaca “gelenek” dendiğinde belli bir yolu izle*me, belli bir çerçevede hareket etme ya da daha önceden birisinin ortaya koyarak gelenekselleştirdiği şeyi devam ettirme (Manrist gelenek ya da hat geleneği gibi.
14. SlidePlayer
q14
15. Tc ordu niversitesi e itim fak ltesi – Ordu niversitesi
q15
16. T rk Dil Bilgisi
q16
17. Bu Sayfada Geleneksel, Ahilik ve Telaş Kelimelerinin Anlamı ve ile İlgili Cümleler Cevabını Paylaştık Geleneksel Anlamı: Geleneğe dayanan, gelenekle ilgili olan, ananevi.
18. Com dostları her zaman en güzel sözler ve güzel cümleler için GuzelCumleler.
19. Bir toplumda, bir toplulukta eskiden kalmış olmaları dolayısıyla saygın tutulup kuşaktan kuşağa iletilen kültürel kalıntılar, alışkanlıklar, bilgi, töre ve davranışlar, anane.
20. Bu sayfada Millet nedir Millet ne demek Millet ile ilgili sözler resimler Millet hakkında bilgiler cümleler bulmaca kısaca Millet anlamı tanımı açılımı Millet resimleri ile ilgili sözler görseller, türkçe ingilizce almanca sözlük anlamı ile ilgili bilgiler ve diğer kelime anlamlarını bulabilirsiniz.
21. Sabet Yay nlar
q21
22. Slam Ansiklopedisi
q22
23. Sentez kelimesi içeren “Sentez” kelimesinin kullanılmış olduğu örnek Türkçe cümlelerin yer aldığı sayfamız.
24. Bu kadar önemli ve anlamlı olan bu kelime ile ilgili kurulmuş olan çok sayıda cümle bulunmaktadır.
25. DilBilgisi.net
q25
26. Maya.k12.tr
q26
27. Kastamonu niversitesi E itim Fak ltesi
q27
28. Www.tded.org.tr
q28
29. O zaman yeni cümle görmek için aşağıdaki “Cüme Ekle” butonuna basarak şansını deneyebilirsin.
30. Maya.k12.tr
q30
31. Etiketler: dünyanın ilginç gelenekleri, tuhaf gelenekler, ilginç gelenek ve görenekler, bilinmeyen gelenekler, dünyanın en ilginç gelenekleri İLGİLİ HABERLER Aşk Hakkında İlginç Bilgiler “Aşk nedir” diye sorduğumuzda çoğu insan bunu bilmez ancak çoğu insan da kendini aşık ilan eder.
32. B y k Kocaeli Gazetesi
q32
33. Anlami-nedir.com
q33
34. DilBilgisi.net
q34
35. Ilek A ac
q35
36. Gelenekçi nedir Gelenekçi ne demek Gelenekçi ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Gelenekçi anlamı tanımı açılımı Gelenekçi hakkında bilgiler resimleri Gelenekçi sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini.
37. Bu unsurların dönemden döneme değişip gelişmesinin etkisiyle divan şiir geleneği, halk şiir geleneği, serbest şiir geleneği vb.
38. Sabah lkesi
q38
39. DilBilgisi.net
q39
40. Gradual ile ilgili cümleler, gradual kelimesinin kullanıldığı örnek cümlelerin türkçe anlamları.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: