Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Sultan Süleyman Sözleri

1. Sözü eşi Sultan Süleyman’ın seferlerinin gidişatını takip ettiğini kanıtlar nitelikte Hürrem Sultan, eşine mektuplarında devlet adamlarının ve İstanbul Şeyhülislamının selamını iletiyor, İstanbul’da yaşanan sorunlardan bahsediyordu.
2. Kanuni Sultan Süleyman – Tarihe Damga Vuran 10 Sözü
Thank you for watching!
3. E-K t phane
q3
4. Uluda s zl k
q4
5. Kanuni Sultan Süleyman çok büyük bir padişah olduğunu sadece sahip olduğu güce değil aynı zamanda zekasına da borçludur.
6. Hürrem, Nigar’ı yeniden saraya alınca bunu kabullenmeyen Hatice Sultan, Nigar’ı saraydan atmak ister.
7. Mabel Matiz ysarkisozleri’nde… Ayrıca Sultan Süleyman şarkısının video klibini de dinleyebilirsiniz.
8. Piramit Haber
q8
9. G zel s zler ve mesajlar
q9
10. Stanbul un Fethi
q10
11. Sezen Aksu Sultan Süleyman Şarkı Sözleri, Sözü ile Dinle : Sultan Süleyman Söz: Aysel Gürel Müzik: Onno Tunç Kaç sene oldu, zaman durdu Deniz öyle hep ….
12. Osmanlı padişahı olan Kanuni Sultan Süleyman’ın doğduğu gin.
13. Sevilen S zler
q13
14. Resimli S zler
q14
15. Slam Ansiklopedisi
q15
16. Ahmet im irgil
q16
17. Sevilen S zler
q17
18. Sezen Aksu Şarkı Sözleri – Sultan Süleyman : Kaç sene oldu, zaman durdu Deniz öyle hep aynı dünya bilinmez Taş duvar aynı kaldı Ümit öylece kaldı da Ümit edeni söyle kim aldı.
19. Kanuni Sultan Süleyman çok büyük bir padişah olduğunu sadece sahip olduğu güce değil aynı zamanda zekasına da borçludur.
20. Bana dildârın cefâsı hoş gelir Nitekim gayre vefâsı hoş gelir Derdi ile hoş geçer dil dilberin Derd sanma kim devâsı hoş gelir.
21. Www.sozcu.com.tr
q21
22. G zel S zler
q22
23. Sel uklu Belediyesi ocuk Sitesi
q23
24. Kanuni’nin Hürrem Sultan’a yazdığı mektup ve şiirler.
25. Ali Altay – Sultan Süleyman şarkısının sözlerini bu sayfada görebilir ve şarkıyı dinleyebilirsiniz.
26. 2018 · Süleyman böylece imparatorluğun hem en uzun süre görev yapan hem en çok sefere çıkan ve de en uzun süre sefer yapan Osmanlı Sultanı olmuştur.
27. G zel S zler
q27
28. Mabel Matiz – Sultan Süleyman Şarkı Sözü: Kaç sene oldu, zaman durdu Deniz öyle hep aynı dünya bilinmez Taş duvar aynı kaldı Ümit öylece kaldı da.
29. SevgiAra.Com
q29
30. 2016 · 50+ videos Play all Mix – Mabel Matiz – Sultan Süleyman | Türkçe Şarkı Sözleri & English Lyrics | YouTube Mabel Matiz – Sultan süleyman – Duration: 5:16.
31. Resimli Pasta Yemek Tarifleri
q31
32. Bu yazımızda güzel sözler ve özlü sözler kategorisinde de yer alan en güzel Kanuni Sultan Süleyman sözlerini bir araya getirdik.
33. Sultan Süleyman, yaptığı yeniliklerle hem bilim, matematik, tıp, fizik gibi eğitimler verirken hem de hukuk, edebiyat, tarih gibi eğitimler verdirmiştir.
34. Turkulerimiz.biz
q34
35. Hepsi 10 Numara
q35
36. Sultan Süleyman’a kalmadı Böyle hiçbir kitap yazmaz x2 Kaç çiçek soldu hani bu sondu Hani bir sarı fırtına koptu zamansız Kaç tohum filiz dondu Hani bir acı yel savurdu yürekler son defa vurdu Bu dünya ne sana ne de bana kalmaz Dünya ne sana ne de bana kalmaz Sultan Süleyman’a kalmadı Böyle hiçbir kitap yazmaz x5 Sultan.
37. Batıda Muhteşem Süleyman, Doğuda ise adaletli yönetimine atfen Kanunî Sultan Süleyman (Osmanlı Türkçesi ile قانونى سلطان سليمان ‎) olarak da bilinmektedir.
38. Uluda s zl k galeri
q38
39. Muhabbet P nar
q39
40. G zel S zler
q40
41. Ceddimiz, devletimizin kurucusu Osman Gazi Hazretlerinden, büyük dedemiz Kanuni Sultan Süleyman’a kadar bütün padişahlar askerin önünde sefere çıkmışlardır.
42. Bandedegosses
q42
43. Bandedegosses
q43
44. Bandedegosses
q44
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: