Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Kocaya Şiir

1. Kullandığı hep “aşk sözcükleridir” (Aşağı kurtarmaz) Neden.
2. Can Yücel – Bir Eşi Olmalı İnsanın
Thank you for watching!
3. G zel S zler
q3
4. Hediye Sepeti
q4
5. Özenle seçilmiş şairlerin nadide şiirlerinin bulunduğu, sesli şiir denilince ilk akla gelen ve en geniş arşivli edebi şiir portalı.
6. Ayrıca şairin şiir sayfasının kaç defa ziyaret edildiğine ilişkin istatistik verilerin bulunduğu ve şiirlerin e-kitap versiyonuna ulaşabileceğiniz e-kitap ….
7. Ne G zel S zler
q7
8. Hediye Fabrikas Blog
q8
9. Ey Koca Seyit Çanakkale zaferi,taçlandı senin ile Yiğitlik destanını yazdın Ey Koca Seyit Üç katın top mermiyi indirerek menzile Zaferi gönüllere kazdın Ey Koca Seyit Tarihte görülmüş mü diyerek böyle yiğit Seninle gurur duydu Kars Çanakkale Girit O kadar arzulayıp, olamasan da şehit.
10. Hediye Sepeti
q10
11. Taban teptim sokaklarda tırnak yedim uyudum, denize baktım usanmadan ölüme inandım, güzel çok güzel olduğunu düşünerek, Güzelim, düşünerek, çekirdek içleyerek, Güzelim, çekirdek içleyerek koca bir yaz geçirdim, şimdi yorgunum biraz.
12. Hediye Sepeti
q12
13. G zel S zler, A k S zleri ve Resimli S zler
q13
14. G zel S zler, En G zel S zler
q14
15. Eglog: Batı edebiyatlarında birkaç çobanın kır hayatı, aşk gibi konular üzerinde karşılıklı konuşmaları tarzında yazılan pastoral şiirlere “eglog” denir.
16. S zlerin En G zeli
q16
17. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q17
18. 2017 · Hunharca şiir okuyan damat adayı.
19. Sen hiç sevdinmi senin olmayacak birini bir yanın mutluyken bir yanında onu birgün kaybetme korkusuyla için acıyarak güldünmü buruk buruk birgün ellerin okşayacağı saçlara tüm hayallerini gömüp derin derin nefes alırken boğazına düğümlendimi o aldığın nefes en güzel aşk zor olandır derlerya ben imkansızı yaşadım aşkımda zorda neymiş aşkı yaşayanlara.
20. YıIIar geçse de aşkımız iIk günkü gibi Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutIuIukIar için binIerce teşekkürIer aşkım her şeyim biricik kocacığım.
21. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q21
22. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q22
23. Siirler.Biz
q23
24. En Güzel Şiirler, Şiir, Şiirler, Aşk, Sevgi, Özlem Şiirleri, Türkçe Şiirler, Türk Ünlü Şairler, Aşk Şiirleri, Romantik Şiirler, Sevgiliye Şiirler.
25. 997 numarada kayıtlı şiir mecmuasında tespit edilen Râgıb Paşa’ya ait olması kuvvetle muhtemel 6 kıt’a, 1 matla, 5 müfred ve 2 gazele aşağıda yer verilmiştir.
26. Resimli mesajlar
q26
27. Ne G zel S zler
q27
28. Gözleri yollarda kalmalı ve kapıyı çalmadan açmalı…aşkla karşılamalı, hasretle sarılmalı boynuna, özlemle koklayıp, yıllarca uzak kalmışcasına.
29. Hediye Sepeti
q29
30. Evlilik en kutsal meselelerden birisidir ve kocasını seven kadınlar genel olarak kocalarını mutlu edebilmek için internet üzerinde mesajlar araştırarak çoğu zaman gün içerisinde de onları mutlu edebilmek için çok ciddi bir adım atma yoluna giderler.
31. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q31
32. Edebiyat Defteri
q32
33. Ne G zel S zler
q33
34. Edebiyat Defteri
q34
35. Zmir Barosu
q35
36. Sayfamızdaki kocaya anlamlı aşk sözleri facebook, twitter ve whatsapp ile paylaşabilirsiniz.
37. ACIYOR Mutsuzlukdan söz etmek istiyorum Dikey ve yatay mutsuzluktan Mükemmel mutsuzluğundan insansoyunun Sevgim acıyor Biz giz dolu bir şey yaşadık Onlarda.
38. Www.sozcu.com.tr
q38
39. G zel S zler
q39
40. Şair Tanju Göçmen isimli şaire ait Kocam adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
41. YÜZYIL Osmanlı DİVAN EDEBİYATI şiirinin en önemli temsilcilerinden biri olan şair aynı zamanda III.
42. Alevi bektaşi edebiyatı’ndan bir kaygusuz abdal şiiri: yücelerden yüce gördüm erbapsın sen koca tanrı alim okur kelam ile sen okursun hece tanrı erliği ile anılır filan oğlu filan deyü anan yoktur atan yoktur sen benzersin piçe tanrı kıldan köprü yaratmışsın gelsin kulum geçsün deyü hele biz şöyle duralım yiğit isen geç e tanrı garib kulun yaratmışsın derde.
43. Şiirlerin “Koca” ile ilgili alakalı olup olmadıkları sistem tarafından otomatik belirlenip içinde aradığından konu dışı bazı şiirler listelenebilir.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: